Gelin Çiçeği Atma Müziği Önerileri

Gelin çiçeği atma dakikaları düğünün en eğlenceli dakikalarındandır. Daha da eğlenceli hale getirmek için gelin çiçeği atma müziği seçiminizi doğru yapmanız gerekiyor. Konukların arasındaki bekar kızlar bir sonraki düğünün gelini olmak için yarışa hazır konuma gelirler. Çiçeği kapmak için hızlı, çevik ve güçlü olmak gerekir. Çoğu zaman en yakın arkadaş veya en yakın kuzenin çiçeği kapmasıyla son bulan çiçek atma merasimindekilerin adları da gelin ayakkabısının altına gece başlamadan yazılmıştır. Çiçek kapma sırasında tüm gözler gelinin üzerindedir. Bu anı ölümsüzleştirmek için güzel bir müzik ve dans size eşlik etmeli. Gelin çiçeği atma şarkılarından önce gelin çiçeği modelleri önerilerimize göz atmak isterseniz Bir Gelinin En Güzel Süsü Gelin Çiçeği yazımız size yarcımı olacaktır.

1- Beyonce – Single Ladies

Sözleri, müziği ve klibiyle tüm dünyayı yerinden oynatan Single Ladies şarkısı tüm gelinlerin gelin çiçeği atma şarkısı olarak ilk aklına gelen şarkı oluyor. Oldukça sık tercih edilen bu şarkı, asla modasını yitirmeyecek. Etkileyici notaları eşliğinde Beyonce’nin kusursuz dansını arka arkaya izledikten sonra bir kaç figürü kendisinden ödünç alabilir ve çiçeğinizi atmadan önce herkesi şaşırtacak bir dans da ortaya çıkarabilirsiniz.

 

2- Finoa Apple – Fast As You Can

Muhtıra gibi sözlere sahip Fiona Apple şarkısı Fast As You Can hızlı başlayıp durulan ve tekrar hareketlenen bir şarkı. Hem herkesi çılgınlar gibi dans ettirirken eğlenebilir hem de durulduğu sırada gelin çiçeğinizi sıradaki gelin adaylarına doğru fırlatabilirsiniz. Gelin çiçeği atma sırasında fona çok yakışacak bir şarkı olarak Fast As You Can’e bir göz atın diyoruz. Adı bile imalı.

 

3- Cyndi Lauper-Girls Just Want To Have Fun

Her kadının içindeki yaramaz kız çocuğunu ortaya çıkaran şarkılar içinde Cyndi Lauper’ın Girls Just Want to Have Fun başı çekiyor. Bütün kızları sahneye toplayacak büyüde olan bu şarkıya 1983 yılından beri rakip çıkmadı. Eğlence fışkıran ritimleri ve harika sözleriyle gelin çiçeği atma müziği olarak çok iyi bir seçim. Gelin çiçeğinizi atarken en çok siz eğleneceksiniz.

 

4- Cake – Short Skirt, Long Jacket

Çalmaya başladığı her yerde tüm kadınları ayağa kaldıran Cake şarkısı Short Skirt, Long Jacket harika bir eğlenme, dans etme ve gelin çiçeği atma şarkısı. Bas gitar dokunuşları enerji yüklerken, ritimleri de yüzünüze gülümseme konduracak. Cake ilk günden beri insanları eğlendirmek üzere müzik yapan bir grup. Bu şarkısında ise hayallerinin gelinini anlatıyor. O zaman sıradaki geline çiçeğinizi bu şarkıda atabilirsiniz.

 

5- Alpine – Hands (Goldroom Remix)

Dokunduğu her şarkıyı büyülü bir hale getiren Goldroom’un, Alpine’ın Hands’ine yaptığı sihir bütün kulakların pasını sildi. Güzel müziğin zar zor çıktığı yıllarda Hands ile büyük bir etki Goldroom’ın ellerinden geldi. Tüm gelin adaylarını çılgınlar gibi gelin çiçeğinizi kapma telaşına sürecek olan bu hareketli şarkı, gelin çiçeği atma şarkısı olarak fark yaratacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!