Gelin Ayakkabısı Modelleri 2013

Gelin şıklığının önemli bir parçası olan ayakkabılar, 2013 yılında da birbirinden farklı ve şık gelin ayakkabısı modelleri ile seçim yapmayı zorlaştırdı. Platform topuk gelin ayakkabıları, 2013 yılına damgasını vurdu diyebiliriz. Platform topuklardaki rahatlık, gelinlerin bu modelleri tercih etmesindeki başlıca neden oldu. Bunun dışında ince topuklu ama dans ayakkabısı formunda olan gelin ayakkabıları da 2013 yılının en çok tercih edilenlerinden oldu. Yani kısaca 2013 gelin ayakkabısı modellerinde rahatlık ön plandaydı. Tabii klasik modeller de her zamanki gibi şöhretini korudu.  Yine her zamanki gibi beyaz, ağırlıklı olarak tercih edilen renkti. Diğer renkler ve desenleri olan beyaz ayakkabılar de birçok gelin tarafından tercih edildi. 2013 gelin ayakkabı modellerine göz atalım…

Platform Topuk Gelin Ayakkabıları

Platform topuklar dışarıdan bakıldığında yüksekliğiyle gözleri korkutsa da giyen kişi için aslında ciddi bir konfor sunar. Topuklu ayakkabıdaki eğim açısını azaltan platform topuklar bu özeliği sayesinde 2013 yılında gelinler tarafından çok fazla tercih edildi.

Renkli Gelin Ayakkabıları

Gelinler 2013 yılında ayakkabı renkleri konusunda çok daha cesur. Gelin ayakkabısı beyaz olmalı klişesinden kurtulan cesur gelinler, ayakkabılarını istedikleri renkte seçtiler. Yeşiller, pembeler, morlar ve düğün konseptiyle uyum içerisinde olan rengarenk ayakkabılar, 2013 yılında gelinlerin tercihi oldu.

Sıra Dışı Gelin Ayakkabıları

Renklerde olduğu kadar biçim ve desenlerde de farklı seçimler revaçta. 2013 yılı gelin ayakkabı modelleri arasında birbirinden çılgın modeller dikkat çekti ve çekmeye devam edecek. Tarzını konuşturan, alışılmışın dışına çıkmayı seven gelinler, kendi tarzlarını yansıtan ayakkabıları tercih ettiler.

Dans Ayakkabısı Formunda Gelin Ayakkabıları

Dans ayakkabısı eşittir rahatlık! Kadife tabanları, esnek topukları ile bilinen dans ayakkabıları, ayağın birebir ölçüsüyle hazırlandığı için tüm topuklu ayakkabılardan çok daha fazla rahatlık vaat ederler. İşini bilen gelinler, kişiye özel dans ayakkabısı üreten atölyelerde kendilerine düğün günleri için gelin ayakkabısı yaptırdılar. Eğer siz de topuklu ayakkabılarla rahat edemiyor ama bunu düğün gününüz için bir ihtiyaç olarak görüyorsanız, dans ayakkabıları tam da size göre.

 

Klasik Modeller

Klasik modellerden yana olan gelinler, aradıklarını bulmakta zorlanmadılar. 2013 yılı gelin ayakkabı modellerinde klasik parçalar, küçük detaylarla farklılaştırıldı ve geleneğin dışına çıkmak istemeyen gelinlerin hem isteklerini yerine getirdi hem de zamanın ruhunu taşımayı başardı. Çiçekler, kurdeleler ve ışıltılı taşlar, klasik gelin ayakkabılarını süsleyerek gelinlerin güzelliklerine güzellik kattılar.

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!