Gelin Damat Uyumu

Aylarca hatta belki de yıllarca beklediğiniz düğün törenine sayılı günler kaldı. Her şey muhteşem görünsün diye olağan üstü bir çaba gösterdiniz. Hayatınızın en özel aynı zamanda en heyecanlı günü için hazırlanmanın hiç de kolay olmadığını biliyoruz. Fakat karşılığında ömrünüz boyunca unutmayacağınız bir gün yaşayacaksınız, işte bunun için her şeye değer! Böylesine güzel bir güne, küçük detaylar ekleyerek uyumlu bir çift olarak hazırlanmaya ne dersiniz? Minik bir yaka çiçeği, uyumlu bir kıravat ya da gelin çiçeğiyle aynı renkte bir papyon… Ufacık bir detayın yarattığı büyük farka inanamayacaksınız. Uyumlu bir çift olduğunuzu aksesuarlarınızla da kanıtlamak istiyorsanız işte size yardımcı olacak gelin damat uyumu ipuçları…

Gelin Damat Uyumu–Taze Çiçeklerin Getirdiği Uyum…

Canlı çiçekler neredeyse tüm gelinlerin en çok tercih ettiği aksesuarlardan. Sarı, pembe ya da yeşil… Rengine karar vermek için günlerini veren genç kızların en değerli aksesuarı olan gelin çiçekleri nden küçük bir parçayı damadın yakasına takabilir uyumlu bir görüntü çizebilirsiniz. Ya da gelin çiçeğiyle aynı tonlarda renkli bir cep mendili kullanmak da aynı etkiyi yaratacaktır.

Gelin Damat Uyumu —Fotoğraflarınız Da Bu Uyumu Yaşasın!

Düğün fotoğrafları bu özel günden size kalacak en güzel anılar. Resimlerde de gerçek bir uyumu yakalamak istemez misiniz? Özellikle sıra dışı kareler düşleyen çiftler uyumlu tonları kullanarak farklı fotoğraflara imzalarına atabilir. Mesela portakal rengi tonlarında papyona ne dersiniz? Hatta minik portakallarla bezenmiş bir gelin tacıyla yine aynı tacın devamı bir yaka çiçeği verdiğiniz pozdan daha çok ilgi çekecektir. Yaratıcılığınızı konuşturarak hem harika karelere sahip olabilir hem de konuklarınızın aklına düğün gününüz geldiğinde ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu düşünerek küçük bir tebessüme sebep olabilirsiniz.

Gelin Damat Uyumu —İki Çift Ayakkabı…

Düğün töreninde neredeyse tüm gün ayakta olacaksınız ve bunun için yanınıza bir çift rahat bir ayakkabı almanız gerekecek. İkinci çiftin hem eğlenceli hem de mesaj veren bir tarzda olmasını istemez misiniz? Üstelik birbiriyle uyumlu 2 çift olması da bonus! Uyumlu bir çift olabilmeniz için spor gelin ayakkabıları na uygun bir erkek ayakkabısı bulmak çok kolay. Üzerine dilerseniz düğün tarihinizi yazdırın isterseniz söylemek istediklerinizi. Bunun için renkli kumaş boyaları işinize yarayabilir, siz yapamayacağınızı düşünseniz bile etrafınızda bu işi seve seve üstlenecek birini mutlaka bulabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!