İhtişamlı Düğünlerin Vazgeçilmezi Mor Süslemeler

Geçtiğimiz yılın düğün renkleri arasında olan mor ihtişamlı ve baskın karakteriyle 2014 yılının düğünlerinin de vazgeçilmezi oldu. Durum böyle olunca metalik objeler ve incilerle kusursuz bir uyum yaratan mor düğün süslemelerinin izini sürmek de bize düştü. Masa örtülerinden şamdanlara, çiçeklerden düğün pastalarına kadar morun ihtişamını yansıtabilecek her şeyi inceledik. Eğer siz de gösterişli bir düğünün hayalini kuruyorsanız morun büyüsünü yansıtan harika fikirlerimize göz atmayı unutmayın.

istanbul-davet-organizasyon-3

Düğün Masalarında Morun Işıltısı

Düğün süslemelerinde en büyük ilgiyi çoğu zaman masa üstü süslemeleri topluyor. İşte tam da bu sebeple misafirlerinize görsel bir şölen sunmak istiyorsanız düğün masalarının muhteşem görünmesi için de müthiş bir performans göstermeniz gerekiyor. Mor düğün süslemelerinin başlı başına ihtişamı yansıttığını biliyoruz. Ancak yine de dekoratif ürünlerde kullanılan baskın rengin düğün mekanı ve düğün temasıyla bir uyum yakalayabilmesi için bazı detaylara takılmanız kaçınılmaz. Mesela masa örtülerinde morlara ağırlık verdiyseniz dekoratif detaylar için cam ya da metalik seçenekler kullanarak göz yoran süslemelerden uzak durabilirsiniz. Cam vazolar ve şamdanların ışıltısına renk katmak için ise yine mor çiçekleri tercih ederek düğün mekanınızın havasını değiştirebilirsiniz.

ab346afbd547e27f12b282eef81315c2

Hem Asil Hem İhtişamlı

Her rengin kendine ait bir karakteri ve kullanıldığı alanlara göre verdiği bir anlam var. İşte bu sebeple düğün renginize karar verirken seçenekleri çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Örneğin enerjik bir düğün düşlüyorsanız sıcak renkleri tercih etmenizde fayda var. Ancak benim düğünüm ihtişamı yansıtsın üstelik bir de zarif bir hava da yaratsın diyorsanız sizin düğün renginiz kesinlikle mor diyebiliriz. Mor tonlarındaki düğün süslemelerinde ise öyle geniş bir seçenek listesi sizi bekliyor ki doğru süslemeleri tercih ederseniz yılın en gösterişli düğününe imza atabileceğinizi söyleyebiliriz. Mesela metaliğin ışıltısıyla birleşen mor sandalye süslemeleri başlı başına ihtişamı yansıtabilir. Ya da mor çiçeklerle süslenmiş aydınlatma seçenekleriyle konuklarınızı büyülemek de yine sizin elinizde.

20131116-170953

Düğün Pastaları Morlarla Buluşuyor, Ortaya Enfes Görüntüler Çıkıyor

Çiftlerin düğün pastalarının tadı konusunda nasıl bir özen gösterdiklerini biliyoruz. Peki ya görsel sunum? Aynı özen düğün pastası modellerine karar verirken de gösteriliyor mu sizce? Evet, model seçimleriyle çoğu zaman gösterişli seçenekleri kaçırmıyoruz. Ancak düğün pastası seçimlerinde yapılan en büyük hata, düğün teması ve rengiyle uyumlu modelleri seçmeme sebebiyle oluşuyor. Düğün renginizi mor olarak belirlediyseniz şanslısınız çünkü başlı başına gösterişin simgesi olan renk neredeyse tüm düğün pastalarına yakışıyor. Örneğin eflatun ve morun birbirine karıştığı şık işlemelerin hava kattığı modele biz bayıldık. Ya da küçük incilerle muhteşem bir sunum yaratan mor kurdeleli düğün pastasının görünüşüyle de en az tadı kadar nefis bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

havuz-basi-dugun

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!