İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

İstanbul gelin saçı ve makyajı firmaları konusunda da diğer her konuda olduğu gibi oldukça zengin bir metropol. Her semtte, her ilçede birbirinden başarılı kuaför ve makyözler bulunuyor. Sizler için en iyi olanlarını araştırdık. İstanbul’da gelin saçı ve makyajı firmaları o kadar fazla ki, en iyi olmak derecesi de bu durumda daha zorlaşıyor. İşte İstanbul’da güvenerek gelin saçınızı ve makyajınızı emanet edebileceğiniz usta eller ve huzurlu hissedeceğiniz ortamlar;

1- Mehmet Tatlı / İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Birden fazla şubeye sahip Mehmet Tatlı, saç ve makyaj konusunda akademikleşmiş bir firma. Uzun yılların tecrübesine sahip, istekleri anlayan ve karşılayan bir hizmeti benimseyen Mehmet Tatlı yan dükkandan ödünç aldığı bir makasla işe başlayıp, çok geçmeden başarılarını büyüten bir isim. Güvenle kendinizi düğün saçı ve makyajı için Mehmet Tatlı bünyesindeki sihirbazlara bırakabilirsiniz.

 

2- Erdem Kıramer/ İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

1968 yılından beri hizmet veren Erdem Kıramer tüm gelinlerin hayallerini süsleyen bir firma. Mesleki çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında sürdüren Kıramer, Erdem Kıramer markası adı altında Erdem Kıramer, Ekip by Erdem Kıramer ve Erdem Kıramer Aveda ile zincir oluşturarak, farklı müşteri segmentlerinde başarı ve faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük kuaför markasını oluşturmuştur. İstanbul’da Gelin saçı ve makyajı konusunda da oldukça başarılı ve güvenilirler.

 

389

3- Elçin Kayadibi Make Up & Hair Design/ İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Nispetiye’de bulunan Elçin Kayadibi ve ekibi, gelin saçı ve makyajı konusunda uzman ve oldukça iddialı. Salon sahibi ve işletmecisi olan Elçin Kayadibi 2007-2012 yılları arasında MAC Kozmetikte makyaj ve kişiye özel birebir makyaj eğitiminde yer almış olup, 235 gelinin şehir içi ve şehir dışında düğün gününde profesyonel anlamda hizmet vermiştir. Profesyonelliklerini prova için gittiğiniz zaman hemen anlayacaksınız.

 

4- Trio Kuaför/ İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

1993 yılında Şişli’de kurulan Trio Kuaför, müşterilerin yoğun ilgisi ve beğenileriyle karşılaştı. İşinin uzmanı yaklaşık 60 kişiden oluşan güzellik ordusuyla müşterilerine hizmet veren TRİO Kuaför, müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veriyor. Dünya trendleri yakından takip ediyorlar ve en yeni ürünleri kullanmaya özen gösteriyorlar. İstanbul’da kendinizi düğün saçı ve makyajı için Trio Kuaför’e teslim edebilirsiniz.

 

5- Kırıktarak Ali Kuaför/ İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

İstanbul’un en usta kuaförlerinden Kırıktarak Ali, hizmet vermeye Etiler’de başladı. Zamanla büyüyen ve gelişen dinamik ekip İstanbul’da gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça iddialı ve en güzel tasarımların altında imzaları var. Genç ve dinamik kadroya sahip olduğu için son dönem trendlerine de her zaman hakim olan Kırıktarak ekibi gelin saçı ve makyajı konusunda çok başarılı.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!