Gösterişli Düğün İçin Süsleme Seçenekleri

Her çiftin günlerce konuşulacak bir düğün hayali kurduğuna eminiz. Göz alıcı bir düğün mekanı, kusursuz bir menü ve gösterişiyle dikkat çeken düğün süslemeleri… Evet tüm çiftlerin hayalinde muhteşem bir düğün var ama bazı çiftler doğallıktan yanayken bazı taze aşıklar düğününün fazlasıyla gösterişli olmasını düşlüyor. Üstelik varaklı aynalardan taşlı şamdanlara, ipek masa örtülerinden gümüş çatal bıçak takımlarına kadar uzanan bir liste var çoğunun aklında. Eğer o çiftlerden biri de sizseniz doğru yerdesiniz. Çünkü size gösterişli bir düğünün kapılarını açan yaratıcı düğün süslemelerinden oluşan müthiş öneriler hazırladık.

Misafirlerinize Gösterişli Bir Karşılama Hazırlayın!

Gösterişli bir düğün için süsleme seçeneklerini araştırmaya başladıysanız sizi oldukça keyifli günler bekliyor demektir. Düğün süslemeleri konusunda öyle yaratıcı fikirlerle karşılaşacaksınız ki düğün günü seçtiğiniz mekanın nasıl bu kadar ihtişamlı bir hale geldiğine şaşıracaksınız. Gösterişli bir düğün için ise süslemelerin yolu ilk olarak düğün mekanı kapısından geçtiğine göre sizin de bu işe ilk olarak giriş süslemelerinden başlamanız gerekiyor. Kapalı mekanlar için loş ışıklandırma seçenekleriyle beraber misafirlerinizi karşılayan dev saksıların oldukça şık görüneceğini düşünüyoruz. Açık mekanda yapılan düğünler için ise inciden perdelerin yarattığı nefis ortam aradığınız gösterişe ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Işıltılı Süslemeleri Masalarınızdan Eksik Etmeyin!

Düğün konseptinizi belirlerken gösterişli bir tema belirlediyseniz masa süslemeleri için harika fikirlere ihtiyacınız var demektir. Çünkü sizin düğününüzde hataya yer yok. Her şeyin muhteşem olmasını istediğinize göre daha önce denenmiş fikirlerden olabildiğince uzaksınız demektir. Bu yüzden öncelikle masa üstü süslemelerinde ihtişamlı seçenekleri araştırmaya başlamalısınız. Bu konuda ise en büyük yardımı beyaz çiçek süslemelerinden alabileceğinizi unutmayın. Mesela masanın üzerinde gösterişli bir vazo içerisindeki çiçekler, düğün temanızla harika bir uyum sağlayabilir. Ya da yine beyaz güllerle donatılmış bir masa süslemesinde kullanılan su içi mumlar, ortama gösteriş katmak için yetebilir.

İhtişam Detaylarda Gizlidir!

Gösterişli bir düğün düşlüyorsanız mekan süslemelerinde detaylara ayrı bir özenle yaklaşmanız gerekiyor. Çünkü fark yaratabileceğiniz bir düğün için detaylara saklanmış küçük şıklıklar gerekiyor. Düğün mekanında aklınıza gelebilecek her yere gösterişli süslemeler ekleyin. Mesela gelin çiçeğinizin bile bu oyunda önemli bir rolünün olduğunu unutmayın. Tülleri sarmalayan geniş gül buketleri, fanus içerisinde minik çiçekler ya da pırıltılı masa numaralıkları… Hepsi gösterişli bir düğün ortamı yaratabilmeniz için harika bir süsleme seçeneği olabilir. İşin içine biraz yaratıcılık katın ve ortaya ihtişamlı bir düğün çıkarın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!