İstanbul’da Düğün Öncesi Spa Keyfi Yapılacak Mekanlar

Herkes gibi düğün öncesinden motive olmaya, dinlenmeye ve yeniden doğmuş gibi hissetmeye sizin de ihtiyacınız olacak! Düğün öncesi hazırlıkların insanı hem fiziksel hem de kafa olarak oldukça yorması, düğün öncesi dinlenmenizi ve yenilenmenizi gerektirir. Planların arka arkaya yapılması, gereken işler için koşturulması vs. derken insan kendini unutacak seviyeye gelir. Ama unutmayın, bu tatlı yorgunluğun sonunda da harika yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamak var.

kapak

Kaslarınızın gevşeyip rahatlamasının da bir yolu var; spa merkezleri. İstanbul’da düğün öncesi spa keyfi yapılacak mekanları siz araştırmadan biz sizlere bulduk; hem zamandan kazandırdık hem de daha fazla yorulacak olmanıza dayanamadık. Spa kelimesinin latince anlamı “su ile temizlenmek”tir ve suyun insanları nasıl rahatlattığı da şüphe duyulmayacak bir gerçektir.  Spa merkezlerinin mücizevi tedavileri; birbirinden farklı tedavi ve bakım uygulamalarının yanı sıra vücudun su ve tuz dengesini de koruma altına alarak enerji kazandırıyor, kasları gevşetip yorgunluk hissini alıyor ve cildin protein bakımını uyguluyor. Tüm bu işlemlerin bitiminde ise; hem ruhsal hem de bedensel olarak kendinizi oldukça iyi hissediyorsunuz.

kapak1

Stresden arınmış bir beden, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz fiziksel bilinç ve ruhsal açıdan olukça güçlü bir bünyeye sahip olmak, sizi düğün gününüze hazırlayacak en önemli etken olsa gerek. Bunun için İstanbul’da size en yakın Spa merkezini seçin ve kendinizi uzman ellere teslim edin!

kapak11

EsteSpa  Day Spa Merkezi

Düğün öncesi rahatlamaya ihtiyaç duyan beden ve ruh, Anadolu yakasındakileri EsteSpa Day Spa Merkezi’nde yakalıyor. Merkezde deneyimli mesaj terapistleri tarafından Uzakdoğu masajları ve Refleksoloji ile Klasik Avrupa masajları da uygulanmaktadır. Ayrıca, sadece uzmanlık alanları bununla da sınırlı kalmıyor kullandıkları ürünlerle de müşterilerin yüzlerini güldürmeyi başarabiliyorlar. Fransa’nın ünlü aromaterapi ürünleri ve bitkisel esansiyel yağlar markası olan Sothys ürünlerinin olması da insanlara güven veriyor. Ayrıca, günlük Spa keyfinin dışında paketlerden de faydalanabilir hatta sonrasında paketlere çift olarak dahil olablirsiniz.

http://www.estespa.com/

estespa

Shangri- Li Bosphorus İstanbul

İstanbul’da düğün öncesi spa keyfi yapılacak mekanlar arasında, daha çok yeni olan Shangri- Li Bossphorus İstanbul’dan bahsetmek istiyoruz size. Düğün öncesi gergin kaslarınızı gevşetmek ve ruhen iyi hissetmek istiyorsanız eğer, CHI ile lüks spa keyfini doyasıya yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. İstanbul, Avrupa’da bir ilk olan, geleneksel iyileştirici Asya felsefesi ile CHI, ruh beden sağlığının denge ve uyumunun yeniden kazandırılması üzerine kurulur. The Spa İstanbul’da; en özel spa suitlerden geleneksel Türk hamamına, özel masaj terapilerinden  organik ürünlere kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde mükemmel bir hizmet alacak ve kendinizi yenilenmiş hissederek, düğün gününüze hem fiziksel hem ruhsal olarak hazır olacaksınız.

http://www.shangri-la.com/tr/istanbul/shangrila/

Shangri

Sanda Spa

İstanbul’da hem Asya hem de Avrupa yakasında oturanlar için şubesi bulunan Sanda Spa, vermiş olduğu hizmet kalitesi ile adından söz ettiriyor. Birçok bakımı bünyesinde barınrıdan Sanda Spa; sanda breaks, sanda specials, cilt bakımı, yüz bakımı ve birçok masaj yöntemi ile sizlere zengin bir mönü sunmuş oluyor. Damat olmaya bu kadar yaklaşmışken kendinizi şımartın ve bırakın bir gün boyunca Sanda Spa size baksın; ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirsin. Sanda Spa’dan sonra düğün günü öncesi kendinizi mükemmel hissedecekseniz. Sanda Spa sayesinde motive bir damat olmaya ne dersiniz?

http://www.sandaspa.com/

sandaspa

Nuspa

Başka bir dünyanın kapılarını Nuspa ile aralayabilirsiniz. Düğüne hazırlık koşuşturmacasının içinde kendinizi unuttuysanız ve yeniden var olmak istiyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Nuspa sayesinde bütün yorgunluğunuzu unutacak ve yeniden doğmuş gibi olacaksınız. Üstelik Nuspa, terapi öncesi ve sonrası misafirlerini şımartarak onlara sürprizler yaparak ne kadar kıymetli olduğunu da hatırlatıyor. Ruhunuzun okşanacağı ve bedenen harika hissedeceğiniz bu deneyimin müdavimi olabilirsiniz, bizden söylemesi.Kanyon, G- Mall, Bebeköy, Ataköy ve Buyaka’da şubeleri olan Nuspa, her bölgeden kişiye ulaşmayı amaçlamış. Bu deneyimden kendinizi mahrum bırakmayın.

http://www.nuspa.com.tr/anasayfa

nuspa

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!