İtalyan Stili Damat Ayakkabıları

Düğüne sayılı günler kalmışken damatlığınızın altına uygun ayakkabıya bir türlü karar veremiyor ve ne tarzda olması gerektiğini bilmiyorsanız eğer bu yazımız tam da size göre. İtalyan stili damatlık ayakkabılar, her tarzdan damatlığa uygun çeşitleri ile adeta göz dolduruyor. Modasal mevzular dikkatinizi çekiyor ama styling konusunda sıkıntı yaşıyorsanız eğer, size önereceğimiz tarzdaki ayakkabı görsellerine ve yazı içerğine bakarak fikir sahibi olur ve işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

meric-3338-siyah-rugan-damat-ayakkabisi-2265-64-b

İtalyan stili damatlık ayakkabılardaki formlar, kullanılan malzemeler ve ustalıkla bir araya getirilmiş olan farklı materyallerin uyumu kişide hayranlık uyandırıyor. Siz de italyan stilini seviyor ve benimsiyorsanız, zarif görünen oldukça iddialı bir çift ayakkabıya sahip olabilirsiniz. Siyahtan vazgeçemeyenlere, tasarım ürünü ayakkabılardan handmade ayakkabıya ve vintage görünümlü ayakkabıları sevenlere kadar birçok seçenek mevcut. Siz sadece damatlığınızı hayal edin ve bir an önce bu ayakkabılardan hangisi size göre ise seçiminizi yapın. Bu ayakkabılara ya da benzer tasarımlara sahip olmanız için artık soluğu İtalya’da almanıza gerek yok çünkü artık burada da benzerlerini bulmak mümkün ya da internet aracılığı ile yine bu ayakkabılara ulaşmanız kolay.

Handmade Ayakkabılar – İtalyan Stili Damat Ayakkabıları

Damatlığınıza uygun ayakkabı bakarken, mekandan düğün konseptine kadar her şeyi çok ince düşünmelisiniz. Hem damatlığınıza hem de konsepte uygun ayakkabıyı seçerek, kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. El emeği göz nuru ayakkabılar dikkatinizi çekiyor, belki de sadece siz de olabilecek bir ayakkabı sizi heyecanlandırıyorsa eğer sizin ayakkabınız mutlaka handmade bir ayakkabı olmalı. Damatlığınız ile uyumlu olabilecek bir model sonrası usta ellere bırakılmış bir tasarım, sizi de özgün kılacak. Sizin için seçtiğimiz modellere bakarak ilham alabilirsiniz.

Klasik Siyah Ayakkabılar – İtalyan Stili Damat Ayakkabıları

Damatlığınız smokin, frak ya da siyah bir takım ise yine klasik siyah ayakkabı tercihinde bulunmanız en doğru karar olacak. İtalyan stili damatlık ayakkabılar da siyah rugan ya da deri olablir. Oldukça zarif hatlara sahip olan ayakkabıları, damatlığınızla  uyumlu seçmeye dikkat edin. Smokin ya da frak giyecekseniz eğer rugan oldukça hoş duracaktır. Slim kalıptaki takımları kullanacaksanız ve anatominiz bunun için uygunsa deri ve kullanımı rahat olan ayakkabıları tercih etmeniz  tarzınız ile oldukça uyumlu olacaktır.

Vintage Ayakkabılar – İtalyan Stili Damat Ayakkabıları

Düğün konseptinize ve damatlığınıza uygun ayakkabıyı seçmeye büyük özen gösterin. Özellikle italyan stili damatlık ayakkabılardan seçerken damatlığınızın da formu oldukça mühim. İtalyan stilinde renkler ve jilet gibi görünen takımlar oldukça ön planda. Sizin tercihiniz üzerinize oturan ve paçaları hafif kısa skinny bir pantolondan yana ise vintage ya da vintage görünümlü italyan stili ayakkabılar  emin olun  ki takımınıza çok yakışacaktır. Ayakkabıları seçerken sadece konsept ve damatlık değil, mevsim de oldukça önemli. Bir çift botu farklılık adına yazın da kullanmak bir tercih!

Rahat Formlu Ayakkabılar – İtalyan Stili Damat Ayakkabıları

Rahat formlu italyan stili damatlık ayakkabılarda; kanvas, spor ve espadriller yer alıyor. Eğer düğününüz bahar aylarında ya da yazın olacak ise bu ayakkabılar damatlıklarınız ile de uyumlu ise tam da size göre! Rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin de tercihi olabilecek rahat formlu ayakkabılar, stilinizin bütünleyecisi olabilirler. Keten bir damatlığa espadriller çok yaklışacaktır, beyaz sportif bir damatlığa ise spor ayakkabı oldukça uyumlu bir kombinasyon olur, kanvasları ise yine efil efil olan bir damatlık ile rahatça kombinleyebilirsiniz.

binbirdiyet-com_moda-2016-damat-ayakkabisi-modelleri

Tasarım Ayakkabılar – İtalyan Stili Damat Ayakkabıları

Tasarım ayakkabılarda modacıların tasarımlarına yer verdik. İtalyan stili damatlık ayakkabı bakarken, bu ayakkabılara da nereden ulaşacağım demeyin. Artık günümüz çağında bir tık ötesinde bu ayakkabılara ulaşabilir ve siparişiniz ile kısa sürede elinizde bulabilirsiniz. Damatlığınızın farklı form ve renklerdeki ayakkabılar ile uyumlu olacağını düşünüyorsanız  eğer, yabancı tasarımcıların italyan stilindeki ayakkabılarından yana tercihinizi kullanın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!