İstanbul’daki Çiçek Tasarımcıları

kapak

İstanbul’daki çiçek tasarımcılarını konu aldık çünkü daha bilinçli ve profesyonel ellerden çıkan gelin çiçeklerinizi ya da düğün mekanını- düğün masalarınızı süsleme işlerini konsept ile uyumlu, gösterişsiz ama şık da görünebileceğinizi kanıtlamak istedik. Birçok kişinin bihaber olduğu çiçek tasarımcılarını biz, sizler için araştırıp yazdık. Gelin buketinizi İstanbul’daki çiçek tasarımcılarına tasarlatabilir ya da aklınızdakileri birllikte yoluna koyarak ortaya harika kompozisyonlar çıkarabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken gelinliğinizi ve düğün konseptini düşünerek hareket etmek. Siz tüm bunları tasarımcılara aktarın ve bırakın ortaya çıkacak olan eserin hayranlığını ise doya doya yaşayın.

İşte sizlere İstanbul’daki çiçek tasarımcılarından ortaya çıkardıklarımız. Ne de olsa sunum önemlidir!

vesaire

Vesaire

Adını belki de çok uzun zamandır duydunuz, bir yerlerde gördünüz ama anlam veremediniz; oysa burası tam da o aradığınız, tasarımları ile sizlerde hayranlık uyandıracak bir yer. Teşvikiye’de bulunan Vesaire’nin sahipleri Ayça ve Yunus mis gibi kokan botanik yerleri ile ortaya çıkardıkları tasarımlar bir hayli iç açıcı, ferah ve yaratıcı. Öyle ki Vesaire’nin müdavimi olanlar, neredeyse önünden geçip evlerine gidecekken, durup bir buket tatlı mı tatlı tasarımlarından alıp öyle gidiyorlar. Çünkü bir buket çiçeğin bir insanı mutlu etmesi kadar güzel bir şey yoktur. Peki siz bir gelin buketi mi istiyorsunuz, pasta süslemesi mi yoksa düğün konseptiniz için farklı süslemeler mi? Buna Vesaire’ye giderek, Ayça ve Yunus’un da fikirlerini alarak karar verebilirsin.

http://vesaire.me/

penny

Penny Blooms& Beans

İstanbul’daki çiçek tasarımcıları arasında oldukça dikkat çekici bir hikayeye sahip olan Penny Blooms& Beans’in sahibesi Ayça Paksoy Sözen, kariyerini bırakıp çiçekleri kucaklayan bir isim. Çiçek tasarım atölyesi ile göz dolduran Sözen, çiçekler ve kahveler ile ortak harika bir ambiyans kurmuş kendisine. Web sitesini ziyaret ederek çiçek tasarımlarını görebilir ve Penny Blooms& Beans’in tasarımları arasında kaybolabilirsiniz. Düğün konseptiniz ve gelinliğiniz hazır ise hiç vakit kaybetmeden Ayça Paksoy Sözen’in çiçek atölyesinde soluğu alın.

http://penny.com.tr/

egesoley

Ege Soley

Ege Soley, Türkiye’ye döndükten sonra Event& Corporate Flowering adındaki dükkanı ile Akaret’lerde. Bu alanda usta isimlerle çalışıp, Paris’te bu işi öğrenen Ege Soley, şimdilerde bu işe merakı olan isimlerin en çok tercih ettiği çiçek tasarımcılarından biri. Siz düğün konsepti ve gelinliğe karar verdikten hemen sonra, tarzınıza uygun olan çiçek tasarımcısına karar verin. Her tasarımcının kendinize özgü bir tasarımı mutlaka vardır. Siz ise konseptinizi düşünerek ve tasaımcıların web sitesini ziyaret ederek buna karar verebilir, içinize sinen tasarımlara kavuşabilirsiniz.

http://www.egesoley.com.tr/index.html

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!