Hayatınızdaki Kadının Uğurlu Taşı Zümrüt Mü? Ona Zümrüt Yüzük Almaya Ne Dersiniz?

Astroloji, ülkemizde eskiye nazaran daha popüler bir ilgi alanı haline gelmeye başladı. İnternet siteleri, dergiler, gazetelerde astrolojiye ayrılan köşeler büyük ilgiyle takip ediliyor. Hepimizin de bildiği gibi astroloji en fazla kadınlar tarafından takip edilen bir ilgi alanı. Yeni biriyle tanışıldığında hemen burcu sorulur, özellikleri, yükseleni derken sohbet alır yürür. Saatlerce sürecek bir sohbetin başlıca konusu haline gelme potansiyeli taşıyan burç yorumları, oldukça şaşırtıcı bir şekilde çoğu zaman doğru çıkıyor. Örneğin burcunuzun özellikleri, anlaşabileceğiniz burçlar, günlük burç yorumunuz veya uğurlu taşınız yorumlanır. Erkekler arasında çok popüler olmasa da kadınlar arasında uğurlu taşın gerçekten şans getirdiğine inanıldığını biliyoruz. Bu konuda birçok olumlu tecrübe yaşayan, uğurlu taşı üzerindeyken her şeyin iyi gittiğini fark eden insan var.

zumrut-yuzuk-eros-pirlanta

Uğurlu taşların insanlar tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlanması, birçok kullanıcının takı, aksesuar ve benzeri ürünlerde veya sadece cebinde taşıması sonucu gün içinde daha enerjik, mutlu, şanslı ve aktif hissetmesi uğurlu taşların gerçekten de işe yaradığını düşündürüyor. Ancak bu uğurlu taşların içinde bir tanesi var ki sadece astrolojide değil, birçok alanda yapılan araştırmalar sonucunda ve inanışlarda uğurlu ve şifalı olduğu bilinyor.

Boğa burcunun uğurlu taşı olan zümrütün romatizma, uyku düzensizliği, göz ve sinir sistemiyle alakalı rahatsızlıklara iyi geldiği gözlemlenmiştir. Zümrüt taşının bir diğer olumlu yönü ise insana ruhsal yönden güç verdiğinin gözlemlenmesidir. Stresli işlerde çalışan ve sürekli yorgun olmaktan şikayet eden kişilerin, zümrüt taşı kullanarak bu sorunlardan kurtulabileceğine inanılmaktadır.

Eşiniz ya da sevgiliniz de astrolojiyle yakından ilgileniyorsa, özellikle de uğurlu taşı zümrüt ise zümrüt taşı kullanılan takılar kullanmasını tavsiye ediyoruz. Burcunun boğa ve uğurlu taşının zümrüt olması şart değil. Zümrüt taşının sayısız faydasından yararlanabilir. Birbirinden güzel zümrüt yüzük modellerinden birini seçerek ona verebileceğiniz en “uğurlu” hediyeyi verebilirsiniz. Ancak onun için en doğrusunu nasıl seçeceksiniz? Merak etmeyin o konuda da yardımcı olabiliriz.

Sevgiliniz ya da eşiniz, resmi bir işte çalışıyor, sürekli resmi giyinmesi gerekiyor ve sadeliği seviyorsa ona bu yaşam tarzına uygun, sade ve şık bir zümrüt yüzük modelini hediye etmenizi öneririz.

Şıklığa, alımlılığa önem veren yapıya sahip bir eşe sahipseniz, onun için biraz daha göz kamaştırıcı modellere göz atabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!