Gelin Tırnakları Nasıl Olmalı?

Evlenme teklifi sonrası yaşanan kaosta yavaş yavaş sona geldiniz. Mekandan gelinliğinize, konseptten ayakkabılarınıza kadar her şey tamam. Makyajınız ve saçınız da tüm bunlara dahil olarak istediğiniz gibi. Peki ya tırnaklarınız? Tırnaklarınız ufak birer detay gibi görünse de siz düğün gününüz için hazırlanırken sizi an ve an fotoğraflayan fotoğrafçının objektifine her şey takılabilir, dikkat! Ya da tam imzayı atacakken ellere zoom giren bir fotoğrafta kimse ellerinin bakımsız, yorgun ve yıpranmış görünmesini istemez.Buyrun önerilemiz Gelin Tırnakları Nasıl Olmalı?

Nail Bar’ların her geçen gün artan sayısı bakımlı tırnakları da beraberinde getirmekte. Hemen hemen her semtte bulunan ve sadece el ve ayaklarınıza güzellik katan bu yerlerde dilediğiniz tırnaklara da kavuşmanız mümkün. Şimdi arkanıza yaslanın ve yazımızı okumaya başlayarak istediğiniz tırnakların hayalini kurmaya başlayın.

French Severler

Yıllardır bildiğimiz French’li tırnaklar da renk ve form değiştirdi. Bundan önce beyaz ve rakı beyazı olan eküriler artık farklı tonlara gitti. Siz bir klasikçiyseniz eğer tırnaklarınızı beyaz ve rakı beyazı kullanarak yaptırabilirsiniz. Daha yenilikçi biriyseniz de farklı renk kombinasyonlarına gidebilirsiniz. Tabii bunu yaparken tırnaklarınızın, gelinliğinizle ve gelin buketinizle uyumlu olmasını unutmayın.

Taşlı Detaylar

Düğünde tırnaklarınız nasıl olmalı diye düşünüp duruyorsanız eğer fazla risk almadan ama, tırnaklarınıza da ışıltı katarak bakımlı ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Soft tonlarda ve hatta sadece parlatıcı kullanarak, tırnaklarınızdan birine taşlı detaylandırma yaptırabilirsiniz. Seçtiğiniz tırnağınıza serpme taş yaptırabilir, tamamını taşlarla kaplatabilir, taşlarla desen yaptırabilir ya da tek taş yüzüğe gönderme yapabilirsiniz. Böylelikle tırnaklarınız harika bir parıltıya da kavuşmuş olurlar.

gelinler-icin-oje-fikirleri-tirnak-susleme-tasli-simli-ve-cicekli-nail-art-27

Floral Desenler

Gelinliğiniz ve gelin buketiniz oldukça sade ise floral desenli tırnaklar hareket katan unsurlar olacaktır. Dilediğiniz renkte ve motifte yaptırabileceğiniz tırnaklarınız için bizim de sizlere önerilerimiz var. Floral desen kullanacaksanız eğer karmaşık bir görüntüyü tercih etmemek için karışık modellerden uzak durun. Bunun yerine mevsim çiçeklerinden birini mesela papatya motifini seçerek tırnaklarınıza hareket kazandırabilirsiniz. Soft tonlarda ya da sadece bir parlatıcı üzerine dahi uygulatabileceğiniz floral desenler size çok yakışacaktır.

Farklı Renkler

Beyaz ya da french gibi model ya da renkler, günlük hayatınızda kullanmaktan sıkılmışsanız ve düğün gününüzde daha farklı bir arayışa girdiyseniz eğer farklı renklerdeki seçeneklerimiz tam da size göre. Düğün koseptiniz, makyajınız ve gelin buketiniz ile uyumlu görünen tırnaklarınız size harika bir hava katacaktır.  Kış ya da sonbahar düğünü için koyu tonlar, ilkbahar ve yaz için açık tonlar doğru birer tercih olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!