İlkbahar Damat Giyimi Önerileri

Dört farklı mevsimden belki de en güzeline denk gelmeniz, tesadüf değildir! Doğanın uyanışı ile birlikte etrafımızın canlanması ve dört bir yanımızın renklere bürünmesi belki de sizi yansıtan en güzel tüyo! İlkbahardan ilham alarak düğün mekanınıza ve düğün konseptinize karar verdiyseniz eğer sıra geldi damatlık ve diğer şeylere. Tamamıyla organik olanları tercih edin ve doğanın uyanışına siz de mevsimle birlikte ayak uydurun. Bunun için rengarek olmanıza da gerek yok. İlkbahar ayında damat olacaklara önerilerimizden faydalanarak, ilkbahara yakışır bir damat olabilirsiniz.

Damatlık – İlkbahar Damat Giyimi Önerileri

İlkbahar ayında damat olacaklara önerilerimizde damatlıklar diğer mevsimlere göre daha renkli ve can alıcı. Renkleri kullanırken oldukça özenli olun, çünkü ortaya karmakarışık bir görüntü  verebilmeniz olası. Kaotik bir görünüm yaratmamak için damatlığınızdaki renkleri iyi kullanabilmelisiniz. Tek renk lacivert bir takımda, kravat ya da mendilinizi renkli ya da desenli kullanabilirsiniz. Canlı bir ceket giyinmek istiyorsanız eğer tün vurgu sadece onun üzerinde olsun, geriye kalan her şey ise daha yalın. Sizin için seçtiğimiz damatlıklara bakarak ilham alabilirsiniz.

damat2

Ayakkabı– İlkbahar Damat Giyimi Önerileri

İlkabahar ayında gerçekleşecek düğününüz için damatlığınıza karar verdiniz, sıra geldi ayakkabılara. Damatlığınıza uygun ayakkabıyı seçerken materyallerinin de uygun olmasına dikkar edin. Daha yumuşak kumaşlara sahip olan ayakkabıları tercih edin ki düğününüzde sizi rahatsız eden bir durum ile karşılaşmayın. Yumuşak dokulu, ayağınız ile uyumlu formdaki bir ayakkabı sizi düğün geceniz boyunca rahat hissettirir, aksi takdir de geceniz kabusa dönüşebilir.

Aksesuar– İlkbahar Damat Giyimi Önerileri

İlkbahar ayında damat olacak olanlara önerilerde sıra geldi en keyifli noktaya. Damatlığınızla birlikte size aksesuar kullanımı oldukça zor gibi görünse de aslında işin keyfi tam da bu noktada çıkmakta. Düğün konseptiniz marin havasında ise beyaz rengi fötr bir şapka, konseptinizin bütünleyeci parçası olabilir. Artık renkli çoraplar da aksesuar yerine geçiyor! Sade bir damatlık ve ayakkabı içerisine en çok renkli bir çorap yakışır, damatlığınıza uygun bir çift renkli çorap  ilkbahar ayına çok yakışacaktır. Gözlük kullanımı kişisel tercih gibi görünse de ilkbahar ayında gerçekleşecek bir düğün için harika bir aksesuar olabilir. Papyonunuz ile uyumlu bir güneş gözlüğü eminiz ki size fazlasıyla hava katacaktır!

prev-w2_kigili-damatlik-modelleri_hxlzop4d

Papyon– İlkbahar Damat Giyimi Önerileri

İlkbahar için kravat yerine papyon kullanımı, bu aylardaki damatlıklara çok ama çok yakışabilir. Neden bu kadar üsteliyoruz, çünkü renkli ya da desenli papyonlar en iyi bu aylarda kendini gösteriyor da ondan. Kravat yerine kullanacağınız papyonunuz, damatlığınızı tamamlayan harika bir unsur olacak. Takım kıyafetinizle uyumlu papyonunuza karar verirken, gelin çiçeğinden ilham alabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz papyonlara göz atarak fikir sahibi de olabilirsiniz.

Yaka Çiçeği– İlkbahar Damat Giyimi Önerileri

İlkbahar ayında doğanın canlandığından bahsetmişken;  yaka çiçeği için mevsim çiçeklerini kullanmazsak olmaz. İlkabaharda kır çiçeklerinin oldukça çeşitlenme hali, yaka çiçeği konusunda ufkumuzu genişleten bir detay. Papatyaları kullanarak yaka çiçeği kompoze edilebilir, araya birkaç yaprak da koymanız halinde yaka çiçeğiniz tamamdır. Beyaz gül her mevsimde olduğundan ve renkli bir cekete en çok da beyaz bir gül yakışacağından sizin de tercihiniz bu yönde olabilir. Soft tonlardaki bir cekete de yine canlı bir gül oldukça yakışacaktır. Unutmadan; yaka çiçeğinizi belirlerken, damatlığınızdaki renkleri mutlaka göz önünde bulundurun.

313_thumb

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!