Gelin Ayakkabısı Nereden Alınır?

Sıra düğün ayakkabısı seçimine geldiğinde birbirinden farklı, özel, şık ve şirin modeller kafanızı bir hayli karıştıracağa benziyor. Düğün gününüzün belki de en göz önünde bulundurulması gereken detayı çok fazla ayakta duracak olmanız. Bu detay gelin ayakkabısına dikkat çekiyor. Hem rahat hem şık hem de modaya uygun bir ayakkabı almak için gelin ayakkabısı nereden alınır bilmek gerekiyor. Gelinliğinizi seçtikten sonra yapmanız gereken bol bol katalog karıştırmak. Beğendiğiniz modeli mutlaka deneyin, biraz yürüyün ve konforlu olup olmadığına bakın. Herhangi bir aksilikte ayakkabı her şeyi berbat edebilir. Bu konuda dikkatli davranmanız sizin yararınıza olacaktır. İşte gelin ayakkabısı alabileceğiniz bazı yerler ve 2014 trendlerine dair bazı öneriler.

1- Emmy Shoes / Gelin Ayakkabısı Nereden Alınır?

2014 modası yine vintage olacağa benziyor. Emmy Shoes gelin ayakkabıları konusunda oldukça başarılı. Cindirella adlı bu vintage modeli ise işlemeli ve dantel havası taşıyor. Özel bir tasarım olan bu tarz modeller bu yılın gözdesi.

 

2- Nine West / Gelin Ayakkabısı Nereden Alınır?

Her zaman zarif ve şık modellerle karşımıza çıkan Nine West, 2014 yılı için de gelin adaylarının aklını başından alıyor. Hem sade hem işlemeli hem de vintage koleksiyonuyla Nine West gelin ayakkabısı alınabilecek en iyi markalardan. Nine West tasarımlarında rahatlık her zaman ön planda. Bu yıl ise dantelli modelleri büyüleyici.

 

3- Jimmy Choo / Gelin Ayakkabısı Nereden Alınır?

Gelin ayakkabısı denince akla hemen Jimmy Choo gelir. 2014 koleksiyonundan anlayacağınız gibi, taşlı ve yüksek topuklu modeller meşhur. Aynı zamanda işlemeli modelleri de koleksiyonda görebilirsiniz. Anouk adlı modeli ise hem zarif, hem şık.

 

4- Miu Miu / Gelin Ayakkabısı Nereden Alınır?

Dünyanın en iyi markalarından biri olan Miu Miu, 2014 yılında gelin ayakkabılarında topukta taş ve işlemeyi ön plana çıkarıyor. Topukları, iri veya ufak taşlarla süslenmiş gelin ayakkabıları oldukça şık ve iddialı bir görüntü oluşturuyor. Miu Miu hiçbir zaman gelinleri yarı yolda bırakmayacaktır.

 

5- Valentino / Gelin Ayakkabısı Nereden Alınır?

Modanın asi kahramanı olarak da bilinen Valentino, 2014 gelin ayakkabılarında fiyonkları ve her zamanki gibi taşlı işlemeleri ön planda tutuyor. Görüntüsü her zaman büyüleyici olan Valentino ayakkabılar fark yaratan duruşlarından asla vazgeçmiyorlar. En orijinal modeller her zaman Valentino’da.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!