İlk Dans Giriş Müzikleri

Düğün sizin gününüz! Düğün Müzikleri de sizin olmalı. Peki, sevdiğiniz ile baş başa ilk dans anınızı hangi müzikle ölümsüzleştireceğinize karar verdiniz mi?

First-Dance-via-VIP-Chicago

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, hayallerinizin bile ötesinde olan gün yani düğün gününüz gerçekleşmek üzere. Eksikler asla bitmez, hayatınızın en çok seçim yapmak zorunda kaldığınız dönemlerinden biri de düğün öncesidir mutlaka. Düğün pastanızın üzerindeki şekerlemenin renginden, sandalyelere konulacak çiçek dekorunda bulunan çiçeklerin sayısına, rengine varıncaya kadar her şeyi seçmek zorunda kalırsınız. Bunca ayrıntılı seçimin arasında ilk dans giriş müzikleri listesini gördüğünüzde ise yıkılırsınız. İlk olacaktır, bir kez olacaktır karar vermekte en çok zorlanacağınız şeydir, ilk dans giriş müziğiniz. Bu kararsızlıktan kurtulmanız için hissettirdikleri ile birlikte önerilerimizi sizler için hazırladık.

Esin Engin – Bana Ellerini Ver

Bir ömür birlikte yaşamaya evet demek üzereyken dinleyebileceğiniz en huzurlu şarkılardan birisidir “Bana Ellerini Ver”. Özellikle plak kaydını tercih etmenizi öneririz. Geçmişten gelen keyifli kayıt sesi ile birlikte ilişkinizin geçmişine tatlı bir yolculuk yapacaksınız.

Candan Erçetin – Bahar

Biraz şımarık bir his veren bu güzel Candan Erçetin şarkısı ilk dansınızı keyiflendirecek ve hareketlendirecek şarkılardan birisi. Bahar düğünleri için ya da baharda tanışan aşıklar için ayrı anlamı olacak olan bu güzel eser, konuklarınızın da olduğu yerde sallanmasını sağlayacak kadar eğlenceli.

Fuat Güner – İstedim

MFÖ’nün F’si Fuat Güner’in sesinden onu nasıl ve ne kadar çok istediğinizi anlatabilecek bir şarkı. Eski şarkılar davetlilerinizin de eşlik etmesi için güzel bir tercih olsa bile bu dansın sizin dansınız olduğunu ve dilediğinizi seçebileceğinizi unutmayın. İstediğiniz insanla istediğiniz hayatı paylaşırken “İstedim” sizin aşkınızı anlatacak güzel parçalardan birisi.

Semiha Yankı – Seninle Bir Dakika

Gerçek bir klasik ilk dans müziğiniz olacaksa bu şarkı kesinlikle “Seninle Bir Dakika” olmalı. Tüm davetlilerinizin bir kez olsun dinlediği ve mutlaka bir anısının olduğu bu eskimeyen şarkı salonda çalmaya başladığında sizinle birlikte herkes hatıralar girdabına sürüklenerek unutulmaz ‘bir dakikası’nı yaşabilir.

Zuhal Olcay – Pervane

İlk dans giriş müzikleri listesinde bulunan pek çok Özdemir Asaf şarkısının arasında “Pervane” en etkili olanlardan bir tanesidir. Bal arısı olduğunuzu itiraf etmek o an pek işinize gelmeyebilir ama aşkından pervane olduğunuz hayat eşinizle ilk dansınızda bu pervaneliğinizi bir kez daha ifade etmek gecenizi unutulmaz kılacaktır.
Sadece sizin için anlamlı olan ‘o şarkı’ ya karar verin ve ile ilk dansınızı yapın. Özgür olun, insanların değil sizin ne hissedeceğiniz önemli çünkü, yüzlerce davetliye rağmen bugün sizin en özel gününüz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!