İstanbul’daki Kır Düğünü Mekanları

Düğün, belki de hayatınızın en önemli günü. Bu özel günü, pırıl pırıl güneşin altında, yeşil çimenler üzerinde geçirmek isteyenlerin tercih ettiği kır düğünü, muhteşem mekanlar ile masalsı zamanlara dönüşecek…

Yaz düğünlerinde en çok tercih edilen düğün konsepti olan kır düğünleri, şehrin gürültüsünden uzak, doğanın içinde bir düğün yapmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Hayalinizi süsleyen, peri masallarındaki gibi bir düğün için İstanbul’un en gözde kır düğünü mekanlarından bazılarını sizin için derledik.

3

Hayal Ormanı Acarkent – Kır Düğünü Mekanları

Hayalinizdeki kır düğünü için ilk sırada Hayal Ormanı Acarkent geliyor. 150 – 1500 kişi kapasitesine sahip mekan “Modern Elite” ve “Modern Köy Düğünü” gibi konsept seçenekleriyle hayalinizdeki düğünü size sunuyor. Hayal Ormanı Acarkent, şehrin merkezinde olmasına rağmen meşe ve çam ormanları arasında hayatınızın en önemli gününü unutulmaz kılacak.

Batı Panorama – Kır Düğünü Mekanları

Deniz manzaralı bir mekan isteyenlere ise ilk tavsiye edebileceğimiz yer Batı Panorama. Doğanın yeşilini ve denizin mavisini, rengarenk çiçekler ile birleştiren mekan, şık dekoru ve üç ayrı bahçesi ile hayalinizdeki düğünü yemyeşil çimenlere taşıyor. Deniz manzarası olmazsa olmaz diyenlere tavsiye edilen diğer bir yer ise Ayışığı Gurme. Kır düğünlerine yakışacak saf beyaz süslemeleri ile yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan mekan, romantik deniz manzarası ile size peri masalları tadında bir düğün yaşatacak.

Yayla Restaurant – Kır Düğünü Mekanları

Doğanın içinde, samimi ve sıcak bir düğün mekanı bulamayanlar sakın üzülmesin. Çünkü Yayla Restaurant, samimi ve sıcak dekorasyonu ile tam sizin ihtiyacınıza göre. Şehrin karmaşasından uzak, huzur dolu ve samimi bir atmosfere sahip Yayla Restaurant’da sevdiklerinizle rüya gibi bir düğün geçireceksiniz.

Evita – Kır Düğünü Mekanları

Havuz başında bir düğün yapmak isteyenler için İstanbul’daki en gözde mekanlardan biri Evita. Yeşili ve ahşap sadeliğini bir araya getiren mekan, gündüz göl manzarası ile kır düğünlerine ayrı bir tat katarken, gece havuz başında muhteşem ışıkların altında düğününüzün keyfini çıkarmanıza imkan veriyor.

2

Düş Bahçeleri – Kır Düğünü Mekanları

Doğanın içinde, sevimli ve romantik bir mekan arayanlara tavsiye edilen yerlerin başında ise Düş Bahçeleri geliyor. Temiz havası ve görkemli gece ışıklandırması ile Düş Bahçeleri romantik bir atmosferde hayatlarını birleştirmek isteyenleri bekliyor. Hem sizin hem de davetlilerin büyüleyecek rengarenk çiçeklerin arasındaki Düş Bahçeleri, en önemli gününüzü unutulmaz kılacak.

Kelebek Çiftliği – Kır Düğünü Mekanları

Son olarak ele alacağımız Kelebek Çiftliği, şehrin hemen yanında hayal gibi bir atmosferde düğün imkanı sunan yerlerin başında geliyor. Kır düğününe uygun tarzı ile ağaçların, yeşilin ve derelerin eşliğinde hayallerinizi gerçeğe dönüştüren mekanda beyaz gelinliğinizle kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Botanik bahçesi ile rengarenk çiçeklerin arasında, düğün fotoğraflarınıza eşlik edecek tropikal kelebekler ile farklı ve unutulmaz bir düğün yaşayacaksınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!