Hayat Kurtaran Düğün Paketleri

Evlenme teklifi edildikten hemen sonra yapılacaklar listesindeki maddeleri tamamlamak için bir koşuşturma başlıyor. Yüzüklerin seçiminden başlayarak davetiye kararına kadar uzayan bu listede yok yok. Düğün tarihiyle evlenme teklifi arasındaki zaman ne kadar uzun olursa olsun öyle yoğun günler yaşanıyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Muhtemelen sizin için de böyle oldu, daha birkaç ay önce bu günlerin gelmesi için sabırsızlanıyordunuz. Fakat şimdi ev eşyalarının seçimiyle ilgileniyorsunuz. Ve gerçek telaş aslında şimdi başlıyor, ne kadar çok eksik varmış meğer. Düğün paketleri işte bütün bu telaşın içinde hayat kurtarıyor.

Yepyeni bir hayata başlarken yeni bir ev kurmak sandığınız kadar kolay değil. Ev eşyaları için eksik listesini yaparken bu kadar çok alınması gereken olduğuna şaşıracaksınız örneğin. Tabii ev eşyası alışverişinin bir de maddi boyutunun olduğunu unutmamak gerek. Aslında tam bu dönemde uykularınızın kaçmasına gerek yok. Siz en güzel günlerin keyfini çıkarın diye birçok marka artık ev eşyalarını tek pakete sığdırarak uygun fiyatlara alışveriş yapma fırsatı tanıyor. Peki neler var bu paketlerin içerisinde, hangi markalar yapıyor ve yaklaşık maliyetleri ne? diye merak ediyorsanız işte hepsi bu yazıda!

Düğün Paketleri – Mobilya

Son zamanlarda çoğu mobilya markası yeni evlenecekler için yemek grubu, oturma grubu ve yatak odasından oluşan paketler hazırlıyor. Hepsini ayrı ayrı almaya kalktığınızda çok daha yüksek fiyatlara alabileceğiniz mobilya takımlarını düğün paketleri sayesinde düşündüğünüzden çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Oluşturulan paketlere siz de müdahalelerde bulunabilirsiniz. Üstelik oluşturdukları düğün paketleri tek seçenekten de oluşmuyor. Her markanın fiyatları değişiklik gösteren ondan fazla paketi bulunuyor. Neredeyse bütün mobilya markaları bu uygulamayı yapıyor, siz yeter ki hangi markayı tercih edeceğinize karar verin. Düğün paketlerinin fiyatları ise kullanılan malzemenin kalitesine göre 5000 lira ile 15000 lira arasında değişiklik gösteriyor.

Düğün Paketleri – Beyaz Eşya

Evlilik alışverişinin bir de beyaz eşya tarafı var. Üstelik “alt tarafı beyaz eşya” diyerek de geçiştiremeyeceğiniz bir konu. Satın alırken yıllarca kullanacağınız sağlam ve kaliteli ürünler olması gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Kaliteli beyaz eşyalara sahip olmak da eskisi kadar zor değil, tıpkı mobilya markalarının yaptığı düğün paketleri gibi beyaz eşya markaları da harekete geçti. Onlar da çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaktan oluşan paketlerle çiftlerin işini kolaylaştırıyor. Ve bu düğün paketleri de yine mobilyalar gibi ayrı ayrı alındığından çok daha uygun fiyatlara geliyor. Yine ünlü birçok beyaz eşya markası yılın belirli dönemlerinde düğün paketleriyle ilgili kampanyalar yapıyor. Düğün paketleri fiyatlarını merak ediyorsanız, onlar da içeriğine göre 2000 liradan başlayarak 20000 liraya kadar yükselebiliyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!