Gelinliğinize Renk Katacak Renkli Gelin Ayakkabıları

Harika bir düğün planından sonra; mekan ve konsept ile uyumlu gelinlik, ayakkabı ve diğer şeyleri seçmenin zamanı geldi. Yıllardır alışık olduğumuz gelinlikler gibi ayakkabılar da hem form hem de renk değiştirdi. Beyaz ya da krem rengi bir gelinliğinin altına giyilecek ayakkabı da gelinliğiniz ile aynı renkte olmak zorunda değil. Sınırlarınızı biraz genişletin ve ne kadar farklı tarzda şeyler karşınıza çıkacak görün. Soft tonlardaki gelinliğinizin altına sandığınızdan da renkli ve desenli ayakkabıları kullanabilir ve ortaya harika bir kombin çıkarabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz gelinliğinize renk katacak ayakkabılardan birine cesaret ettiğiniz an da ortaya çıkan sonuçtan siz de oldukça memnun kalacaksınız. Bizden size bir ip ucu; düğününüz hangi sezonda olursa olsun, gelin buketinizi renkli kullanmaktan yana olursanız eğer, gelin ayakkabınızı da gelin buketinizdeki çiçeklerden birinin renginde Renkli Gelin Ayakkabıları tercih edebilirsiniz! Şimdi, tüm bunları düşünerek, gelinliğinize uygun ayakkabıyı seçme vakti!

Sarı Tonlar – Renkli Gelin Ayakkabıları

Düğün sezonuna, mekana ve konsepte en uygun gelinliği seçtikten sonra sıra ayakkabılara geldiyse eğer, sarı tonlar farklı ve sıcak bir seçim olacaktır. Özellikle kır düğünleri için harika bir seçim. Sarının sıcak tonu yaz ve bahar  düğünleri için şahane. Günün rengi ile uyumlu ayakkabılarınız, çimler üzerinde parıldayan bir başka ışıltı olacak. Seçiminizi koton gibi günlük kumaşlardan değil de saten de yana kullanın. Dilerseniz sadece sarının hakim olduğu bir ayakkabı, dilerseniz de üzerinde swaroski taşların hakim olduğu bir başka tercih.  Ya da sarı saten ayakkabılarınıza bir başka renk katarak fiyonk gibi eklemeler de yaptırabilirsiniz.

Pembe Tonlar – Renkli Gelin Ayakkabıları

Pembeye olan düşkünlüğünüz çocuk yaştan itibaren devam ediyorsa, tercih yaparken pek de zorlanmayacaksınız. Bir de gelin buketinizde pembenin tonları var ise yaşadınız! Ayakkabılarınızı en sevdiğiniz pembe tonundan seçerek dikkat çekici bir tercih yapabilirsiniz. Üstelik zamansız ayakkabıların da sahibi olacağınız bir gerçek. Gelinliğinize ve sezona en uygun tonu ve modeli seçip, gelin ayakkabılarınız ile fark yaratmak sizin elinizde. Kumaş olarak yine saten ve tüllerle süslü ayakkabılar kararında olacaktır.

Detaylarda Renk – Renkli Gelin Ayakkabıları

Gelinliğinize renk katacak olan ayakkabı konusunda kararsızsanız ya da bu size radikal bir karar gibi geliyorsa eğer detaylarda da renkleri kullanabilirsiniz. Beyaz bir ayakkabı da uçuk mavi tonları kullanabilir, topuk kısmına satenden renkli bir kurdela eklettirebilir ya da bilekten bağlamalı modeller tercihiniz ise kuşağı renkli olabilir. Bu tercihlerinizi yine gelin buketinize göre yaparsanız hoş bir uyumu da yakalamış olacaksınız. Sizin için seçtiğimiz modellere bakarak ilham alabilirsiniz.

Mavi Tonları – Renkli Gelin Ayakkabıları

Gelinliğinizde tercihiniz beyaz ise, ona en çok yakışacak olan renklerden biri de mavinin tonlarıdır. Özellikle açık havada yapılacak bir düğün için mavinin tonları ambiyansla da oldukça uyumlu olur. Mavinin tonlarından birini tercih edecekseniz eğer konsepte ve gelin çiçeğinize uygun bir rengi seçmeniz daha doğru olur. Saten kumaşlar bir ayakkabıya yakışan en güzel kumaştır. Ayakkabınızı sade kullanabilirsiniz. Daha gösterişli ve süslü olsun isterseniz de;  üzeri swaroski taşlarla bezenmiş önden tokalı  ya da tülden yapılmış çiçek süslemeli olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Desenliler – Renkli Gelin Ayakkabıları

Gelinliğime renk katacak ayakkabı aynı zamanda hareket de katsın diyorsanız eğer desenli ayakkabılar tam size göre! Gelinliğinizin altına floral desenli bir ayakkabı tercih edecekseniz eğer, gelin buketinizi karmaşa yaratmayacak şekilde daha soft ya da tek bir renk kullanarak oluşturmaya dikkat edin. Siyah- lacivert çizgili ya da farklı renkleri tercih ederek çizgili bir model kullanacaksanız, elegan çizgisine uygun salon düğünü çok daha uygun olacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!