Gelin Çiçeği İzmir Genelinde Nerede Bulunur?

Yaklaşan düğününüz için her gelinin kesinlikle yanında bulundurması gereken gelin çiçeğini nereden alacağınızı düşündünüz mü? İzmir’de evlenecekseniz, size birkaç önerimiz var…

Her kadının en mutlu gününde aksesuarlarının eksiksiz olması gerekir. Bu aksesuarlar içinde kuşkusuz en önemlisi gelin çiçeğidir. Her gelinin yanında gelin çiçeğinin de olması zorunludur. Yakın zamanda evlenecekseniz ve düğün yapacağınız yer İzmir ise, gelin çiçeğinin İzmir genelinde nereden alınacağını bilmek çok önemli. Sizin için İzmir’de gelin çiçeği siparişi verebileceğiniz yerleri araştırdık…

1. Çiçek Sepeti: Türkiye genelinde hizmet veren Çiçek Sepeti, düğününüz konusunda da sizi yalnız bırakmıyor. Sipariş verebileceğiniz çiçekleri yakından inceleyebiliyor ve fiyat açısından karşılaştırabiliyorsunuz. Ürün çeşidi olarak geniş bir yelpazeye sahip. Orkide, gül, lilyum ağırlıklı aranjmanlar yer alıyor. Sadece internet sitesi üzerinden sipariş verilebiliyor. Teslimatlar her ilçeye yapılabiliyor. Fiyatlar 110 TL – 365 TL arasında yer alıyor.

2. Şık Çiçekçilik: İzmir genelinde hizmet veren Şık Çiçekçilik, gelin çiçeği konusunda 24 adet ürüne sahip. Ürünler gül ve lilyum aranjmanlarından oluşuyor. Teslimatlar sadece İzmir içi yapılabiliyor. Fiyatlar orta seviyede olup 85 TL – 280 TL arasında değişiyor. Telefon ve internet sitesi üzerinden sipariş verebiliyorsunuz.

3. Beyazlale Çiçekçilik: İzmir genelinde dört adet şubesi ile hizmet veren Beyazlale Çiçekçilik, çiçek siparişi dışında düğün ve davet organizasyonları da gerçekleştiriyor. Gelin çiçekleri ise sadece Alsancak’ta yer alan şubelerinde hazırlanıyor. Aranjmanları güllerden oluşuyor. Fiyatları makul seviyelerde. Siparişlerinizi telefon ile verebilirsiniz.

4. Üçyol Çiçekçilik: Yurt içi ve dışı hizmet veren Üçyol Çiçekçilik, gelin çiçeği konusunda lale, gül, lisyantus ve orkide aranjmanları hazırlıyor. Fiyatları makul bir seviyede olup 60 TL – 235 TL arasında değişiyor. Siparişlerinizi internet sitesi üzerinden verebilirsiniz.

5. Dost Çiçekçilik: İzmir genelinde hizmet veriyor. Gelin çiçeği olarak 30 adet aranjman hazırlanabiliyor. Fiyatları 75 TL – 300 TL arasında değişiyor. Siparişlerinizi telefon ve internet sitesi üzerinden verebilirsiniz.

6. İzmir Çiçekbank: Gül, lilyum, kazablanka ve orkide aranjmanları ile gelin çiçeği hazırlıyor. İzmir içi tüm ilçelere teslimat yapılabiliyor. Fiyatları 65 TL – 200 TL arasında değişiyor. Birçok aranjman yelpazesine sahip Çiçekbank’a telefon ve internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!