Hazır Damat Bohçası Fiyatları

Günlerce damat bohçası hazırlamak yerine yüzlerce marka ve ürün seçeneği sunan hazır damat bohçalarını tercih edebilirsiniz.

Bir anne babayı en çok heyecanlandıran zamanlardır evlilik öncesi yapılan hazırlıklar. Kız tarafı için damat bohçası hazırlamak adettendir ve herkes bilir ki ilk izlenim her zaman çok önemlidir. Damat bohçaları hep itinayla hazırlanır. Karşı tarafa mahçup olmamak için eldeki tüm imkânlar seferber edilir, daha önceden damat bohçası hazırlamış olanlardan akıl alınır, konu komşu ve arkadaşlara bohçaya ne konulması gerektiği ile ilgili sorular sorulur.

Ancak tüm bu fikir alışverişlerine karşılık hazırlanan bohçada bir eksik olup olmadığı konusunda içlerdeki şüphe hiç bitmez. Günümüzde artık damat bohçası hazırlamak bir sorun olmaktan çıkmış durumda. Yeni gelinler çeşitli markalar tarafından piyasaya sunulan her keseye uygun birbirinden güzel hazır damat bohçalarını gönül rahatlığıyla oğlan tarafına takdim edebiliyorlar. Pijama, iç çamaşır takımı, tıraş seti, tıraş makinesi, terlik, gömlek, kravat, kemer, çorap, parfüm ve daha pek çok alternatif ürünü hazır damat bohçalarında bulmak mümkün olmakta.

Bu tarz setlerin fiyatları içeriğinde bulunan ürünlerin sayısı ve markaya bağlı olarak çeşitlilik gösteriyor. Genel olarak üç parça şeklinde olan damat bohçasısetlerine arzunuza göre birçok ürün ilave edebiliyorsunuz. Atlet, boxer ve çoraptan oluşan seçeneklerin yanında dilerseniz kemer, kravat, gömlek, pijama gibi ürünlerden oluşan setlere erkek bakım ürünlerini içeren paketleri de ilave ederek bohçanızı zenginleştirebiliyorsunuz.

Yapacağınız alışverişlerde fikir vermesi açısından birkaç tanesini sizler için derledik:

-Ropteks Collection Lux Damatlık Tam Set

Satış Fiyatı

127,00 TL + KDV

Saten Robdeşambr Sabahlık ve Pijama Takım +Şort (4 Parça), Gömlek (Klasik Kesim)Atlet Külot Takım (Pamuklu), Mendil, Çorap, Kravat, Kemer, Cüzdan,Terlik, Parfüm, Kol Saati

-Dagi Patlı Parça Erkek Çeyiz Seti

Satış Fiyatı

119,44 TL + KDV

Patlı Pamuklu Pijama, Modal Atlet, Modal Boxer, Çorap

-Polo Club 4 Parça Damat Set

Satış Fiyatı

249,07 TL + KDV

Poplin Gömlek, Kravat, Kemer, Cüzdan

-Adidas Force 7 Parça Çeyiz Tıraş Takımı

Satış Fiyatı

109,32 TL + KDV

Gilette traş köpük, Force Duş jeli, Force deosprey, Forcedeo roll-on, Adidas Dyamıc Puls EDT Parfüm, Gillette Blue 3 Tıraş Bıçağı, Deri Aynalı Traş Kutusu

-Ancelo Martino Penye Pijama Atlet Boxer Parfüm Set 300

Satış Fiyatı

90,85 TL + KDV

Erkek Penye Pijama, Boxer Atlet, Parfüm

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!