Görkemli Bir Düğün için Düğün Mekanları Rehberi

Evlilik hazırlığının en önemli aşaması düğün mekanı tercihi. Bu yazımızda, popüler düğün mekanları ve bu mekanlar hakkında bilgileri bulabileceksiniz.

Hayalinize dokunmanıza sayılı adım kaldı. Ve bu adımların en kritiği düğün mekanı seçimi. Biz de popüler düğün mekanları arasından bir derleme yaparak heyecanlı koşuşturmanız esnasında size bir nefes aldırmak istedik.

Ayakkabısını arayan bir Sinderella mı, sarayların sultanı Hürrem mi yoksa kraliyet gelini Leydi Diana mı olmak istemiştiniz? Doğru bir mekan seçimi ve kurguyla hepsi mümkün. Siz karar veredurun, biz size o arada mekan seçeneklerini iletelim.

Çırağan Palace Kempinski: Ülkemizin en prestijli oteli olan Çırağan’ın 1000 kişilik balo salonunda masalsı bir düğün yapmak bir çok insanın hayali diye düşünüyoruz. Otelin boğaza nazır açık alanı ise ılık bir yaz akşamı yıllarca konuşulacak bir düğün yaşamak için en doğru tercih olacaktır. Çırağan’da aynı zamanda irili ufaklı bir çok salon da var.

Four Seasons Bosphorus: Çırağan’a komşu bu mistik otelde, yine en üst düzeyde servis alabilmek mümkün. 600 kişilik modern balo salonu seçeneği yanı sıra, dış mekan da bulunuyor.

Daha makul bütçeli düğün mekanları da değerlendirmeye alınabilir:

Fuat Paşa Oteli: Bu mistik yalının lobisine bakan bir balkonda nikah kuruluyor. Ve davetliler aynı esnada kokteyl alıyor. O balkondan siz de çiçeğinizi atmalısınız! Daha sonra düğün için 200 kişilik kapalı mekana geçiliyor.

3186161

Ortaköy Princess Otel: Havuz başı düğünlerin aranılan mekanlarından biri olan Princess Otel’de aynı zamanda balo salonu da bulunuyor. Sade ve şık bir düğün için rahatlıkla tercih edilebilir.

Sabancı Öğretmenevi: Boğazın Anadolu yakasındaki en güzel manzaralarından birine sahip tesiste 3 ayrı bölüm seçeneği var. Siz düğününüzü yaparken, alacarte cafe ve restoran üyelere açık oluyor. Başımızın tacı öğretmenler eşliğinde neden “Evet!” demeyesiniz?

Tarihi Tıbbiye Mektebi: Son zamanlarda popüler olan düğün mekanları arasında cool alternatiflerden bir diğeri de Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü içinde yer alan Tıbbiye Mektebi. Siz de akademik ve ilmi bir ruh içinde dünya evine girmek isterseniz buradan buyurun!

Umarız en şık ve eğlenceli düğün sizinki olur. Mutluluklar!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!