Hem Yakın Hem Sakin Balayı Destinasyonları

kapak

Düğününüzün altından başarıyla kalktınız. Ailenizi, arkadaşlarınızı memnun ettiniz ve hatta siz bile iyi vakit geçirmeyi başardınız. Tebrik ederiz. Ama oldukça keyifli anların ardından da tatlı bir yorgunluk sizi yokladı değil mi? Bunun için yurt içinde en sakin balayı destinasyonlarına göz atıp, hayatınızın aşkıyla birlikteliğinizi kutlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Balayı için tantanadan uzak, sakin ve cennet köşesi yerler arıyorsanız eğer yurtiçi en sakin balayı destinasyonları için doğru adrestesiniz.

mavikoy

Ege denizinde bir cennet: Gökçeada Mavi Koy

Maceraperest ve doğasever yeni evli çiftleriçin ideal bir adres. Sakinlik aramak için uzak diyarlara gitmenize gerek yok. Gökçeada masmavi denizi, inanılmaz güzellikteki doğası, tarih kokan sokakları, zamana meydan okuyan rum köyleri ile sizin için biçilmiş kaftan. Mavi koy ise en güzel koylarından sadece biri. Kendinizi her bir taşın teker teker seçildiği tertemiz denizde yüzerken, deniz gözlüğünüzü takıp deniz yaşamını izlerken bulabilirsiniz. Hatta çok şanslıysanız, belki yanınızda Akdeniz foku da yüzüyor olabilir. Buranın Milli Su Altı Parkı olduğunu unutmayın ve denizin altındaki yaşamı mutlaka görün.

bozcaada

Yoğunluğun içindeki sessizlik: Bozcaada Beylik Koyu

Herkesin gönlünde Bozcaada’nın ayrı bir yeri vardır mutlaka. Merkezi Rum köyü, alabildiğine üzüm bağları, rüzgar gülleri, şarap, keyifli bir rakı balık bizlere hep Bozcaada’yı hatırlatır. Yurt içi en sakin balayı destinasyonları arasında Bozcaada olması sizlerin gözünü korkutmasın. Çünkü Beylik Koyu ada ne kadar yoğun olursa olsun her zaman sakin ve dingin. Özellikle poyrazda mis gibi kumu, masmavi denizi ile sizlere harika zamanlar yaşatacağından emin olabilirsiniz. Beylik Koyu’nda ayrıca gözlüklerinizi takıp, denizdeki çeşitli canlıları da keşfedebilirsiniz. Mis gibi bir deniz, yumuşacık bir kum ve alabildiğine mavi ile yeşilin birleştiği bu güzel yer size emin olun ki harika bir balayı yaşatacaktır.

sivrice

Boreas’ın hakimiyetinde cennet bir koy: Sivrice

Behramkale Assos’tan devam ettikten sonra Bektaş Köyü’nün hemen alt kısmında yer alan Sivrice, Midilli Adası’na karşı balayınızı yaşayabileceğiniz muazzam bir yer. Doğası ile sizi kendine hayran bırakacak olan bu yerde Okan Motel’in kendisine ait olan yerini tercih ederseniz eğer harika bir manzara ile karşılacağınızı da bilmelisiniz. Koyun sakin, huzurlu bir yanının olmasının dışında, kayalık yerlere geldiğinizde deniz altında olanlar da sizi oraya hayran bırakacaktır. Yurt içi en sakin balayı destinasyonlarında Sivrice’yi sakin unutmayın. Burası sadece Sivrice ile de sınırlı değil; çeşitli yerlere dağılmış köylerini gezerek, özellikle yörük köylerini yeni heyecanlar da yaşayabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!