Gelin Duvağı Yerine Harika Şapkalara Ne Dersiniz?

kapak

Bembeyaz, uçuş uçuş gelin duvaklarına her genç kızın bayıldığını biliyoruz. Fakat öyle gelin adayları var ki durumun tam aksine sınırların dışına çıkarak hem şık hem de sıra dışı seçeneklerin peşine düşüyorlar. Biz de bu kez o gelinler için gelenekselden vazgeçip en az gelin duvakları kadar iddialı ve şık şapkalardan oluşan bir liste hazırladık. Eğer siz de uzun süredir duvak yerine farklı seçenekler arayan gelinlerdenseniz gelin, tarzınızı yansıtan gelin şapkasını birlikte seçelim.

gelin-sapkasi-1

Romantik Gelinler İçin Nostaljik Şapka Modelleri – Gelin Duvağı Yerine Harika Şapkalar 

Her ne kadar farklı olmak isteseler de her gelinin romantik bir tarafı mutlaka vardır. İşte o gelinler için en mükemmel seçenek toplanmış saçlara iliştirilmiş minik şapkalar diyebiliriz. Minik çeperli bu şapkalarla modern bir görüntü yakalayabileceğiniz gibi romantik bir hava da yaratabilirsiniz. Özellikle önümüzdeki sonbahar ve kış düğünleri için kadife gelin şapkasıyla modern bir form yakalayıp büyüleyici görünebilirsiniz. Bahar gelinleri ise yine mini bir hasır şapkayla göz doldurabilir.

gelin-sapkasi-2

Kovboy Şapkaları Mı, Yoksa Floppyler Mi? – Gelin Duvağı Yerine Harika Şapkalar 

Sıra dışı bir gelin olmak istiyorsanız şapkalar muhteşem bir aksesuar olabilir ancak karakterinizi yansıtan bir gelin olmak için uygun bir model seçmeniz son derece mühim bir detay. Mesela maskülen bir havayla konuklarınızı biraz şaşırtmak istiyorsanız kovboy şapkalarıyla istediğiniz görüntüyü sağlayabilirsiniz. Kovboy çizmeleriyle de stilinizi tamamlayarak bambaşka bir gelin olabilirsiniz. Floppy şapkalar ise sandığınız gibi sadece plajlar için tasarlanmadı. Gelin şapkanız için floppy bir model tercih ederek bohem bir şıklık yakalayabilirsiniz.

gelin-sapkasi-3

İngiltere Düşesi’nden İlham Alın! – Gelin Duvağı Yerine Harika Şapkalar 

Kate Middleton zarif stili ve güzelliğiyle neredeyse tüm genç kızların idolü. Peki düğün günü onun kadar şık ve havalı görünmeye ne dersiniz? Mesela işe onun çoğu zaman kullandığı şapkalardan birini seçerek başlayabilirsiniz. Mesela geniş şapkaları göz kamaştırıcı olmak isteyen gelinler için etkileyici bir model olabilir. Ya da özel törenlerde sıklıkla tercih ettiği tasarım şapkalarının da gelinlikleri tamamlayan harika bir aksesuar olacağına eminiz. “Peki böylesine hoş gelin şapkalarını nerede bulurum?” derseniz Galata’nın arka sokaklarında küçük bir tura çıkabilirsiniz. Neden mi? Benzersiz modellerle dolu pek çok şapka mağazasıyla karşılaşacaksınız çünkü.

gelin-sapkasi-4

Bu Gelin Şapkaları Bambaşka! – Gelin Duvağı Yerine Harika Şapkalar 

Bir zaman makinesi içerisine girip hızla geçmişe doğru gittiğimiz şu günlerde, vintage bir gelin şapkasıyla hem damat adayının hem de misafirlerinizin başını döndürebilirsiniz. Yuvarlak formda örülmüş tüller ve geniş bir çiçek detay da şapkanızın havasına hava katacaktır. Fakat aradığınız biraz daha iddialı bir gelin şapkası ise tüylerle hareketlendirilmiş geniş bir şapkayla tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğer sınırların dışına çıkmak istiyorsanız denemeye değer!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!