Geleneksel Düğün İçin Düğün Giriş Müzikleri

Geleneksel tarzda planladığınız düğününüzü, düğün giriş müzikleri arasından tercihte bulunacağınız etkileyici bir parça ile unutulmaz kılın!

Sahneye adım attığı anda coşkulu bir tezahürat eşliğinde karşılanmak her çiftin arzusudur. Salona girdiğinizde misafirleriniz sizi alkışlar arasında karşılayacak olsalar da onların duygularını en üst noktaya çıkaracak düğün giriş müzikleri arasından uygun bir seçimde bulunmak o büyük anın ihtişamını arttıracaktır.

Sizi anlatan, tarzınızı yansıtan, hissettiğiniz duyguları notalar ile buluşturan ve heyecanınızı dile getiren düğün giriş müziğine karar vermeden önce birkaç hususa dikkat etmek gerekir. Düğün giriş müzikleri arasından tercihte bulunabilmeniz için öncelikle düğün konseptinizin belirlenmiş olması gerekli. Bu noktada geleneksel düğün planlaması yapıyorsanız seçeceğiniz giriş müziğinin kulağa aşina parçalardan bir tanesi olmasına özen göstermelisiniz. Geleneksel konsepte sahip düğünlerde yöresel şarkılar tercih edilebileceği gibi risk almak istemeyenler için yıllar boyunca etkisini kaybetmeyen klasik parçaların seçimi yerinde bir tercih olacaktır.

Geleneksel düğünlerde farklı tonları ile hip-hop, R&B, Rock, Rap gibi düğün giriş müzikleri uygun tercih olmayabileceğinden tercih edilmemesi daha doğru olacaktır. Yine arabesk, fantezi gibi sözleri hüzünlü ifadeler taşıyan müzik türlerinin de bu mutlu günde atılacak ilk adımlara eşlik edecek uygunlukta olmadığını dikkatten kaçırmamak gerekir.

Size tavsiyemiz olabildiğince kulağa hoş gelecek, geleneksel düğün tarzına aykırı düşmeyen yerli ya da yabancı düğün giriş müzikleri arasından tüm davetlilerinizin heyecan duyacağı bir parça tercihinde bulunmanız olacak. Sizin için oluşturduğumuz kısa listeye göz atmanız uygun bir seçimde bulunabilmeniz adına faydalı olacaktır.

Yabancı düğün giriş müzikleri

Lonestar – Amazed

Dooley Wilson – As Time Goes By

Etta James – At Last

Bright Eyes – First Day of My Life

Alicia Keys featuring Usher – If I Ain’t Got You

The Flamingos – I Only Have Eyes for You

Coldplay – Sparks

Otis Redding – That’s How Strong My Love Is

Queen – You’re My Best Friend

Yerli düğün giriş müzikleri

Can Atilla – Rumeli Hisarının Yapılışı

Baha – Aşk Yemini

Zerrin Özer – O Yaz

Oya Bora – Sevmek Zamanı

Selami Şahin & Burcu Güneş – Ben Tek Bir Adam Sevdim

Ayten Alpman – Ben Varım

Melih Kibar – Mesaj

Kayahan- Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!