İstanbul’da Bekarlığa Veda Organizasyonu İçin Mekan Önerileri

Bekar günlerinize veda ederken düzenleyeceğiniz keyifli ve hüzünlü bekarlığa veda partileri için İstanbul’daki kaliteli mekan önerilerimize göz atıyoruz.

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmeden hemen önce, uzun yıllar dostunuz olan yalnızlığınıza veda ettiğiniz bekarlığa veda partilerinde eğlenceyi sonuna kadar yaşamak ve bir daha dönmeyecek günlere kallavi bir elveda demek en doğal hakkınız. Bu yüzden seçeceğiniz mekanın da özel ve bir o kadar eğlenceli olması gerek. Seçtiğiniz mekanın, en yakın arkadaşlarınızla sınırsız eğlenebileceğiniz ve unutulmaz bir gece yaşayabileceğiniz bir yer olması önemli. İşte size İstanbul’da bekarlığa veda organizasyonu düzenleyebileceğiniz mekan önerileri:

Cahide Greek

cahide-cumbu-150826XM

Bekarlığa veda partinizi en üst düzey eğlence ile yapmak istiyorsanız Cahide Greek’i seçebilirsiniz. Yunan mezeleri, drag queen’ler, cabaret show’lar ve sıra dışı eğlence anlayışı ile doyumsuz bir gece geçirebilirsiniz. Ünlü isimlerin de bekarlığa veda partileri için tercih ettiği bir yer olan Cahide Greek’te doyasıya eğlence garanti.

Koru İstanbul Kuruçeşme

slayt0

Ortaköy-Kuruçeşme arasında yer alan ve eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz, şahane bir mekan. Doğanın tüm güzellikleri ile çevrili bir koru içinde yer alan ve isteğe göre kapalı ya da açık mekanların yer aldığı Koru İstanbul’da Boğaz’a nazır bekarlığa veda edebilirsiniz.

Arabesque

arabesque_macka_istanbul

Modern hayatı ve klasik tarzı birleştiren ve son derece otantik bir yapıya sahip Arabesque’de prensesler gibi bir bekarlığa veda partisi verebilirsiniz. Hizmetin üst düzey kaliteli olduğu ve eğlencenin son damlasına kadar yaşandığı Arasbesque’de hem siz, hem de arkadaşlarınız için unutulmaz bir eğlence düzenleyebilirsiniz.

Qubbe

qubeee-2

Son zamanlarda İstanbul’un en popüler mekanları arasında gösterilen, Maslak Sheraton’ın 26. katında yer alan ve eşsiz bir İstanbul manzarasına sahip olan Qubbe’de sınırsız eğlencenin ve kaliteli bir bekarlığa veda partisinin keyfine varabilirsiniz. Eğer eğlenceyi ve kaliteli hizmeti bir arada bulmak istiyorsanız Qubbe’yi tercih edebilirsiniz.

Nomads

nomads-bekarliga

Arap esintileri eşliğinde dizayn edilmiş ve doğunun mistik havasını tamamıyla yansıtan Nomands’de bekarlığa veda partisi ile sınırsız bir şekilde eğlenebilirsiniz. Arap ezgileri eşliğinde dans ve eğlencelerin yer alacağı mekanda unutulmaz bir gece ile bekarlığa veda edebilirsiniz.

Klub Karaoke

Klub Karaoke Centeral

Farklı tarzlarda döşenmiş 4 farklı odaya sahip Klub Karaoke’de bir oda kiralayarak arkadaşlarınız ile gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Türkçe ve yabancı dil seçeneklerinde 30 bin şarkının bulunduğu odalarda son derece eğlenceli bir şekilde bekarlığa veda edebilirsiniz. Hem de uygun fiyatlar eşliğinde ve kimsenin rahatsız etmeyeceği şekilde.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!