Gelin Aksesuarları Nereden Alınır?

Eskiden gelinler, gelinlikleri alındıktan sonra gelinliğin fotoğrafıyla butik butik gezip aksesuarlarını tamamlamaya çalışırdı. Artık o günler eskide kaldı. Tek bir butikten tüm aksesuarlarınızı alabilirsiniz. Elbette gelin aksesuarları nereden alınır bilmeniz gerekiyor. Sizi rüyada hissettirecek, aynada masal kahramanı görmenizi sağlayacak, gelinliğinizin modeli ne olursa olsun, onu tamamlayacak olan detaylar gelin aksesuarlarıdır. Gelin Aksesuarları Nereden Alınır? Önemli bir soru ama bunun yanında uyuma da özen göstermelisiniz. Gelin saçı aksesuarları, bolerolar, eldivenler, duvaklar ve kuşaklar. Her türlü aksesuarın özel bir büyüsü var. Seçerken dengeli olmanız gerekiyor. İşin uzmanlarından alacağınız öneriler işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

jannie-baltzer-2016-gelin-saci-aksesuarlari-the-halo

1- 4ONE BOUTIQUE-Gelin Aksesuarları Nereden Alınır?

4ONE Boutique; en az gelinlik kadar önemli olan duvak, saç aksesuarı, ayakkabı, şapka, taç ve iç çamaşırını sokak sokak aramaktan yorulanların, tek bir adreste alışveriş yapabilmeleri fikriyle ortaya çıktı. Prova odaları yalnızca randevuyla kullanılabilen 4one Boutique Nişantaşı’nda bulunuyor. Anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet için ilk seçiminiz 4one Boutique olmalı.

http://www.4oneboutique.com/kurumsal

echanted-atelier-2013-couture-gelin-sac-aksesuarlari_20130220231618_b

2- Vakko Wedding-Gelin Aksesuarları Nereden Alınır?

Adının geçtiği yerde bile tüm dikkatleri üzerine çeken Vakko Wedding kabul etmeliyiz ki bu işi çok iyi başarıyor. Kalitesinden asla ödün vermeden, istekleriniz doğrultusunda büyüleyici bir güzelliğe kavuşmanız için her şeyi yapmaya hazır olan Vakko Wedding, gelin aksesuarları konusunda da oldukça başarılı. Hiçbir şüphe duymadan koleksiyonlarında kendinizi kaybedebilirsiniz.

http://www.vakko.com/#/?l=tr&p=wedding

olivia-headpieces-gelin-saci-aksesuarlari-11

3- Akay Maison de Couture-Gelin Aksesuarları Nereden Alınır?

40 yıllık birikimlerini günümüz modasıyla sentezleyen Akay Maison de Couture, gelinlerin hayallerini süsleyen koleksiyonlara sahip. Aksesuarlarınız için en iyi önerileri de sizlerle paylaşacak olan ekip aynı zaman da dikim ve özel tasarım da yapıyor. Ayakkabılar, duvaklar ve taçlar konusunda profesyonel gelin danışmanları hem randevulu hem de randevusuz olarak hizmet veriyor.

http://www.akay.com.tr/

gelin-sac-aksesuarlari_20130415123029_b

4- Beyaz Butik-Gelin Aksesuarları Nereden Alınır?

Gelin duvakları ve gelin saçı aksesuarları konusunda oldukça iddialı olan Beyaz Butik, 1997 yılından beri adından başarıyla söz ettiriyor. Tüm dünya trendlerini takip ederek tasarımlarını oldukça taze ve güncel tutan uzman ekibi, aksesuarlarla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilir ve ihtiyaçlarınızı da giderebilir.

http://www.beyazbutik.com.tr/

5- Esin Arıcan Exclusive-Gelin Aksesuarları Nereden Alınır?

2002 yılından bu yana hizmet veren Esin Arıcan bir marka haline gelmeyi başarmış. Gelinler ve gelinliklerin dilinden anlıyor. Sahip olduğu ve tasarladığı gelin aksesuarlarıyla ilk günden beri büyüleyici işlere imza atıyor. Osmanbey’de hizmet veren Esin Arıcan’ın gelin aksesuarları moda dünyasında oldukça ses getiren modellerden oluşuyor.

http://www.esinarican.net/

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!