İlkbaharda Gelin Saçı Modelleri

Taze bahar kokusu kapımızı çalmaya başlamışken içimiz de kıpır kıpır olmaya başladı. Özellikle bu ilkbahar gelin olacak genç kızlar, saç modelleri için şimdiden araştırma yapmaya başladılar. Birbirinden iddialı topuzların yanında açık saç modelleriyle de bu ilkbahar bir başka geçecek gibi. Gelinliğinizin havasını değiştiren saç modelleriyle ilkbaharın en güzel gelini olmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz listeye mutlaka göz atmalısınız. Bu ilkbaharın gözde gelini olmaya şimdiden hazır olun çünkü sizin için seçtiklerimiz arasında tarzınızı yansıtacak bir saç modeli mutlaka var. İşte ilkbahar gelinlerinin aklını başından alacak seçimlerimiz…

Dağınık Topuzlar – İlkbaharda Gelin Saçı Modelleri

İlkbahar düğünleri için en kurtarıcı saç modelleri her zaman olduğu gibi yine dağınık topuzlar olacak. İlkbahar gelinlerinin sıklıkla tercih ettiği saçlar arasında dağınık topuzlar olmasının en büyük sebebi tabii ki en doğal modeller olmaları. Doğal olmalarının yanı sıra şık duruşlarıyla da gelinleri etkileyen dağınık topuzlara ışıltı katmak da küpelerin işi.

Açık Saçlar –  İlkbaharda Gelin Saçı Modelleri

İlkbahar gelinleri için en uygun olan saç modellerinden biri de açık saçlar. 2014 yılının trendi saç aksesuarlarını kullanarak saçınızın havasına hava katabilirsiniz. Açık saç modeli tercih etmek için tabii mekan seçimin de önemli olduğunu unutmamak gerek. Kır düğünleri için açık modellerini rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi otel salonlarında yapılacak ilkbahar düğünleri için kesinlikle bir topuzun daha uygun olacağını unutmayın.

Örgülü Saçlar – İlkbaharda Gelin Saçı Modelleri

Örgülü gelin saçı modellerinin en çok ilkbahar düğünlerine yakıştığı bir gerçek. Pırıl pırıl bir ilkbahar sabahında yapılan kır düğünleri için örgülü saç modellerine minik çiçekler ekleyebilir, fresh bir görüntü yakalayabilirsiniz. Özellikle uzun saçlı gelinlerin ilk tercihi olan örgülü modeller bu ilkbahar da doğallıktan yana olanların gözdesi olacak gibi görünüyor.

Yandan Toplanmış Saçlar –  İlkbaharda Gelin Saçı Modelleri 

İlkbahar gelinlerine yakışacak bir saç modeli mutlaka var. Fakat nasıl bir model seçerseniz seçin doğal bir görüntü yakalamanız önemli. Yandan toplanmış küçük bir topuzla farklı ve hoş bir hava yaratabilirsiniz. Üstelik bu tarz modeller neredeyse tüm gelinlik modellerine de uyum gösteriyor.

Yarım Toplu Saçlar –  İlkbaharda Gelin Saçı Modelleri

Kalın bukleli yarım toplanmış saçlar ilkbahar gelinleri için hayat kurtarıyor diyebiliriz. Küçük bir örgü detayı ise doğal olan saçlarınıza şık bir hava katacaktır. Özellikle özgür gelinler için en iyi seçeneklerden biri olan dağınık saçlar, kır düğünleri için de havuz başı düğünlerinin gelinlerinin de tercih edebileceği modeller arasında.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!