Gelin ve Damat Düğün Giriş Müzikleri

Masal gibi geçmesini istediğiniz düğününüz için düğün giriş müzikleri seçiminde zorluk yaşıyorsanız, üstelik o özel güne çok az bir zaman kaldıysa bu yazımız tam size göre olabilir.

6907209-wedding-couple

Düğün hazırlıklarının en can alıcı noktalarından biri hiç kuşkusuz düğün giriş müzikleri seçimi sürecidir. İster hareketli ister romantik bir müzik olsun, seçiminiz davetliler için de oldukça merak ve heyecan yaratan önemli bir detay. Bu önemli günde bütün gözler kapıya çevrilmiş, sizin kapıdan girişini beklerlerken, onları en güzel müziklerden biri ile duygulandırmak ya da neşelendirmek istemez misiniz? Evlenmek üzere olan gelin ve damat adaylarına rüya gibi bir düğün yaşatacak en güzel düğün giriş müzikleri önerilerimizi bu yazımızda sunduk.

1. Can Atilla – Mara Despina

Melodinin hoş ve esrarengiz ritimleri sayesinde ‘Mara Despina’ ile davetlileri meraklandırıponların heyecanına heyecan katabilirsiniz.

2. Historia De un Amour

Yılların eskitemediği, romantik bir aşk şarkısı ‘Historia De un Amour’. Eğer düğün giriş müziğiniz ile ilk dans müziğinizin tek bir şarkı olmasını istersiniz, bu şarkı tam size göre olabilir.

3. La Finestra Di Fronte

Çok sakin ve romantik düğün giriş müzikleri arayanlar için ‘La Finestra Di Fronte’ güzel bir seçim olabilir.

4. Amelie – J’y Suis Jamais Alle

 

‘J’y Suis Jamais Alle’, en çok tercih edilen düğün giriş müzikleri arasında yer alıyor. Risk almak istemezseniz, klasikleşmiş ve çok beğeni alan bu müziği seçebilirsiniz.

5. Des’Ree – Kissing You

Son derece duygusal ve romantik bir müzik olan ‘Kissing You’ ile aşkınızı bu şarkı ile ölümsüzleştirebilir, davetlileri derinden etkileyebilirsiniz.

6. H. Purcell – Trumpet Tune

 

Alışılmışın dışında olan bu müzik, farklı olmak isteyenler için güzel bir alternatif olabilir.

7. Pirates of carribean – He’s a Pirate

 

Klasikleşmiş bir müzik olan ‘He’s a Pirate’, heyecanlı ritimleri ile düğün davetlilerinizin ilgisini çekebilir.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!