Göz Kamaştırıcı Bir Gelin Saçı İçin Hollywood’dan İlham Alın!

Başarılı filmlerdeki kusursuz performansları kadar günlük hayattaki stilleriyle de hayranlarını etkileyen ünlü isimlerin en ihtişamlı saç modellerinden yola çıkarak gelinler için harika bir liste hazırladık. Kırmızı halı şıklığını düğün töreninize taşımak istiyorsanız Jennifer Lawrence’tan Angelina Jolie’ye kadar pek çok ünlünün muhteşem saç stillerini mercek altına aldığımız yazımızdan ilham alın!

angelina jolie

Angelina Jolie – Hollywood Ünlülerinin Saç Stilleri

Dünyanın en güzel kadınları arasında çoğu zaman ilk sırada yer alan Angelina Jolie, hem kıyafet seçimleri hem de saç ve makyaj konusundaki başarısıyla genç kızlara stil rehberi olabilecek en özel isimlerden. Hollywood’un en güzel kadının havasından bir parça alıp düğün günü göz alıcı görünmek ister misiniz? Hangi gelin istemez ki! O halde gelin saçınız için Jolie’nin zarif saç modellerinden yardım alabilirsiniz. Biz onun tarzını yansıtan yarım toplanmış havalı saçların gelinliklere çok yakışacağına eminiz. Eğer romantik bir gelin olmak istiyorsanız sizin için de müthiş bir seçenek olabilir.

scarlett johansson

Scarlett Johansson – Hollywood Ünlülerinin Saç Stilleri

Günlük hayatında çoğunlukla jean ve tshirt giymeyi tercih eden Scarlett Johansson, sıra özel davetlere ve gala gecelerine geldiğinde zarifliğiyle göz dolduruyor. Siz de onun saç modellerinden birini seçip düğün günü baş döndürmeye ne dersiniz? Mesela biz bu dağınık toplanmış şık topuzunu çok beğendik. Eğer uzun bir duvak takmak istiyorsanız bu tarz bir gelin saçıyla kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz.

jennifer lawrence

Jennifer Lawrence – Hollywood Ünlülerinin Saç Stilleri

Pek çoğumuzun Açlık Oyunları filmindeki başarılı oyunculuğuyla tanıştığı Jennifer Lawrence, son yıllarda Hollywood dünyasının en gözde oyucularından diyebiliriz. Sinema filmlerindeki başarısını stiline de taşıyan ünlü isim, özellikle saç ve makyaj konusundaki özeniyle çoğu zaman kırmızı halının en çok ilgi gören yıldızlarından oluyor. Peki onun saç modellerinden ilham alarak muhteşem görünmeye hazır mısınız? Mesela taş örgülerle toplanmış zarif topuzunu birebir uygulatabilirsiniz. Ya da gelin saçınızla daha romantik bir etki yaratmak için yanda toparlanmış dalgalı saçlar ve doğru bir makyajla onun ihtişamlı havasını gelinliğinize taşıyabilirsiniz.

kate hudson

Kate Hudson – Hollywood Ünlülerinin Saç Stilleri

Meg Ryan’dan sonra Hollywood’un en romantik starı Kate Hudson da saç stiliyle genç kızların merceği altında. Çoğu zaman rahat kıyafetleri ile gördüğümüz ünlü isim için özel davetlerde de durum pek değişmiyor. Elbise konusunda ne kadar ihtişamlı olursa olsun saç modeli seçimi her zaman sadelikten yana oluyor. Siz de gösterişten hoşlanmayan bir gelinseniz onun saç modeli tercihlerinden yola çıkarak hem şık hem de rahat bir model kullanabilirsiniz. Ensede toparlanmış dağınık saçlarla harika görünebilirsiniz örneğin. Ya da düğün boyu özgürce dans ederken saçlarınızı düşünmemek için tıpkı Kate Hudson gibi örgülü bir model tercih edebilirisiniz.

Nicole Kidman – Hollywood Ünlülerinin Saç Stilleri

Birçoğumuzun hayatına ‘tatlı cadı’ olarak giren bir Hollywood güzeline geldi sıra! Nicole Kidman neredeyse onu tanıdığımızdan bu yana kızıl saçları ve muhteşem stiliyle kazındı aklımıza. Her zaman zarif ve her zaman asil… Düğün günü onun kadar zarif görünebileceğinizi söylesek cevabınız ne olur? Sandığınız kadar zor değil! Onun çoğu zaman kullandığı şık topuzlardan ilham alın yeter! Mesela yanda toparlanmış dağınık topuzu, straplez bir gelinlikle muhteşem görünebilir. Prenses gelinliklerden vazgeçemeyen gelinler içinse sıkı toplanmış örgülü topuzu, gelin saçı olmak için harika bir aday.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!