İstanbul’da Düğün Mekanları

Nişan günü belirlendiyse düğün için mekan araştırmasına başlamanın vakti de gelmiş demektir. Düğün mekanına aylar öncesinden karar vermeniz gerektiğini biliyorsunuz. Düğün töreniniz bir de İstanbul’da olacaksa düğün mekanına karar verme süreniz de kısalıyor. İstanbul düğün mekanlarında bir yıl öncesinden yer bulmak bile oldukça zorlaşmışken bu işi sakın son dakikaya bırakmayın.Siz de İstanbul’da düğün mekanları için araştırmalara başladıysanız doğru yerdesiniz demektir. Sizin için Anadolu Yakası’ndan Avrupa Yakası’na doğru uzanan İstanbul’un dört bir köşesindeki düğün mekanlarını bir araya getirdik. İstanbul’un en gözde düğün mekanları nereler, bilmek istiyorsanız seçiminizi yapmadan önce yazımızı mutlaka okuyun!

1- Wyndham İstanbul Kalamış Marina – İstanbul’da Düğün Mekanları

Düğün hayallerinin gerçeğe dönüştüğü yer olarak tanımlıyor Wyndham İstanbul kendini. İşte bu kadar iddialılar düğün organizasyonu konusunda. Siz de İstanbul’da hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir düğün mekanı arıyorsanız Wyndham’ın ışıltılı salonu sizin için uygun olabilir.

2- Legend Hotel Park – İstanbul’da Düğün Mekanları

Tüllerle sarmalanmış bir kır düğünü, çocukluk düşü mü sizin için? İstanbul’da kır düğünü için mekan olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsanız. Tesisin yeşillikler içerisindeki bahçesinde muhteşem bir düğün töreniyle konuklarınızı ağırlayabilirsiniz.

3- The Green Park Bostancı – İstanbul’da Düğün Mekanları

Anadolu Yakası’nın düğün mekanları arasında adından sıklıkla bahsettiren otel, yılların deneyimiyle kusursuz düğünlere imza atıyor. Siz de İstanbul’un en merkezi yerlerinden birinde ilk adımınızı atmak istiyorsanız The Green Park Bostancı, yerinde bir tercih olacaktır.

4- Legacy Ottoman – İstanbul’da Düğün Mekanları

Oryantal çizgilerle dekore edilmiş büyülü bir balo salonu düşleyin ve o salonun içerisindeki ilk dansınızı. İşte Legacy Ottoman’ın balo salonu İstanbul’un ortasında size böyle bir düğün töreni vaat ediyor.

5- Portaxe –  İstanbul’da Düğün Mekanları

İstanbul’da düğün mekanı denildiğinde akla ilk gelen mekanlardan biridir Portaxe. Yaz düğünlerinde olduğu kadar kış düğünlerinde de harikalar yaratıyor. Açılır kapanır cam sisteminin bulunduğu mekan sizi nefes kesen bir Boğaz manzarasıyla karşılayacak, unutmayın!

6- Kaya Ramada Plaza – İstanbul’da Düğün Mekanları

Avrupa Yakası’nın en şık tesislerinden biri olan Kaya Ramada, her yıl yüzlerce çiftin düğününe ev sahipliği yapıyor. Düğününüz ile ilgili tüm detayları uzman ellere bırakmak isterseniz Kaya Ramada uygun bir seçim olacaktır.

7- Beylerbeyi Sabancı Sosyal Tesisleri – İstanbul’da Düğün Mekanları

Son yıllarda İstanbul’un sosyal tesisleri de düğünler için en çok tercih edilen mekanlar haline geldi. Beylerbeyi Sabancı Sosyal Tesisleri de bunlardan biri. Fakat sosyal tesisler için aylar öncesinden yer ayırtmak gerektiğini unutmayın.

8- İTÜ Maçka Havuz Başı – İstanbul’da Düğün Mekanları

Havuz başında samimi bir düğün törenine ne dersiniz? Cevabınız ‘evet’ ise Maçka Havuz Başı’nı İstanbul’da yapılacak düğününüz için tercih edebilirsiniz.

9- Sultan Sarnıç – İstanbul’da Düğün Mekanları

İstanbul’un tarihine aşık bir çiftseniz Sultan Sarnıç aradığınız düğün mekanı olmaya aday. Gizemli bir atmosfere sahip olan mekan, çiftlerin beklentileri doğrultusunda süslenerek büyülü düğünlerin sahnesi oluyor.

10- Kuleli Yakamoz Restaurant

Etkileyici bir manzaraya sahip olan restoran, yıl boyu hizmet veriyor. Tecrübeli ve güler yüzlü bir kadro misafirlerinizi ağırlarken, siz düğün gününüzün keyfini Kuleli Yakamoz’da çıkarabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!