Geçtiğimiz Yazın En Popüler Düğün Müzikleri

2014 yazında çalınan düğün müzikleri içerisinden en popüler olanlarını sizler için derledik. İşte geçtiğimiz yaza damga vuran 10 sevilen şarkı…

“Gelin Olmuş Gidiyorsun”

Düğün tarihi yaklaşan çiftlerdenseniz tatlı bir telaşın da eşiğindesiniz demektir. Yüzlerce davetlinin önünde mutlu bir beraberliğin ilk adımını atarken geceye dair her detayın kusursuzca işlemesini istersiniz.

dugun-giris-muzikleri-2

Gökte havai fişekler mi patlasın yoksa başınızdan aşağı güller mi dökülsün? Romantik bir atmosferde mi geçsin geceniz yoksa daha geleneksel, bilindik bir eğlence mi olsun?

Organizasyonu ve düğünün ana temasını belirlemek birinci önceliğiniz. İkincisi ise, sevilen düğün müzikleri içerisinden bu atmosfere uyum sağlayacak olanları bulup konuklarınızı piste davet etmek!

“Peki ama binlerce şarkı içinden hangi birini seçip düğünümde çalacağım?” dediğinizi de duyar gibiyiz. İşte bu sebeple sizlerin sesine kulak veriyor ve geçtiğimiz yazın popüler düğün müzikleri içerisinden en akılda kalanları listeliyoruz.

İşte düğününüzde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz en sevilen düğün müzikleri

2014 Düğünlerinin En Popüler 10 Şarkısı

1. İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine

Listelerin haftalarca bir numarası olarak kalan ve yediden yetmişe herkesin dilinde olan ‘Kalbimin Tek Sahibine’ şarkısı 2014 yazında düğünlere damgasını vurdu. Hem açılışta hem ilk danslarda hem de düğünün genel atmosferi içerisinde sıkça karşımıza çıkan bu güzel beste hiç şüphesiz yaz düğünlerinin en’lerinden biriydi.

2. Aslı Güngör – Aşk Her Şeye Değer

Asli Güngör’ün liste başı şarkılarından biri olan Aşk Her şeye Değer de, 2014’ün neredeyse her düğününde karşımıza çıkıyor.

3. Ferhat Göçer – Üzüm

Ferhat Göçer’in her geçen gün bir klasik olma yolunda ilerleyen Üzüm’ünün geçtiğimiz yaz yapılan düğünlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer aldığını söylemekte fayda var.

4. Ferhat Göçer – Sarıl Bana

Göçer’in listeye giren bir diğer şarkısı ise Sarıl Bana. Tıpkı Üzüm gibi, bu şarkı da geçtiğimiz yaz düğünlerinde adından bolca söz ettirdi.

5. Kutsi – Melek

Kutsi’nin ıslıklarla süslediği bu eğlenceli şarkı da 2014’ün en sevilen düğün müzikleri arasındaki yerini aldı.

6. Kenan Doğulu Tencere Kapak

Aşık çiftler için kullanılan ‘tencere – kapak’ benzetmesini bir şarkıyla ete kemiğe bürüyen Kenan Doğulu bu şarkısıyla düğün müziklerinin tencere kapağı oldu!

7. Rafet El Roman Feat Ezo – Kalbine Sürgün

Romantik şarkıların bestecisi Rafet El Roman, Kalbine Sürgün’le 2014 düğünlerinde çalınan şarkılar listesine sağlam bir giriş yaptı.

8. Gökhan Tepe – Adı Aşk olsun

Başarılı Popçu Gökhan Tepe’nin Adı Aşk Olsun isimli parçası da 2014 düğünlerine damga vuran parçalardan biri oldu.

9. Mustafa Ceceli Sevgilim

Duygu yüklü şarkılarıyla hepimizin yüreğine dokunan Mustafa Ceceli, ilk 10’da 2 parçayla yer alıyor. Ve bunlardan ilki hiç şüphesiz geçtiğimiz yazın en çok çalınan düğün müziklerinden biri olan ‘Sevgilim’ isimli beste…

10. Mustafa Ceceli – Aşkım Benim

Aşkım Benim ise Ceceli’nin yine birçok aşka fon müziği olan bir diğer parçası…Bu şarkı da 2014 yazının en çok tercih edilen düğün müzikleri arasında en ön sıralarda yer aldı.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!