İlkbahar Düğünleri İçin Düğün Dekorasyonu

Evlilik hazırlıklarının en zor ama keyifli parçasıdır düğün dekorasyonu… Mekan belirlendikten sonra mevsime ve konsepte uygun dekorasyona karar vermek için organizasyon firmalarının kapıları aşındırılır. Organizasyon firmasına gitmeden önce mevsimin düğün trendlerini bilmek ve mekanda kullanılacak dekorasyon renklerine karar vermek bazen hayat kurtarabilir. İşte bu noktada araya giriyoruz ve ilkbahar düğünleri için dekorasyonun nasıl olması gerektiği hakkında küçük tüyolardan bahsetmek istiyoruz. Düğün töreni için az zamanınız kaldığı için telaş yapmanıza gerek yok, küçük bir operasyonla bu işin de üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Tabii işinizi kolaylaştırma yolunun ilkbahar düğünlerine özel düğün dekorasyonu seçenekleri ve renkleri için hazırladığımız listeye göz atmaktan geçtiğini unutmazsanız…

Mevsimi Kendi Renkleriyle Karşılayın! – İlkbahar Düğünleri İçin Düğün Dekorasyonu

Düğün mevsiminiz hangisi olursa olsun, havanın renklerini taşıyan tonları düğün dekorasyonunuza taşımanız önemli. İlkbahar düğünleri için dekorasyon konusunda en şanslıları diyebiliriz. Pastel renklerin birbirine karıştığı doğal bir masa dekorasyonunu sofranıza konuk edebilirsiniz örneğin. İlkbaharda deniz kıyısında yapılan düğünler öne çıkıyor, eğer siz de mekan olarak maviliklerin yanı başını seçtiyseniz masa dekorasyonunda otantik bir hava yaratabilirsiniz.  Keten masa örtüler ile peçeteler, altın varaklı su bardakları ve hasır tabureler tam da gösterişli bir dekorasyonla misafirlerini ağırlamak isteyenler için. İlkbaharın taze havasıyla uyumlu çiçekleri masanıza misafir edebilir ya da sadece yeşillikleri kullanmakla da yetinebilirsiniz, karar sizin.

Sandalyelerinize Hayat Verin! – İlkbahar Düğünleri İçin Düğün Dekorasyonu

İlkbahar düğünleri için düğün dekorasyonunda mevsimin renklerini kullanarak tıpkı baharın doğaya hayat vermesi gibi siz de sıradan eşyaları canlı hale getirebilirsiniz. Nasıl mı? Mesela sandalyelerinizi çiçeklerle süsleyebilir ya da onlara küçük çerçeveler hazırlatabilirsiniz, tabii en sevdiklerinizin fotoğraflarıyla bu küçük hadiseyi yıllar sonra hatırlanacak büyük bir anıya çevirmeniz de bu işin bir parçası. Kır düğünlerinin olmazsa olmazı beyaz ahşap sandalyeler de bahsettiğimiz dekorasyon için oldukça uygun.

Marin Temalı Mı, Çiçek Bahçesi Mi? – İlkbahar Düğünleri İçin Düğün Dekorasyonu

İlkbahar düğünleri için en çok tercih edilen dekorasyonlardan biri de marin temalı olanlar… Mavinin her tonunu düğün boyu etrafınızda görmek hem size hem de konuklarınıza huzur verirken 2014 yılının düğün trendlerinden biri olan marin konseptinin dekorasyona yansıyan izleri ortama şıklık katacaktır. Ya da zarif bir dekorasyonla ilkbaharın tüm güzelliğini düğününüze yansıtmak isterseniz mekanın tamamını çiçeklerle donatabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!