İstanbul Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

 Son zamanlarda gelin adayları kına geceleri için de en az düğün törenleri kadar sıkı çalışıyor. Fakat modern çağın en büyük engeli vakitsizlik ve iş temposu ise birçok gelin adayının düşlerindeki gibi bir gece tertip etmesine engel oluyor. Özellikle İstanbul sınırları içerisinde kına gecesi yapacak olan gelin adaylarının işi diğerlerine göre biraz daha zor. Neyse ki İstanbul’un bu ihtiyacının farkında olan birçok firma son yıllarda kına gecesi organizasyon işini gelinlerden aldı. Birbirinden farklı kına gecesi paketleriyle her ihtiyaca cevap veren organizasyon firmalarını İstanbul gelinleri için biraz araştırdık. Rahat bir hazırlık dönemi geçirip gelin olmanın sefasını sürmek istiyorsanız sizin için seçtiğimiz İstanbul kına gecesi organizasyon firmalarına mutlaka göz atın…

1- Okyanus Davet&Organizasyon – İstanbul Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Böylesine özel bir günü hayatınızda bir kez yaşayabileceğinizi onlar da biliyorlar. Bu yüzden dekordan kına sepetine kadar dilediğiniz her şeye yardımcı oluyorlar. Hatta kına gecesine eğlence katmak isteyen gelinler için zenne ya da dansöz seçenekleri bile var.

Anasayfa

2- Pembe Panjur Organizasyon ve Danışmanlık – İstanbul Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Siz hayal edin yeter… Böyle diyorlar, siz yeter ki isteyin onlar sizin için en güzelini organize etmeye hazır. İstanbul kına gecesi organizasyon firmaları arasındaki en iddialı olan isim, Avrupa Yakası gelinlerini büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Anasayfa

3- Kınacım Kına Organizasyonu – İstanbul Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

İstanbul’un birçok kına gecesi organizasyon firması gibi Kınacım’ın da gelin adaylarının istekleri doğrultusunda çeşitli paketleri mevcut. Yalnız boş zamanlarını yakalamak için birkaç ay öncesinden anlaşmanız ve kapora yatırmanızda fayda var.

4- Krizantem Davet ve Organizasyon – İstanbul Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Kına gecesi organizasyon firmalarının en büyük avantajı tüm ihtiyaçların bir elden giderilmesi. Krizantem Davet de, İstanbul organizasyon firmalarının arasında kına gecesi konusunda en deneyimli olanlardan biri. Kına kesesinden arkadaşlar için minik bilekliklere kadar hiç bir detayı atlamayan firmanın paket fiyatları da oldukça ekonomik.

5- Even Life – İstanbul Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

İstanbul organizasyon firmaları arasında en ünlülerden biri olan Even Life, kına geceleri için deneyimli bir kadroya sahip. kına geceniz için birlikte yaptığınız görüşme sonrası her şeyin tam da bahsettikleri gibi olacağına dair söz veriyorlar. Üstelik onlar kusursuz bir geceye imza atarken size sadece keyfini çıkarma tarafını bırakıyorlar.

 

6- Anatolia Kına Organizasyon – İstanbul Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

İster geleneklere uygun bir kına gecesi organizasyonu düşleyin isterseniz çılgın bir bekarlığa veda partisi, tecrübeli firma her ikisi için de kusursuz bir organizasyon imkanı sunuyor.

 

7- RB Organizasyon – İstanbul Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Onların da İstanbul’daki birçok organizasyon firması gibi çeşitli kına gecesi paketleri mevcut. Ses ve ışık sistemi ve davul ekibi de bulunan RB organizasyon, İstanbul dışı şehirler için de hizmet veriyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!