İlkbaharda Balayı Seçenekleri

Her şeyi başlatan en özel ‘evet’ten sonra sıkı bir hazırlık süreci geçirdiniz. Tatlı bir yorgunluk olsa da buna değdi. Her şey tam da hayallerinizdeki düğünle örtüşüyor. Nikah şekerlerinden düğün dekorasyonuna, davetiyelerden gelinlik seçimine kadar her şey tamam! Peki ya düğün sonrası? Balayı planınız da hazır mı? Yoksa hala ortak bir karara varamayanlardan mısınız? O halde aradığınız her şey bu yazıda! Bu kez ilkbaharın taze çiftleri için ömürleri boyu unutamayacakları sıcak balayı rotalarına mercek tuttuk. Belki daha önce birlikte birçok kez tatil yaptınız ama durum bu kez biraz farklı. Beraber geçecek bir ömrün ilk günlerinde her şeyin en özeli olması gerekiyor. Bu yüzden biletlerinizi almadan önce ilkbahar düğünleri için seçtiğimiz sıcak balayı rotalarına bakmayı unutmayın!

kibrista-balayi-tatili

Güney Afrika – İlkbaharda Balayı Seçenekleri

Klasik İtalya üçlüsüyle ya da İspanya’nın mimari yüzüyle tanışalı çok oldu diyorsanız Güney Afrika tam size göre… İlkbahar düğünleri için ise en sıcak balayı alternatiflerinden. Doğal parklardan birinde yaşlı bir fille mutlu bir fotoğraf karesine girebilir, farklı bir balayı deneyimi için safariye çıkabilir ya da kendinizi uçsuz bucaksız sahillerde güneşin denizle olan dansına kaptırabilirsiniz. Üstelik Güney Afrika yıllar sonra yüzünüzde bir tebessümle sevdiklerinize anlatabileceğiniz en farklı balayı rotalarından biri.

Phuket – İlkbaharda Balayı Seçenekleri

Balayında sımsıcak bir iklimi karşılamaya ne dersiniz? O halde ilkbahar düğünleri için sıcak bir mevsim arayanlar için Phuket’i önerebiliriz. Sıcak kumsallarda denizin tadını çıkarırken, akşam sokağa taşan yiyecek pazarlarında deniz mahsullerinin tadına bakabilirsiniz. Her köşe başında bekleyen masaj merkezlerinde birinde balayı çifti olarak rahatlamak ise Phuket’in en güzel taraflarından.

khai-adasi-plaji-phuket

Mauritus  – İlkbaharda Balayı Seçenekleri

Portekizliler ‘kuğu adası’ diyor Mauritus için… Haksız da sayılmazlar! Berrak mavinin her tonunu sunan bir denizde romantik bir balayı geçirmeniz için tüm güzelliğini cömertçe sunuyor Mauritus… Hindistan ve Fransız mutfağının eşsiz birleşimiyle adeta kendi mutfağını yaratan Mauritus’ta nefis tatlar deneyebilir, muhteşem sokaklarında keyifli yürüyüşlere çıkabilirsiniz.

Santorini  – İlkbaharda Balayı Seçenekleri

İlkbaharda sıcak bir balayı rotası arayanlar için en romantik seçeneklerden biri de Santorini… Derler ki; Santorini’de güneşin batışını izlemediyseniz güneşi hiç batırmış sayılmazsınız. Balayında, Santorini’nin kızıla boyanan gökyüzüne doğru içeceklerinizi yudumlayacağınız bir akşamüstüne şahit olursanız siz de bu rivayete katılabilirsiniz.

santorini-280066_960_720

Küba  – İlkbaharda Balayı Seçenekleri

İlkbaharı sıcak dans ritimleriyle birlikte bambaşka bir tatil deneyimine çevirmek için Küba iyi bir balayı rotası olabilir. Fotoğraf tutkunları renkli klasik otomobilleri fotoğraflarken, sokak çalgıcılarının hareketli müziği dans severlerin başını döndürüyor. Hem romantik hem de eğlenceli bir balayı rotası çizmek istiyorsanız Küba ilkbaharda tüm sıcaklığıyla sizi bekliyor.

kuba-gezisi-resimi

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!