Gelinler için Değişik Hediyeler

Hediye almak zaten başlı başına özen ve zaman gerektiren bir uğraş olmasının yanında, bir geline hediye almanın biraz daha meşakkatli olduğu ise su götürmez bir gerçek. Eğer klasikleşmiş hediyelerden sıkıldıysanız sizin için önereceğimiz ilginç hediyelere göz atmaya ne dersiniz?

Düğün veya nikah organizasyonlarına katılacağınız zaman eliniz boş gitmemeniz adettendir. Hediye seçme sürecinin çekiciliği ile ne kadar ilgilisiniz bilmiyoruz ama eğer klasikleşmiş hediyelerden vazgeçip sıradışı bir hediyeyle fark yaratmak isterseniz bu süreci sizin için eğlenceli getirebileceğimize karşı inancımız var. Geline alınacak hediyelerin yeteri kadar sıradanlaştığı bu dönemde tasarımcılar artık alışılagelmemiş ne varsa onu üretebilmek ve bir fark yaratmak için uğraşıyor. Siz de bu seçeneklerden birini sepetinize eklemek ve hediye aldığınız gelini sevindirmek isterseniz buyrun…

Geline alabileceğiniz değişik hediyeler arasından seçim yapmadan önce onun nelerden hoşlandığını ve hoşlanmadığını iyi analiz etmeniz gerekiyor. Emek verip seçtiğiniz ve beğenilmesini umduğunuz hediyenizin boşa çıkmaması için gelinin önceliklerini siz de önceliğiniz yapmalısınız. Geline hediye alırken evine mi, kendisine mi, yoksa eşiyle beraber kullanabilecekleri bir şeyi mi tercih edeceğinizi esas olarak belirlemeniz gerekiyor.Eşiyle beraber kullanmasını tercih ederseniz ve eğer çiftin yüksekli korkusu yoksa yamaç paraşütünü tavsiye ederiz. Randevusunu, biletlerini ve bütün masraflarını karşılayacağınız, aynı zamanda eğlenceyi doruklarda yaşayacakları bir aktivite ile hayatlarını renklendirebilirsiniz. Eğer gelinimizin evine hediye almayı düşünürseniz ve banyo, mutfak, oturma odası nereyi tercih ediyorsanız ona uygun tasarımlar mevcut, banyosu için burun şeklinde sıvı sabunluk yahut küçük eğlenceli bir canavar şeklindeki tuvalet kağıdı aparatı hoşuna gidebilir.

degisik-hediyeler

Bu hediyeler size küçük geliyorsa evin hangi kısmına hediye almak istiyorsanız bir kutu haline getirebilir içine sevimli bir sürü şey koyabilirsiniz. Banyo için hazırlayabileceğiniz kutu için silah şeklinde bir tuvalet fırçası veya sıcaklığa göre 3 farklı renk değiştirebilen duş başlığı da eğlenceli birer seçenek olabilir.

Gelininizin mutfağına küçük bir hediye kutusu hazırlamak isterseniz bu bıçak seti kesinlikle içinde olmalı. Hem kullanışlı hemde tasarımı ile göz dolduran bu bıçak setinin olduğu bir kutu gayet hoş olabilir. Biraz daha göze hitap etsin ama aynı zamanda daha fazla işe yarasın diyorsanız tava şeklinde duvar saatlerini veya kitap şeklinde tasarlanmış kullanışlı kutuları da tercih edebilirsiniz.


Bunların dışında geline yatak odası için eğlenceli bir şekilde tasarlanmış yastık kılıflarını da tercih edebilirsiniz. Gerçekten eğlenceli olan bu kılıfları kullanmak için can atacağından da emin olabilirsiniz. Sadece evinden ziyade kişisel zevklerini de göz önüne aldığınızda gelininiz için müzikten hoşlanıyorsa dekoratif bir müzik kutusu, sinemaya ilgisi varsa sevdiği filmlerin posterlerinden kolaj yapılmış kocaman bir tablo işinizi görecektir.

Hediye almak her ne kadar zor olursa olsun karşınızdaki insanı tanıma oranınız arttıkça ona hem onun beğenebileceği hemde sizin hoşunuza gidebilecek bir hediye bulmanız hiç zor olmayacaktır. İyi alışverişler.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!