İddialı Gelinler İçin Turuncu Gelin Buketleri

Capcanlı, cıvıl cıvıl hatta biraz da eğlenceli… Turuncu nerede olursa olsun taze bir bahar havasını da beraberinde getiriyor. O halde turuncu bir gelin buketiyle güzelliğinize renk katmaya ne dersiniz? Baharın en renkli çiçeklerinden bir demet gelinliğinize ne kadar yakışır! Mesela şöyle galalar ve lalelerle aranje edilmiş nefis bir buket olsa… İçindeki heyecanı dışarıya çıkarmak isteyen gelin adayları için en güzel turuncu gelin buketi seçeneklerini derledik. Siz de onlardan biriyseniz ve gelin çiçeğiniz hala hazır değilse içlerinden biri mutlaka size de ilham verecek!

Turuncu Gelin Buketi Önerileri – 1

Pırıl pırıl bir yaz düğününde güneşin tüm tonlarını çiçeğinizle yansıtmaya ne dersiniz? Turuncular, sarılar ve kızıllar… Gelin buketlerinin vazgeçilmezi güllere eşlik eden kır çiçekleriyle toplanmış bir demet mesela harika olabilir. Pastel renkte bir kurdeleyle romantik bir gelin buketi yaratabilir ya da yemyeşil bir kurdeleyle canlı bir hava katabilirsiniz. Bu sizin çiçeğiniz! Küçük dokunuşlarla bambaşka bir gelin buketi yaratmak tamamen sizin elinizde!

Turuncu Gelin Buketi Önerileri – 2

Çiçeklerin en asillerinden olan galalar  turuncuyla buluştuğunda ortaya romantik bir gelin buketi çıkıyor diyebiliriz. Hem canlı hem de hoş bir gelin buketi istiyorsanız sizin için de iyi bir alternatif olabilir. Hatta biraz daha fark katmak isterseniz turuncu galalarınızı kurdele yerine dantellerle toplatabilirsiniz. Uyumlu bir çift olduğunuzu göstermek için ise aynı demetten bir parçayı damadın yakasına eklemeyi unutmayın.

Turuncu Gelin Buketi Önerileri – 3

Pek çok gelin adayının güllerden vazgeçemediğini biliyoruz. Ama araya da turuncu laleler yerleşse fena olmaz sanki… Turuncu güller ve lalelerle toparlanmış sıkı bir buket mesela

oldukça zarif görünebilir. Özellikle sonbahar gelinlerine en özel günlerinde eşlik edecek bir aksesuar olmak için iyi bir aday.

Turuncu Gelin Buketi Önerileri – 4

Mevsimlerden yazsa canlı gelin buketlerinden vazgeçemiyoruz! Kır çiçekleriyle toplanmış capcanlı bir çiçek mesela tüm gelin adaylarının hayali. Düğün boyu güzelliğinize renk katacak bir gelin buketi arıyorsanız turuncunun başrolü oynadığı rengarenk kır çiçekleriyle toparlanmış bir demet tercih edebilirsiniz. Gelin buketinizin bir sonraki gelini belirleyeceğini düşünerek bir de yapay bukete ihtiyacınız olduğunu unutmayın! Çünkü bu capcanlı çiçek demetini atmaya kıyamayacaksınız.

Turuncu Gelin Buketi Önerileri – 5

Eğer gelin çiçeğinizin tek bir renkle sınırlı kalmasını istemiyorsanız yine turuncunun ağırlıkta olduğu beyaz ve sarılarla toparlanmış bir buket de seçebilirsiniz. Ya da yeşil yapraklarla aranje edilmiş bir buketin de gelinliğinizle çokça yakışacağını söyleyebiliriz. En canlı renklerin birbirine karıştığı hoş bir gelin buketi özellikle sonbahar gelinleri için iyi bir seçim olabilir.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!