Fütüristik Düğün Teması İçin Öneriler

Harika bir evlenme teklifi ve arkasından gelen bir “evet” ile hayallerinize de adım adım yaklaşır oldunuz. Sizin rüyalarınızı süsleyen düğün, bildiğimiz geleneksel düğünlerin ötesinde çok daha farklı. Siz zamanın ilerisinde, modern çizgiler taşıyan fütüristik bir düğün hayal ediyorsunuz. Grafik detaylar, tasarım objeler, sıra dışı aksesuarlar ve çağın ötesindeki tasarımı ile hayretler uyandıracak bir gelinlik.

Fütüristik düğün konsepti için yaptığımız önerilerde gözden kaçmaması gereken detaylardan gelinliklere, pastalardan ayakkabılara ve davetiyelere kadar birçok konuda size yardımcı olmak istedik. Sizler için araştırıp bulduğumuz modeller size ve düğününüze ilham olması dileğiyle!

Detaylar –Fütüristik Düğün Teması

Bu düğün sizin ve siz ne isterseniz o olur! Konseptiniz fütüristik olacağından en ufak bir detayı dahi gözden kaçırmamanız gerekmektedir. Kişilere detay gibi görünün ama konseptin tamamlayıcı olan unsurlarını biz sizler için bir tık daha önplana çıkardık. Tırnaklarınız, duvak ya da tacınız ve tabii ki gelin çiçeğiniz bir detay değil ama tamamlayıcı unsurların en önemlisi. Bunlarda konseptinizin izleri olmazsa, bütünlüğü kaybedersiniz. Bunun için sizlere ilham olabilecek seçeneklerimize bir göz atin deriz.

Pasta –Fütüristik Düğün Teması

Her unsur gibi pastanızdaki formlar ve renkler de fütüristik konsept ile uyumlu olmalı. Düğün konseptiniz fütüristik olacağından siz de ona göre bazı formlar belirlemelisiniz. Galaksiyi anımsatan bir pasta, grafik desenlerden oluşan ya da fütüristik formları taşıyan bir pasta harika görünebilir. Pastanızın renklerinin mekan ve konsept ile uyumlu olması dikkat etmeniz gereken tek şey.

Gelinlik –Fütüristik Düğün Teması

Modern ve çağın ötesinde izler taşıyan, tasarımı ile davetlileri şaşırtan ve özgün çizgileri fütüristik görünen bir gelinlik konseptinizin en önemli parçalarından biri. İçerisinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz ve abartılı formlardan ziyade hem düğününüze hem de konseptinize yakışır fütüristik gelinlikleri sizler için araştırdık. Farklı çizgilere sahip bu tasarımlardan ilham alabilir ya da birebir aynısını diktirerek konsept bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.

Ayakkabı –Fütüristik Düğün Teması

Fütüristik izler taşıyan bir ayakkabı bulmanız size mümkün gibi gelmiyorsa eğer, ayakkabı yaptırabileceğiniz yerler de yok değil. Sizin için seçtiğimiz modellere göz atarsanız eğer size uygun ayakabbıyı da beğenerek aynı formda bir ayakkabı yaptırabilirsiniz. Gelinliğiniz ve gelin buketiniz ile uyumlu bir ayakkabı tercihiniz olsun. Fütüristik konsepte en iyi giden renkler; beyaz, gri ve siyahtır. Gelinliğinizdeki detay bir rengi ayakkabınıza da taşıyarak bütünlük sağlayabilirsiniz.

Davetiye –Fütüristik Düğün Teması

Fütüristik düğün konsepti için bulunduğumuz öneriler de en eğlenceli kısıma geldi sıra; davetiyeler! Konseptinize karar verdikten sonra renklerde ve formlarda da karar kıldıysanız eğer davetiyeleriniz için harika seçkiler yazımızdaki görselde sizleri bekliyor. Modern çizgilerin grafik ile buluştuğu ya da galaksiyi andıran görsellerle süslü bir davetiye konseptinize de çok yakışacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!