Havuz Başı Düğün İsteyenlere Öneriler

Hazırlıklara başlamanın vakti geldi! Evlilik için planları şimdiden yapmaya başlamak lazım ki, istediğiniz düğünü istediğiniz mekanda yapabilesiniz. Havuz başı düğün isteyenlerin bu konuda oldukça hızlı davranması gerekir. Düğünlerin genelikle yaz aylarında olması, otellerin ya da diğer mekanların havuz başının dolu olması demektir. Bu yüzden siz siz olun sakın ola düğün rezarvasyonunuzu son günlere bırakmayın.

Havuz başı düğün elegan bir düğünü de beraberinde getirmektedir. Bu durumda ilk önce yapacağınız şey, düğün temanızı belirlemektir. Birlikte çalıştığınız oprganizatörler ile buna karar verebilir, ne görmek istiyorsanız onu yaratabilirsiniz. Siz her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürken biz de size destek olmak istedik. Sizler için derlediğimiz temalardan masa süslemelerine, gelinlikten havuz süslemelerine ve dekorasyona kadar birçok şeye değindik. Karar vermeden önce havuz başı düğün önerilerimizi dikkate alırsanız eğer kusursuz bir düğüne de imza atmış olacaksınızdır.

Tema – Havuz Başı Düğün

Düğününüzü havuz başında yapacaksınız evet ama,  temanınız nasıl olacak karar verdiniz mi? Eğlenceli bir düğün, elegan ya da sade. Temanızı belirlemek çok önemli çünkü düğünün geri kalan her şeyini de yine tema belirleyecek. Dekorasyondan  pastaya, gelinliğinizden aydınlatmaya her şey bir bütünün parçası olmalı.

Aydınlatma – Havuz Başı Düğün

Havuz başı düğünlerde aydınlatma çok önemlidir. Havuz içerisinde çiçekler, çevresinde ise mumlar kullanılabilir. Mekanın geneline geldiğimizde ise ağaçlara, masaların üzerine ya da avizelere ihtiyaç duyulmakta. Bunun için avizelere yöneldiğimizde beyaz mevsim çiçekleri, kristaller ile harika bir uyum içerisinde olacaktır. Vintage kafesler kullanarak hem nostaljik bir hava yakalayabilirsiniz hem de avize olarak harika bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Masa Süsü – Havuz Başı Düğün

Kokteyl ve sonrasında yemek masalarını süsleyecek olan objelere iyi karar vermek gerekmektedir. Düğün temanızı düşünerek buna karar vermeniz daha doğru olacaktır. Sade bir vazo içerisinde mevsim çiçekleri kokteyl masasına çok yakışır. Yine kokteyl masasında sadece mum kullanabilirsiniz. Yemek masası için gösterişli şamdanlar günü aydınlatan harika öğelerden olabilir.

Gelinlik – Havuz Başı Düğün

Havuz başı düğün isteyenlere önerilerimizde daha önce yaşamadığınız için belki de deneyimleyemediğiniz gelinlik konusu olacak. Kokteyl masalar arasında rahatça hareket edebilmeniz için kabarık gelinliklerden uzak durun. Bu sizi kısıtlar ve rahat hareket edememenizi sebep olur. Kuyruklu modeller, deniz kızı formlu gelinlikler havuz başı düğün için şahane seçenekler olacaktır. Güpürlü gelinlikler havuz başı düğün için elagan modellerden. Renk olarak beyaz kadar kırık beyaz da atmosfere yakışacaktır.

Havuz Süsü – Havuz Başı Düğün

Havuz başı düğünlerin en eğlenceli kısmı havuzu nasıl organize edeceğinizdir. Organizatörlerinizden de yardım alarak oluşturacağınız dekor harika bir atmosfer  yaratacaktır. Temanızdan uzaklaşmadan seçeceğiniz havuz süslemeleriniz için seçenekler  mevcut. Havuz kenarını mumlarla süsyelecek ve aydınlatacaksanız eğer havuzın içinde çiçek buketleri ya da başından koparılmış çiçekler kullanılabilir. Ters dönmüş bir şemsiyenin içerisine ottuturulan buket oldukça ilgi çekici olacaktır. Havuzu da aydınlatmak isterseniz eğer nilüferlerin üzerine mumlar yerleştirebilirsiniz.

Pasta – Havuz Başı Düğün

Düğünün olmazsa olmazlarından olan pasta zamanı adeta seremoniye dönüşür. Havuz başı düğüne yakışır pasta temaları da, yine bütünlüğü bozmadan tercih edilir. Kurdelalarla, incilerle ve taze mevsim çiçekleri ile süslenmiş bir pasta harika görünecektir. Renk olarak, temanıza uygun seçebilir ya da sadece kırık beyazı tercih edebilirsiniz. Mevsim çiçekleri ile de çevresi süslenmiş olan pastalar, sunum itibarıyla oldukça hoş görünücektir.

pasta

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!