Gelin Aksesuarları Seçimi Hakkında Merak Edilenler

aksesuar-kapak

Tüm kadınların en değerli eşyalarıdır aksesuarları. Maddi bedeli ne olursa olsun kıymetlidirler. Çünkü güzelliklerini onlarlarla taçlandırırlar. Günlük hayatlarında bile aksesuarlarına ayrı bir özenle yaklaşan gelin adaylarının düğünde kullanacakları aksesuarları seçerken yaşadıkları kararsızlığa şaşırmamak gerek bu yüzden. Günler sürebilir alışverişleri ama işin sonunda hayallerine kavuşmak olduğundan çok da önemsenmez bu durum. Ancak bu kez araya girip o gelinleri uyarmakta fayda var. Düğün arifesinde aksesuar alışverişine ayıracak bol vaktiniz yok ne yazık ki! En kısa zamanda en doğru aksesuarlara ulaşmanız gerekiyor. İşte bu noktada araya hemen giriyoruz ve gelin aksesuarları seçimi hakkında merak edilenleri sizlere sunuyoruz.

aksesuar-1

Mevsime Uygun Aksesuarlar –  Gelin Aksesuarları Seçimi

Gelin aksesuarları seçimi hakkında fikir sahibi olmak aslında çok zor değil. Eğer mevsimin renklerinden yardım alırsanız harika aksesuarlar kapınızda demektir. Örneğin kışın ortasında düğün yapmayı düşünüyorsanız güzelliğinizi tamamlamak için bu durumu fırsata çevirebilirsiniz. Kışın havasını yumuşatmak için bembeyaz vintage eldivenler kullanabilirsiniz mesela. Hatta gelinliğinizin havasına hava katmak için şık bir bolero bile kullanabilirsiniz. Ya da nefis bir ilkbahar sabahı yapılan kır düğünleri için duvak yerine uçuşan bir gelin şapkası tercih edebilirsiniz pekala.

aksesuar-2

Düğün Mekanının Atmosferine Yakışır Aksesuarlar –  Gelin Aksesuarları Seçimi

Gelin aksesuarları seçimi içerisinde size yol gösterecek bir diğer detay da düğün mekanı olacak! Düğün mekanının atmosferini düşünüp hem gelinliğinize hem de mekana uygun aksesuarlar seçmenizde fayda var. Tarihi bir mekanda yapılan bir düğüne geçmişten rüzgarlar estiren vintage aksesuarlar yakışırken plajda yapılacak parti tadında bir düğün için rengarenk gelin aksesuarlar seçmek yerinde olacaktır.

aksesuar-3

Düğün Konseptiyle Uyumlu Gelin Aksesuarları –  Gelin Aksesuarları Seçimi

Gelin aksesuarları secimi belki de en çok da konseptinizle uyumlu olmalı. Etrafta romantik rüzgarlar eserken sıra dışı bir aksesuar bütünü bozabilir çünkü. Bu yüzden gelin aksesuarları için alışverişe çıkmadan önce konseptinize uygun olabilecek şeyleri listeleyin ve seçimlerinizi yaparken bu doğrultuda ilerleyin. Örneğin baby’s breathe temalı bir düğün yapmayı planlıyorsanız cipso çiçeklerden yapılmış bir gelin tacı kullanabilirsiniz. Ya da retro temalı bir düğüne inci dizili kolyeler çok yakışabilir. Hatta düğün dekorasyonu için kullanılan çiçeklerden aranje edilmiş bir buket bile kullanabilirsiniz. Etrafınızdaki her şey aksesuar olmak için sırada bekliyor. Zevkinize güvenin yeter!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!