İçinizdeki Şairi Ortaya Çıkarın: Sevgililer Günü Mesajları

Sevgilinin kalbine giden en anlamlı hediyelerden biri aslında maddi değeri olmayan fakat manevi değeri yüksek olan bir kaç cümle değil mi? Kalbimizin en derin yerinde onun için beslediğimiz hisleri kelimelere dökmek, ona olan aşkımızı anlatmanın en güzel yöntemlerinden biridir. Bu konuda size yardımcı olmak için size özel Sevgililer Günü mesajları hazırladık. Size ve aşkınıza en uygun olanı seçin onun gönlünü bir kez daha fethedin.

sevgililer-gunu-mesajlari-2

1) Sen dünyamı aydınlatan, güneşten bile daha parlak gözleri olan ve bana aşkla bakansın. Senin gibi bir sevgilim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki benim sevgilim oldun ve bana dünyada yaşadığım en özel hisleri yaşattın. Seni her zaman çok seveceğim. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun aşkım!

2) Seninle ilk tanışmamız daha dün gibi aklımda ve ben hala aynı heyecan ve aşkla seni seviyorum. Kalbimin tek sahibi, gülünce yüzünde güller açan, bakışıyla kalbimi ısıtan sevgilim Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!

3) Sevmek, yanında yokken bile daima yanında olabilmektir. Sevdiğinin kokusunu her an hissetmek, baktığın her yerde onu görmektir. Ben her saniyemi yanımda olmasan bile seninle geçiriyorum. Seninle daha nice Sevgililer Günü geçirmek dileğiyle… Seni Seviyorum herşeyim!

4) Aynada kendine bak ben hep oradayım. Elini kalbine koy ben hep yanındayım. O güzel ellerini sonsuza kadar bırakmayacağım. Sen benim hem sevgilim hem can yoldaşımsın. Seni nefes aldığım her an sevmeye devam edeceğim. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!

sevgililer-gunu-mesajlari

5) Seni engin denizler kadar, uçsuz bucaksız gökyüzü kadar, dünyadaki tüm kum taneleri kadar çok seviyorum. Dünyadaki en şanslı insan benim sevgilim, çünkü sen benimsin ve hep benim kalacaksın. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun hayatım!

6) Her sabah uyandığımda seni görebileceğim için ve seninle aşkın en güzelini yaşadığım için şükür ediyorum. Sabah uyanma ama geceleri düşünmekten uyuyamama sebebimsin. İyi ki benimlesin, iyi ki benim canımın içisin. Sen varsan ben varım. Seni çok seviyorum. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun meleğim!

7) Sana olan sevgimi, aşkımı kelimelerle anlatmanın mümkün olmadığını biliyorum. Sen anlatılmaz sadece yaşanırsın. Hayatıma kattığın tüm güzellikler için çok teşekkür ederim. Sen olmasaydın ben bu kadar mutlu olamazdım. Kalbimin biricik sahibi seni seviyorum. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!