Hem Göze Hem Mideye Hitap Eden Düğün Pastaları

Düğününüz için yaptığınız bütün hazırlıklar, verdiğiniz onca emek ancak gerçek bir uyum yakaladığınızda hak ettiği takdiri görecektir. Yaptığınız her bir seçim, organizasyona eklediğiniz her bir detay, konseptle uyum içerisinde olmalıdır. Buna düğün pastanız da dahil! Muhteşem bir görüntüye sahip olan pastalar, bazen yenmeyecek kadar kötü bir tada sahip olabiliyor ya da daha da fenası bayat olabiliyor. Bu yüzden mutlaka düğününüzde ikram edeceğiniz pastayı önceden tadın. Beğendiğiniz bir pastayı ikram edin. Bu, misafirlerinize verdiğiniz değeri gösteren önemli bir davranıştır.

Düğün pastası için genellikle beyaz renk tercih edilir. Beyaz kremayla kaplı ve bir gelin gibi süslenmiş pastalar gerçekten insanda sadece izleme isteği uyandırıyor. Bununla birlikte, düğünün konseptine göre farklı tasarımlarda, farklı detaylar barındıran düğün pastaları da tercih edilebiliyor işte size birkaç örnek.

Düğün Pastaları -1- Düğün pastanız merak uyandıran, herkesin 360 derece görmek için sabırsızlandığı bir tasarıma sahip olabilir. Bu pastada olduğu gibi tarafı beyaz kremalı, diğer tarafı ise beyaz kremanın aktığı izlenimi veren farklı bir görünüme sahip olabilir.

Düğün Pastaları -2-Bir kır düğünü yapıyorsanız, bu kır çiçeğinden şekerlerle süslü muhteşem pasta sizin düğün pastanız olabilir. Çiçeklerin renklerini siz belirleyebilir, dilerseniz pastanızın ana rengini bembeyaz olarak da seçebilirsiniz. Katların sayısı artıp azalabilir. Davetli sayısına göre pastanız büyüyüp küçülebilir.

Düğün Pastası-2

Düğün Pastaları -3-Bu modelde gelin ve damatta biraz gerginliğe sebep olan pasta kesme derdinden de kurtulabilirsiniz. Küçük kekler halinde gelen bu düğün pastasındaki kek sayısı, davetli sayısına göre belirlenir. Oldukça şık ve farklı bir görünüme sahip olan bu pasta bir çok açıdan pratiklik de sağlayacaktır.

Düğün Pastası-3

Düğün Pastaları -4-Sonbahar düğünü mü yapıyorsunuz? O zaman neden düğün pastanızın üzerinde sonbahar yaprakları olmasın? Şeker hamurundan yapılmış sarının tonlarındaki sonbahar yaprakları, düğün pastanızın üstünü süslerken siz de bu güzel mevsimde evlenmiş olmanın hakkını vermiş olursunuz.

Düğün Pastası-4

Düğün Pastaları -5-Düğün pastanızda, düğününüzün konseptini oluşturan ana renklerden faydalanabilirsiniz. Sade bir pastanın üzerini süsleyen bu beyaz çiçekler, sizin düğününüzün renklerine dönüşebilir ve tüm detaylarla güzel bir uyum yakalayabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!