Gelin ve Damattan Unutulmayacak 11 Komik Düğün Girişi Performansı

Gelin, damat ve aileleri için en özel günü; düğünü düşünün. Gelinin heyecanlandığını, süzülerek kibar adımlarla yavaş yavaş yürüdüğünü hayal edin. Damatın ise mutluluğunu ciddiyetiyle gölgelemeye çalıştığını gözünüzde canlandırın. Oldukça klasik değil mi? O zaman filmi geriye sarın; gözünüzde canlandırdıklarınızı unutun ve beklenmedik görüntülere hazırlanın. Hazır mısınız?

Öncelikle bol kahkahalı bol şaşırmalı bir içerik sizleri bekliyor, baştan hatırlatalım. Tüm örneklerimizi elbette uygulamanız taraftarı değiliz, gerçi uygularsanız size özel yazılar da hazırlarız. O zaman unutulmaz düğün giriş performansı örneklerimize başlıyoruz.

  • Damat ve Gelin Yan Yana Yürümeli mi?

Klasik düğün girişi algısını baştan sona değiştiren, yenilikçi bir çiftle karşı karşıyayız. Gelinin kıyafetinden; konuklarının karşısına çıkma şekillerine kadar bambaşka bir atmosfer, ufuk açıcı bir gösteri bizi bekliyor. Aslında niyet güzel, damadı takdir ediyoruz ancak gelin ne der bilemiyoruz. Anons yapılıyor ve damat konukların huzuruna çıkıyor. Hareketli bir müzik ve sonrasında alternatif tarzıyla dikkat çeken güzel gelin geliyor. Yanyana yürümek çok eskide kaldı diye düşünen çiftimiz, en mutlu günlerinin ölümsüzlüğüne katkı sağlayacak o hareketi yapıyorlar. Damat bey gelini sırtına alıyor. Evet, doğru duydunuz; olay tam da bu şekilde gerçekleşiyor. Sonrası? En komik düğün girişi videosunda sizleri bekliyor.

Ama kabul edin, videonun sonundaki iyimserlik çok etkileyici değil mi?

  • Hiçbir Şey Göründüğü Gibi Değildir

Maalesef öyle, aslında her şey mükemmel başlamıştı. Gelin şık ve güzel, damat zarif ve yakışıklı. Klasik düğün müziği eşliğinde salona yavaş adımlarla ilerlediler. Uzun koridoru kısaltan sadece heyecanları ve saklamaya çalıştıkları mutluluklarıydı. Salona girdiler alkışlarla karşılandılar. İlk danslarını yapmaya başladılar. Sonra şarkılar değişmekle kalmadı; ilk dansları alışılmadık bir hal aldı.. Buyrun siz de izleyin…

Farklı olduğunu kabul ediyoruz, eğlenceli hatta. Belki farklı müzik seçenekleri ile tekrar denenebilir. Ne dersini?

  • Dans Düğünlere Hayat Verir

Konuklar salonda damatla gelini bekliyor, düğünü önemli kılan en büyük anlardan birini, düğün salonuna giriş anlarını kaçırmamak için pür dikkat kesilmişler. Normalde ne olur, alkışlar başlar, gelinle damat salona girer, yürürler dans ederler. Bu sefer farklı. Eğer dans etmeyi seviyorsanız, çok hoşunuza gidecek bir videomuz var. Hem evlenecek çiftler eğleniyor hem de konuklar. Daha ne olsun değil mi?

  • Düğün Girişi Sırasında Konsept Önemli

Düğünler her ne kadar konuklar için yapılır düşüncesi ile hareket edilse de aslında düğünler gelinle damat için yapılır. Onların istekleri, beğenileri ve tercihleridir düğünleri unutulmaz yapan. Farklı konseptler belirlenebilir ve bu konseptlerin ilham kaynaklarının bir sınırı yoktur. Aşklarını hatırlatan, onlar için önemli olan her ayrıntıyı; çiftler düğün teması haline getirebilirler. İşte bu örneklerden biri ile karşınızdayız. Gelin de damat da Star Wars hayranı, sizce düğün nasıl başlamıştır?

Videoyu sonuna kadar izleyin, asıl bomba orada!

  1. Düğünler Her Zaman Sürprizlidir

En güzel ve özel gün için sayısız planlar yapılır, hayaller kurulur ve her defasında bir sorun çıkmaması için tüm ayrıntılar detaylı olarak düşünülür. Ama hayat bu ya; her zaman her şey kontrol edilemez. Bu videomuzda düğün giriş performansı sırasında gelin ve damat başrolleri kaptırıyorlar. Artık arka planda kalmak istemeyen ve “bu düğünde ben de varım!” diyen bir DJ tüm kontrolü ele geçiriyor. Damat şaşkın, gelin başına gelenlere inanamıyor. Gelinin yüz ifadesine lütfen dikkat edin! İyimserliğini korumaya çalıştığı için kendisini tebrik ediyoruz ancak dayanamamasına da sonuna kadar hak veriyoruz.

  • Gelinin Başına Gelenler

Düğün girişleri çok önemlidir; sadece gelin ve damatlar için de değil, aileleri, sevdikleri ve konuklar için de oldukça özeldir. Sıradaki videomuzda ibretlik sahneleri izleyeceksiniz. Buradan duyurulur, gelinlerin en güzel günlerini onlara zehir etmeyiniz, onlara nazik ve şefkatle yaklaşınız. Hayır burada gelin ve damat hayatlarının geri kalan zamanında hiç ayrılmamak üzere yaşamlarını birleştirecekler. Nasıl başlarsa öyle gider derler umarız bu çiftimiz için bir ayrıcalık olmuştur. Haksız mıyız?

  • Arkadaşlar ile Eğlencenin Doruklarına Çıkın

İlişkilere tanıklık eden, mutlulukları paylaşan, hüzünleri azaltan arkadaşlar olduğu sürece çiftlerin sırtı yere gelmez. En başından düğün gününe kadar desteklerini esirgemezler. Hatta düğün girişi sırasında bile çiftleri yalnız bırakmazlar. Eğlenceli düğün girişi örneklerinden bir tane daha; gelinin ve damadın arkadaşları dans gösterileriyle konukları ısıtıyorlar ve gelinle damat atmosferi yakıyorlar. Siz ne dersiniz, gerçekten çok eğlenceli ve farklı değil mi?

  • Damat Gecenin Yıldızı

Bu düğünün yıldızı kim derseniz kesinlikle damat deriz. Öncelikle konsept güzel, çiftimiz mutlu, konuklarını eğlendirmek ve unutulmaz bir düğün geçirmek için tüm hazırlıklar tamamlanmış. Güzel ve samimi bir salon, merakla bekleyen konuklar; kısacası her şey yolunda. Eğlenceli bir müzik çalıyor, çiftimiz neşeyle salona giriyor. Ortam hareketleniyor çünkü gelin ve damat dans ediyor, gelin çiçeği havada sallanırken damat ceketini çıkarıyor. İşte bu hareket sonradan olacakların habercisi niteliğini taşıyor. Bu düğünde hesaba katılamayan tek bir şey var; o da damadımızın heyecanı ve içinde yanan dans ateşi. Ceketi geline veriyor ve hatta önce onu sahneye buyur ediyor. Sonra gelsin el çırpmalar parendeler. Sonuna kadar izleyin, pişman olmayacağınız bir video!

Son söz, tamam gelin bir kere düştü, vazoyu kırdı sonra kalktı. İkinci kez niye düştü?

Bizce damat gelini yere itti.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!