Geleneksel Düğün İçin Düğün Müzikleri Listesi

Düğün töreninizde başta siz olmak üzere herkesin eğlenebilmesi için ihtiyacınız olan tek şey, yapılacaklar listenize düğün müzikleri listesini dahil etmek.

Bir düğünün olmazsa olmazları arasında yer alan Düğün Müzikleri Listesi, zevkinizi yansıtan önemli unsurlardan biri olduğu kadar, seçimlerinizle misafirlerinizi etkilemenin de en kolay yoludur. Bir düğünün eğlenceli geçmesi için seçtiğiniz şarkılar kadar bu şarkıların sıralaması da hazırlık planınızın bir parçasını oluşturmalı.

Düğününüzde herkes eğlensin, düğün boyunca pistte dans edenler hiç eksik olmasın istiyorsanız, önceliğiniz Düğün Müzikleri Listesi yapmak olmalı. Eğer Geleneksel Düğün İçin Düğün Müzikleri Listesi yapacaksanız listenizde hem damat tarafının, hem de gelin tarafının kültürüne uygun müziklere yer vermelisiniz. Zira kendi yöresine ait müziklerini duyan konukların büyük bir coşkuyla düğüne katılım gerçekleştirdikleri herkesin defalarca kez deneyimlediği bir gerçek.

dugunde_ilk_dans

Geleneksel bir düğünde çiftetelli, halay, Roman, Rumeli ve Balkan müzikleri ve oyun havaları muhakkak konuklarınızın en çok eğleneceği müzik türlerinin başında gelecek. Pop müzik ve club müzikleri ise gençlerin pisti terk etmemelerini sağlayacak. Bu en özel gününüzde önceden hazırlamış olduğunuz Düğün Müzikleri Listesi sayesinde, düğün boyunca kötü bir sürprizle karşılaşmanız olanaksız hale gelecek.

Düğünün başından sonuna kadar her bir aşama için ayrı bir parça seçmeniz gerektiğini unutmayın. Zira ailelerin konukları karşılaması, gelin damadın salona girişi, pasta kesimi, konuklara hoş geldiniz deme süreci veya takı töreni esnasında çalınan müzikler de töreninizi canlandıracak önemli detaylar arasında yer alıyor.

Ancak hiç kuşkusuz bir düğünde en önemli an gelin ve damadın salona giriş anıdır. Giriş parçanız sizin için anlam ifade eden bir parça olabilir. Ancak düğündeki o heyecanlı anı hiç unutmamak için tamamen yeni ve o ana yakışacak bir şarkı da seçebilirsiniz. Sizin şarkınız düğündeki giriş anınız için uygun değilse, size birkaç önerimiz olacak.  Düğünlerde pek sık tercih edilmeyen ancak klasikten uzaklaşıp düğününü farklı kılmak isteyen çiftler için de SEFERAD grubunun Seni Ne Çok Sevdiğimi şarkısı da kusursuz bir alternatif olabilir. Ama yılların vazgeçilmeyen parçası olarak düğün törenlerinin olmazsa olmazı haline gelen Düğün Marşı ile çıkarak töreninize masalsı bir hava kazandırabilirsiniz. Eğer tercihinizi yabancı müzikten yana kullanmak isterseniz de Seal Stand By Me şarkısı size önerebileceğimiz çok özel şarkılardan biri.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!