Gelinlikle Rahat Etmenin Yolları

Güzel görünmenin de bazı bedelleri var. Ama bunlar sandığınız gibi tatsız bedeller değil aksine hayatınızın en güzel gününü bir rüyaya çevirmek için severek göze aldığınız bedeller. Neden mi bahsediyoruz? Tabii ki gelinlik kuyruğu, tarlatan, duvak ve korseden! Özellikle kotun ve tişörtlerin rahatına alışkın olan gelin adayları bu dörtlüden biraz korkuyor. Bunu bildiğimizden bu kez gelinlikle rahat etmenin yollarını araştırdık. Bu yazıda düğün günü işinize fazlasıyla yarayacak püf noktalar var. Siz de gelinliğinin nefis görüntüsüne bakıp iç geçiren ve gelinlikle rahat etmenin yollarını arayan bir gelin adayıysanız sizin için hazırladıklarımıza mutlaka göz atın!

İlk Kural: Rahat Ayakkabı – Gelinlikle Rahat Etmenin Yolları

Gelinlikle rahat etmenin ilk kuralı rahat bir ayakkabı seçmek. Bu konuda gelin adayları artık oldukça şanslı. Gelinlerin bu arayışının farkında olan birçok ayakkabı markası son yıllarda ince topuk gelin ayakkabılarının yanı sıra platform olanlara da ağırlık verdi. Rahat ve şık bir gelin ayakkabısı seçerseniz beklenmedik kazalardan kurtulabilirsiniz.

Uzun Kuyruklu Gelinlikler İçin – Gelinlikle Rahat Etmenin Yolları

Uzun kuyruklu gelinliklere her genç kızın içinin gittiği bir gerçek. Ama o sizi büyüleyen kuyrukla bütün bir günü geçirmek, dans etmek ya da merdiven çıkmak sandığınız kadar kolay değil. Her zorluğun bir çıkış yolu olduğu gibi bunun da bir ipucu var tabii. Gelinlik firmaları gelinlikle rahat etmenin bir yolu olarak kuyruklara gelinliğin içine saklanabilecek şekilde bir kopça dikiyor. Siz de bu çözümü kullanarak gecenin ilerleyen saatlerinde kuyruğunuzu kısaltabilirsiniz.

Geniş Tarlatanlar İçin Hayat Kurtaran İpuçları – Gelinlikle Rahat Etmenin Yolları

Tarlatan sandığınız kadar ürkütücü değil. Yeter ki onunla nasıl hareket edeceğinizi bilin. Düğün günü gelinliğinizle ve tarlatanıyla rahat etmenin yolu düğünden birkaç gün önce onunla alıştırmalar yapmak. Tarlatanlar gelinlere boşlukta yürüyormuş hissini yaşattığından küçük kazalara yol açabiliyor. Düğünden birkaç gün önce evde tarlatanla yürüme alıştırmaları bu sorunu çözecektir. Merdiven çıkarken ise tarlatanın demirinden tutmanız gerektiğini unutmayın. Gelinliğinizle rahat etmek istiyorsanız küçük ipuçları yolunuzu açacaktır, bize güvenin.

Korse ve Uzun Duvaklar – Gelinlikle Rahat Etmenin Yolları

“Korseli bir gelinlikle nasıl rahat edilir?” diye soruyorsanız bunun da bir yolu var. Bu tarz bir gelinlik tercih edecekseniz kesinlikle arkadan iple bağlananları öneriyoruz. Böyle bir gelinlikle vücudunuza uygun formu yakalayarak çok sıkılmadan rahat edebilirsiniz. Uzun bir duvak konusunda birçok gelin gibi ısrarcıysanız yedek kısa bir duvağı yanınızda bulundurabilirsiniz. Dans ederken kuyruğunuzun ayaklarınıza dolaşmaması için yedek duvağınızı takmanız yeterli. Böylece fotoğraf karelerinde gelinliğinizle muhteşem bir görüntüye sahipken geceyi oldukça rahat geçirebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!