İstanbul Düğün Dansı Kursları

Bu dansını ona lütfeder misiniz? Birlikte geçecek bir ömür için söz vermişken küçük bir dansın lafı mı olur! Neden mi bahsediyoruz, tabii ki düğün dansından! Son yılların gözde düğün trendi dans şovları için haftalar öncesinden prova yapmak gerekiyor hatta bu provalar tek başına yetmediğinden düğün dansı kurslarının kapıları çalınmaya başlanıyor. Yetenekliyseniz ne ala! Fakat hayatınız boyunca danstan uzak durduysanız ama düğün dansı için can atıyorsanız işiniz biraz zor. Ama bunun da bir çözümü var, konusunda uzman bir kadroyla çalışan dans kursları tam da bu noktada hayat kurtarıcı oluyor. Şahane bir düğün dansıyla geceye damganızı vurmak için siz de düğün dansı kurslarını aramaya başlasanız iyi olur. Ya da hiç zahmet etmeyin, sizin için İstanbul’un en iyi düğün dansı kurslarını bir araya getirdiğimiz listeye bir göz atın!

dugundansi-1

1- Dancept – İstanbul Düğün Dansı Kursları

Dans denildiğinde akla gelen ilk isimlerden Burçin Orhon… Dansa klasik baleyle başlayan ünlü dansçının dans okulu, Latin danslarından tangoya kadar pek çok konuda eğitim veriyor. İstanbulun son yıllardaki birçok düğün dansı kareografisinde bu kursun parmağı var. Siz de dans konusunda tecrübeli bir ekiple çalışmak istiyorsanız Burçin Orhon’un deneyimli eğitmenlerini tercih edebilirsiniz.

 

live-free-dance-pt-2

2- Depo Dans Cafe – İstanbul Düğün Dansı Kursları

Hayatınızda sadece bir gün yaşayabileceğiniz düğün töreninizin en eğlenceli anısı belki de ilk dansınız olacak. Bu yüzden İstanbul’un en iyi düğün dansı okuluyla çalışmak en doğal hakkınız. Özellikle vals konusunda oldukça iddialı olan Depo Dans, düğününde fark yaratmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir dans okulu.

Anasayfa

256

3- Bolero Dans ve Müzik Kursu – İstanbul Düğün Dansı Kursları

İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyilerinden olan dans kursu, hızlandırılmış düğün dansı programlarıyla geç kalan çiftlerin de imdadına koşuyor. Temel adımlarla başlayan kurs sürecinden sonra ne kadar iyi bir iş çıkardığınıza şaşıracaksınız.

 

bolero1

4- Hande Kayacık Dance Company – İstanbul Düğün Dansı Kursları

Hande Kayacık ismini bir yerden duydunuz, ama nereden? O kendi ismini taşıyan dans okulunun sahibi olmasının yanı sıra milli sporcumuz. Yürüyebilen herkesin dans da edebileceğini ilke edinen bir akademinin en iyi dansçısı aynı zamanda. İstanbul düğünleri için harika dans kareografileri oluşturan dans kursunda size de yardımcı olabilir, bizden söylemesi.

 

hande-kayacik-dance-company-582208346

 

5- Arthur Murray Dance Studios – İstanbul Düğün Dansı Kursları

Jennifer Lopez ve Madonna kadar iddialı bir şova imza atmasanız da en az onlar kadar özel bir gün için hazırlanıyorsunuz. Bu yüzden dünyaca ünlü yıldızların seçimi Arthur Murray neden sizin de dans kursunuz olmasın. Dünyanın sayısız şehrinde şubesi bulunan dans kursu, İstanbul şubesiyle birçok çiftin hayalindeki düğün dansını gerçeğe çeviriyor.

2e

 

6- Cadde Dans Atölyesi – İstanbul Düğün Dansı Kursları

İstanbul’da birçok düğün dansı kursu bulabilirsiniz. Ama gösterişli bir düğün dansını ortaya çıkarmak için her zaman şanslı olamazsınız. Cadde Dans çok kısa sürede nefis bir düğün dansı yaşama imkanı sunuyor. Sizin için en özel olan dansı seçin ve düğününüzde harikalar yaratmak için kendinizi Cadde Dans’ın muhteşem ekibine bırakın.

 

7- Arif Alaşan Estetik Dans Merkezleri – İstanbul Düğün Dansı Kursları

İstanbul’da 25 yıllık bir geçmişe sahip olan dans kursu, düğün dansları konusunda da yeterince deneyimli. Zaman zaman çiftler için küçük hediyeleri de olan kurs, en güzel düğün müzikleri arşivlerini onlar için açıyor. Siz de etkileyici bir dansla düğününüze renk katmak için Arif Alaşan’ın uzman kadrosuyla çalışabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!