Harika Düğün Müzikleri İle Masal Gibi Bir Düğününüz Olsun!

Hayatınızın en unutulmaz gününe hazırlanırken bazı ince detayları düşünmek için vaktiniz kalmayabilir ve bir yardım eline ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu özel gününüzü eşsiz şarkılar ile taçlandırmak ve konuklarınızı masal diyarına taşımak için sizlere yardım eli uzatacak nitelikte harika düğün müzikleri listesi hazırladık.

Düğün hazırlığı sürecini yaşayan herkes, o günün kusursuz ve eşsiz güzellikte geçmesini ister. Bu yüzden o özel günde çalınacak her şarkı etkileyici olmalıdır. Başkalarından önce kendi mutluluğunuz daha mühim bir detay olduğu için, öncelikle kendiniz ve eşinizin müzik zevkini düşünüp, bu sıralama ile yola çıkabilirsiniz. Konukların da zevkine hitap etmek ve geleneksel şarkılardan da vazgeçmek istemiyorsanız ortaya karışık bir albüm söyleyebilirsiniz. Aşkınızı herkese duyurduğunuz o özel günde çalabileceğiniz harika düğün müzikleri listemizi inceleyebilirsiniz.

Hem nostaljik hem de romantik bir başlangıç yapmak isterseniz, unutulmaz bir şarkı olan pervaneyi seçebilirsiniz. Değerli sanatçımız Özdemir Erdoğan tarafından seslendirilen pervane şarkısı, yumuşak geçişleri ve ılımlı ezgileri ile konuklarınızın kalbini sevgi ile dolduracak bir şarkı.

İflah olmaz bir romantikseniz bu şarkıyı listenize mutlaka eklemelisiniz. Yeni Türkü’nün bizlere armağanı olan Resim şarkısı harika düğün müzikleri arasında yer alıyor.

<

Yeterince nostalji yaptık, biraz da modernize dokunuşlar katalım derseniz; bu seçim ideal olacaktır. Athena’nın müzik dünyasına giriş yaptığı hareketli ve aşk dolu şarkısı ‘Senden Benden Bizden’ ile aşkınızdan herkese bahsedebilirsiniz.

<>

‘Harika düğün müzikleri popüler şarkılar olmadan olmaz’ dediğinizi duyar gibiyiz. Eşsiz aşk şarkıları diyince akla gelen ilk isimlerden birisi Fettah Can. ‘Delirme’ şarkısı tüm konuklarınızın eşlik edebileceği ve zevkle dinleyebileceği bir diğer şarkımız.

<>

Hem kıvrak hem neşe verici, hem de konuklarınızı kıpır kıpır dans ettirecek harika düğün müzikleri listemizin en popüler adayı Kenan Doğulu. Şimdiden şarkıyı söylemeye başladığınızı duyar gibiyiz. Her gün kulaklarımızın pasını silen bu şarkı ‘Aşk İle Yap’tan başkası değil.

<>

Muazzam bir piyano girişi ile kalplerde taht kuran diğer şarkımız ‘All Of You’. Harika düğün müzikleri içerisinde yabancı şarkılar da olsun isterseniz, bu seçim kusursuz olacaktır. Sözleri de müziği kadar romantik olan bu şarkı, düğününüze ezgisi ile ışıltı katacak. Eşinizin gözlerine bakarak dans edebileceğiniz duygusal bir seçim.

Adından da anlaşılacağı gibi tam bir aşk şarkısı olan ‘Lovesong’, başınızı sevdiğiniz kişinin omzuna yaslayıp, o güzel anın tadını çıkarmak için biçilmiş kaftan doğrusu. Aşkın kitabını şarkıları ile yeniden yazan Adele, kadife sesi ile harika düğün müzikleri listenizde yıldızı parlayacak bir şarkı yapmış. Son zamanların gözdesi olan bu şarkı, favoriniz olabilir.

Sözleri ile manevi hazine niteliği taşıyan, müziğinin ise sizi alıp masal diyarlarına götürdüğü bu şarkıyı, en özel akşamınızda duymaktan mutluluk duyacaksınız. Yılların eskitemediği kıymetli bir grup olan Gündoğarken, şarkıları ile harika düğün müzikleri listelerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!