İlkbahar Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

Ne güzeldir bir ilkbahar düğünün çifti olmak… Herkesin içinin yeşillendiği günlerde eğlenceli bir düğünle evliliğin kapısından adım atmak… Mevsimlerin en neşelisine ancak neşeli bir düğün hikayesi yakışır, böyle bir ilkbahar düğününe de ancak neşeli ve hoş davetiyeler. Bu kez de kollarımızı ilkbaharda yapılan düğünlerin davetiye önerileri için sıvadık. En eğlenceli ilkbahar düğün davetiyelerini sizin için seçtik. Geniş bir davetiye denizi içerisinde en orijinallerini bir araya getirmeye çalıştık. Sizin düğün töreniniz de önümüzdeki ilkbaharda ise size özel seçtiğimiz davetiye önerilerine bir göz atın.

Yeşili Getiren Davetiyeler – İlkbahar Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

İlkbaharın bir rengi olsa, o renk kesinlikle yeşil olurdu! O halde ilkbahar düğünleri için en çok yeşilin kullanıldığı davetiyeleri öneriyoruz. Sade ama etkileyici bir model arıyorsanız detay olarak ilkbaharın sembolü yeşil bitkilerden birini seçebilirsiniz.

e0f378b92482b6616b82a8a047b62c14

Bir İlkbahar Müjdesi Çiçekler – İlkbahar Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

İlkbaharın gelmesiyle beraber çiçekler de hayatımıza girmeye başlıyor. Durum böyleyken ilkbahar düğünlerinin davetiyelerinde neden çiçekler olmasın! İlk izlenim hep önemlidir. Davetiyeler de düğün töreninizin ilk izlenimi olduğuna göre konuklarınızı hoş çiçeklerin olduğu şık bir modelle davet edebilirsiniz.

floral_symphony_davetiye

Aynı Kalpte Parmak İzleriniz – İlkbahar Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

Son zamanların davetiye trendleri arasına çiftelerin parmak izleri girdi. Bizce de en anlamlı davetiye modelleri arasına girdiler. İlkbahar düğünleri için de iyi bir davetiye alternatifi. Kendi renginizi seçerek parmak izlerinizle romantik bir davetiye hazırlatabilirsiniz.

gelin-damat

Beyaz Tomurcuklar – İlkbahar Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

İlkbahar düğünleri davetiyelerine en çok tomurcuklar yakışır kuşkusuz. Doğa çiçeklerle süslenirken davetiyelere de baharı çiçek tomurcukları getirir. Doğal ve sade bir davetiye modeli ilkbaharda yapılacak olan düğün töreninizin küçük bir detayı olabilir.

dugun-davetiye_1675

Gelincik Tarlasında Bir Davetiye – İlkbahar Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

İlkbahar düğünleri için bir diğer davetiye önerimiz de gelincikli olanlar. Kırmızılı, turunculu ve sarılı çiçeklerle renklenmiş davetiyenizi mavilerle dolu bir zarfla daha çekici hale getirebilirsiniz. Davetiyeniz tamamen düşlerinizin elinde ve bir ilkbahar davetiyesi olunca renklerde oynamakta dilediğinizce özgürsünüz.

Işıltıdan Vazgeçemeyenler İçin – İlkbahar Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

Işıltılı davetiyeler de ilkbahar düğünleri için önerilerimiz arasında. Pırıl pırıl bir ilkbahar düğünü için oldukça uyumlular. Tabii böyle bir davetiye modeli için düğünün yapılacağı mekan da önemli. Örneğin renkli bir ilkbahar partisiyle ‘evet’ demeyi planlıyorsanız partinizi temsil edecek daha iyi bir davetiye modeli bulamazsınız.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!