İstanbul’da Düğün Öncesi Hamam Keyfi Yapılacak Mekanlar

Hayatınızın en mutlu zamanlarından birine hazırlanırken, oldukça gerildiğimiz anlar olur. Düğün için mekan bakmalar, gelinliğe karar verme, aksesuar ve takıları seçme derken bu liste uzayıp gider. Bu esnada ne kadar mutlu da olsak, gerildiğimizi ve vücudumuzun rahatlamaya ne kadar ihtiyacı olduğunu unuturuz. Çünkü tamamıyla o güne konstantre bir şekilde, kusursuz bir günün planı ile boğuşur oluruz.  Siz düğün gününüz için kusursuz anlar planlamaya durun, biz sizi rahatlatmak için önerilerde bulunalım. Düğün öncesi hamam keyfi belki de bir ömre bedeldir. Bu yüzden de sizi bu keyiften alıkoymayı istemedik ve düğün öncesi hamam keyfi yapabileceğiniz mekanları araştırdık.

akdenizhamamsauna-2

Galatasaray Hamamı – Düğün Öncesi Hamam

Düğün öncesi yapılacak hamam keyfi kadar insanı dinlendiren ve rahatlatan bir başka şey daha yoktur. Kendinizi bırakıp, sıcacık suyun, tertemiz buharın etkisinde kalmak sizi oldukça rahatlatacaktır. Galatasaray Hamamı’ndan kendinizi sultan gibi hissedebilir, tarihi güzelliğinde kaybolabilirsiniz. İstanbul’un en meşhur hamamlarından birinde olmanız sizi de iyi hissettirecektir. Klasik hamam keyfini yaşamak isteyenler, mutlaka Galatasaray Hamamı’nı tercih etmelidir.

Hotel Les Ottoman – Düğün Öncesi Hamam

Kuruçeşme’nin muhteşem atmosferine konuşlanmış olan ve daha çok yeni olan Hotel Les Ottoman, eskiden bir paşa konağıyken restore sonucu harika bir otele dönüştürüldü. Tarihi hamamlar yerine tercihinizi otellerden yana kullanırsanız eğer, bir avantajınız olduğunu unutmayın. Hamamdan sonra kaldığınız keyif anlarınıza otel odasında devam edebilir, kendinizi şımartabilirsiniz.  Otelde yer alan hamam, klasik usulde, uzman kadrosu ile hizmette.

Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı – Düğün Öncesi Hamam

İstanbul atmosferinin tam orta yerine  konuşlanmış olan Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı, Mimar Sinan’ın harika eserlerinden sadece biridir. Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı’nın tarihi etkisini de düşünürsek eğer, buradan farklı bir büyü içerisinde ayrılmanız muhakkak olacaktır. Buranın gösterişli hali sizi bir sultan gibi hissettirerek, etkisi altına alacaktır. Ne de olsa, sultanlara layık bir hamam keyfine hangi gelin olsa hayır demez!

Four Seasons Hotel Bosphorus – Düğün Öncesi Hamam

Avrupa’nın dahi tescillediği ve en iyisi seçildiği Spa& Hammam ismindeki bölümü ile en iyi oteli seçilen Four Seasons, adeta bu başarısını kanıtlar nitelikte size doyumsuz bir keyif yaşatıyor. Bir hamamda olmazsa olmaz Osmanlı esintilerini taşıyan Hammam, sizi de tarihte yolculuğa çıkarıyor. Otel’de hamam keyfide olur muymuş demeyin. Four Seasons’a gidin ve kendinizi Hammam’ın kollarına bırakın.

Çemberlitaş Hamamı

Mimar Sinan’ın harika eserlerinden biri daha. Tarihi Çemberlitaş Hamamı, sizi düğün gününüze hazırlarken ruhunuzu da okşayacak. Etkileyici atmosferi altında, klasik hamam keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Bu arada unutmadan, aromateraipik yağ mesajı yapmadan hamam keyfinizi taçlandırmayın!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!