İlginç Nişan Tepsileri

Hep aynı tarza sahip nişan tepsilerini görmekten sıkıldınız mı? Sizin nişan tepsiniz ilginç ve size özel olsun mu istiyorsunuz? Sizin için derlediğimiz en güzel örnekleri yazımızda bulabilirsiniz.

Günümüzde nişan tepsisi denilince herkesin aklına hiç kuşkusuz makası, tepsisi ve yüzük yastıkları ile bütünleşmiş birbirinden gösterişli modeller geliyor. Yıllar öncesinde bu kadar önemli olmayan bu detaylar, son yıllarda özellikle genç kızlar tarafından daha fazla önemsenmeye başlandı. Nişan töreni hazırlıkları daha başlamadan gelin adayları farklı ve ilginç nişan tepsileri peşine düşüyorlar. Bu özel günde dikkat çekici ve herkesten iddialı olma çabası sonucu, genç kızlar telaşa kapılıp karar vermekte zorluk çekebiliyorlar ya da istedikleri kadar ilginç modelleri bulamayabiliyorlar. Alışılmışın dışında tasarımlara sahip nişan tepsileri ile ilgili sizlere fikir olması için yazdığımız bu yazı ile karar vermeniz kolaylaşacak.

c85637255d1ee77322e51b20cc703ddb

Tüyden, tülden, inciden ve simden uzak bir model mi istiyorsunuz? Çılgın çiftlerin tercih edebileceği gerçekten son derece sıradışı bir yüzük tepsisi modeli olan beyzbol topu eşliğinde yüzüklerinizi sunmaya ne dersiniz? Spor tutkunu gelin ve damat adaylarının ufkunu genişletecek bu sunum şekli eminiz ki nişan tepsilerine de yansıyacaktır.

4bd58945a92d2bfb40a73a28ac06cf42

Doğayı seven bir çiftseniz ve doğayı nişan tepsinize taşımak gibi bir fikriniz varsa, bu model size tam uyacaktır.Tamamı küçük kır çiçekleri ile dolu derin bir tepsinin üzerine hayallerinizi işleyebilirsiniz. İllaki kırmızı kurdele, gümüş tepsi ve yüzük yastıkları olmak zorunda da değil… Beyaz, pembe, somon hatta açık mavi kurdeleler ve yüzüklerinizi koyabileceğiniz içi çim döşeli mini bir ahşap sandık herkesin ilgisini çekecektir. Hatta ahşap sandık yerine, kuş yuvası şeklinde tasarlanmış minik bir sepet de yerleştirebilirsiniz.

Farklı olsun ama çok uçuk bir model olmasın istiyorsanız bu tarz nişan tepsileri güzel birer alternatif olabilir. Vintage görünüme sahip ve oldukça zarif görünen bu tepsiler, nişan törenize çok yakışacaktır. Elbisenizin rengine ya da bulunduğunuz mevsime göre çiçeklerin tonlarına karar verebilirsiniz. Örneğin, sonbahar için turuncu ve kahve tonlarındaki çiçekleri, ilkbahar içinse pembe ve lila tonlarındaki çiçekleri seçebilirsiniz.

Unutmayın ki gelin adayının nişan kıyafetine, nişanın konseptine, yapılacağı mevsime ve mekana göre karar verilmesi gereken nişan tepsileri, aynı zamanda da genç çiftlerin zevkine ve bütçesine göre de şekillenir. Size sunduğumuz ilginç nişan tepsisi modellerini hayal gücünüz ile zenginleştirerek birbirinden şık ve göz alıcı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!