Heyecanı Sembolize Eden Yeşil Gelin Buketleri

Renklerin bir dili, bir ruhu olduğunu düşünüyorsanız çok haklısınız. Çünkü onların da aslında bize fısıldadığı hikayeleri var. İşte bu yüzden yeşil gelin buketleri seçimini yaparken aranjmanda ağırlıklı olması gereken renk detayı üstünde esaslıca düşünmeniz gerekiyor. Günlük hayatınızda kullandığınız onlarca renk arasından mutlaka biri sizi temsil ediyordur, o renk neden gelin buketinizde de olmasın!

 

Baharı karşılayacağımız bu günlerde mevsimin en güzel yanı yeşillere bayılan ve gelin buketine taşımak isteyen gelin adayları için küçük bir müjdemiz var.  Bu yılın düğün renkleri arasında kendine iddialı bir yer edinen yeşiller, dekorasyondan gelin buketlerine kadar her yerde karşımıza çıkacak. Hatta öyle ki düğün trendleri arasında yer alan meyvelerin tomurcukları bile artık gelin buketlerinin aranjmanlarına girecek. Durum böyleyken yeşili sıklıkla göreceğimiz ilkbahar ve yaz düğünleri için en canlı ve en nefis gelin buketlerini bir araya getirmesek olmazdı. İşte içinizdeki heyecanı ve enerjiyi dışarıya çıkaracak olan birbirinden hoş yeşil gelin buketleri…

Yeşil Gelin Buketleri – 1

Gelin buketiniz hangi çiçeklerle donatılırsa donatılsın yeşilin bıraktığı etki hep aynı. Pencere kenarı ya da balkonlarımızı süsleyen yeşil kasımpatıların böylesine gösterişli bir gelin buketine dönüşeceği aklınıza gelir miydi? Minik limelerinde aranjmana girmesiyle beraber hem orijinal hem de mis kokulu bir gelin buketiyle baharın tüm güzelliğini yansıtan neşeli bir geline dönüşebilirsiniz.

Yeşil Gelin Buketleri – 2

Hosta yapraklarıyla beyaz gülün uyumuna ne dersiniz? Doğanın en huzurlu renklerini bir arada kullanarak özellikle ilkbahar düğünlerinin temalarına uygun bir görüntü yakalayabilirsiniz. Yeşil ve beyazın bir arada olduğu bir gelin buketi hem gelinliğinizin masumiyetine hem de kır düğünü mekanının ışıltısına ortak olacaktır.

Yeşil Gelin Buketleri – 3

Romantik gelinleri de unutmadık, onlar için de yeşil bir gelin buketimiz var! Tek fark sıra dışı yeşil bir gelin buketinin estetiği sağlayacak mor güllerle birleşmesi. Küçük bir detayla göz alıcı bir gelin buketine sahip olmak işte bu kadar kolay. Yeşilin canlılığı her renkle uyum yakalayabilir, yeter ki düğünün konseptiyle, mekanla ve gelinliğinizle bütünü sağlayan aranjman için yaratıcılığınızı konuşturun.

Yeşil Gelin Buketleri – 4

İşte tam kıpır kıpır gelinler için yeşil bir gelin buketi! Turuncu güllerin yeşil ve sarı kasımpatılarıyla birleşmesiyle yazın sıcaklığını yansıtan enerjik bir gelin buketi sıradaki gelin adayını bulmaya hazırlanıyor.

Yeşil Gelin Buketleri – 5

Komşu evinin özenilen bahçe çiçeği ortancalar… Bembeyaz gül tomurcuklarıyla nasıl da güzeller! Yeşil ortancaları hem yaz hem de sonbahar düğünleri için gelin buketi olarak kullanabilirsiniz. Nefis görüntülerinin yanı sıra uzun süre bozulmadan kalabilen ortancalar ve güller canlı çiçeklere bayılan gelinlerin de yardımına koşacak.

Yeşil Gelin Buketleri – 6

Ahh o asil orkideler… Onların yeşil kasımpatılarıyla bu kadar şık görüneceğini tahmin edebilir miydiniz? Usta ellerin yeşil kasımpatıları böyle etkileyici bir gelin buketine dönüştürmesi bizi bile şaşırttı. Zarafet timsali bir gelin buketiyle kişiliğinizi yansıtmak istiyorsanız orkideler ve kasımpatıları iyi bir seçim olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!