İzmir Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Dünya evine gökyüzünün şahitliğinde mi girmek istiyorsun? “İzmirli olmak” ile övüneceğin bir konu daha var! Sınırları içerisinde barındırdığı farklı konseptlerdeki İzmir açık hava düğün mekanları ile, sana ve davetlilerine adeta ferahlığı sunuyor. Hatta beklentileri biraz daha arttıralım ve gökyüzü maviliği ile İzmir Körfezi’nin eşsiz uyumunu hissedeceğin mekanlarında fiyatları ile birlikte seni bu yazıda karşılayacağını söyleyelim.

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

DüğünYardımcısı.com olarak saha ekiplerimizin de desteği ile İzmir’in altını üstüne getirdik ve en güncel açık hava düğün fiyatları ile seni buluşturacağız. Ayrıca sana özel hazırladığımız “İzmir Açık Hava Düğünü Mekanları ve Fiyatları” içeriğimizde birçok avantaj da yer alıyor. Aşağıda yer alan tavsiye mekanlardan sitemize özel indirimler ile teklif almak için tamamen ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

İzmir’de Açık Hava Düğün Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de açık hava düğünü yapmak isteyen site ziyaretçilerimizin en çok tarafımıza yönelttiği soru ile başlıyoruz. İzmir’de açık hava düğünü fiyatları ne kadar? Bu sorunun aslında tek bir doğru cevabı bulunmuyor. İzmir’de açık hava düğünü fiyatları, mekan konumu ve daha birçok değişkene göre farklılaşıyor.

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

İşte tam da burada DüğünYardımcısı.com farkını hissetmeye başlayacaksın! Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi İzmir’in altına üstüne getiren saha ekiplerimiz, 2021 yılı İzmir açık hava düğün fiyatları konusunda tüm bilgilere ulaştı. Sayfayı yukarıya doğru kaydırarak ilçelere göre İzmir açık hava düğün fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

İzmir’de Açık Hava Düğün Nerede Yapılır?

Yukarıda İzmir’de açık hava düğünü için öne çıkan ilçeleri listeledik. Ancak bu listede bazı ilçeler var ki tercih edilirliği ile tüm yıl boyunca rezervasyon yağmuruna tutuluyor. Peki, İzmir’de en popüler açık hava düğünü mekanları hangi ilçelerde yer alıyor? 

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

Ya da İzmir’in yabancısı olduğunu düşünelim; İzmir’de açık hava düğünü denildiğinde akıllara hangi ilçeler veya konumlar geliyor? Sayfayı aşağıya kaydırarak tüm bu soruların cevaplarını okuyabilirsin! İlk durağımız İzmir’in üzüm kokan ilçesi Buca.

Buca Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir’de en popüler açık hava düğün mekanları denildiğinde akıllara ilk olarak Buca geliyor. İlçe sınırları içerisinde Kaynaklar, Gölet gibi içerisinde doğal güzellikler barındıran Buca’da açık hava düğün mekanları fiyatları da 10 TL’den 120 TL’ye kadar değişiyor.

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

Her kesime hitap eden Buca açık hava düğün mekanları fiyatları, çeşitli taleplere ve organizasyon tarihine göre 200 TL’ye kadar yükselebiliyor. Sayfayı aşağıya doğru kaydırarak en popüler Buca açık hava düğün mekanları incelemesi yapabilirsin.

Kırçiçeği Event Hall

Görselliği ile kendine aşık eden bir Kaynaklar düğün mekanı ile karşındayız; Kırçiçeği Event Hall. 2000 kişilik kapasitesi ile istisnasız her misafirinin beklentilerini karşılayacak bir mekan arayışında isen kesinlikle bu seçeneği değerlendirmelisin. Ayrıca boheme bir düğün teması barındıran Buca kır düğünü mekanı, ahşap detayları ile de ilgi çekiyor.

Kır Çiçeği Event Hall Kır Düğünü Fiyatları

Kırçiçeği Event Hall’da düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor. Yemekli bir düğün konsepti için bu rakam 100 TL’den başlıyor. DüğünYardımcısı.com olarak Kırçiçeği Event Hall düğün menülerinin de enfes lezzetler barındırdığını söylemeden geçmeyelim. Ayrıca mekan aşçıları tarafından özel durum menüleri de hazırlanıyor.

Ücretsiz Destek Al

Eren Çiftliği

Buca, 29 Ekim mevkiinde bulunan Eren Çiftliği, tam bir fiyat / performans mekanı. Araştırmamıza göre İzmir’de en uygun açık hava düğün fiyatları, Eren Çiftliği yönetimi tarafından sunuluyor. Eren Çiftliği’nde düğün fiyatları ise 10 TL’den başlıyor. Kokteyl konseptli düğünler için geçerli olan bu fiyat taleplere göre yükseliyor.

Eren Çiftliği Kır Düğünü Fiyatları

Oldukça geniş bir alana yayılan Eren Çiftliği, 1000 kişi kapasiteli kır bahçesi alanı barındırıyor. Ayrıca mekan, düğün sonrası eğlenceye devam etmek isteyen misafirler için after-party alanı da sağlıyor. Işık, ses ve sahne ekipmanları kalitesi ile de adından söz ettiren Buca kır düğünü mekanı hakkında daha fazla bilgi için danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

Met Garden

Butik bir düğün organizasyonu mu düşünüyorsun? Hem ferah hem de az katılımcılı bir düğün gecesi düşleyen seni, harika bir seçenek ile tanıştırıyoruz; Met Garden. Kaynaklar mevkiinde yer alan Met Garden, beyaz & yeşil renk tonları ağırlıklı bir düğün teması barındırıyor. Yuvarlak masa düzeni kullanan mekanda, aranjmanlarda dikkat çekiyor.

Met Garden Kır Düğünü Fiyatları

Met Garden’da düğün fiyatları 10 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Pasta ve meşrubat ikramlı düğün organizasyonu için kişi başı 10 TL talep eden Kaynaklar kır düğünü mekanı, yemekli düğün konsepti için ise fiyatları 60 TL ile 80 TL skalasında tutuyor. Ayrıca mekan, ödeme kolaylıkları sunması ile de dikkat çekiyor.

Ücretsiz Destek Al

Duygum Papatya

Duygum Wedding veya Duygum Papatya. Adına her ne dersek diyelim değişmeyen tek bir şey var; Buca’nın en samimi düğün yeri. Samimi bir düğün gecesi mi hayal ediyorsun? Düşlerini sımsıcak bir düğün organizasyonu süslüyor ise 250 kişilik kapasitesi ile Duygum Papatya, tam da aradığın İzmir açık hava düğün mekanı.

Duygum Papatya Kır Düğünü Fiyatları

Duygum Papatya’da düğün fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında farklılaşıyor. Dışarıdan düğün organizasyonu firması ile de anlaşmana olanak tanıyan butik kır düğün salonu, 00.00’a kadar süren bir düğün programı sunuyor. Ayrıca düğün mekanı, düğün pastası gibi profesyonellik gerektiren konularda da kalitesini konuşturuyor.

Balçova Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Balçova ile İzmir açık hava düğün mekanları incelememize devam ediyoruz. Bahçelerarası, Teleferik gibi mevkilerde yer alan açık hava düğün salonları ile oldukça popüler olan Balçova, asıl süksesini İnciraltı’na borçlu. Denize yakınlığı ile de bilinen İnciraltı, açık hava düğün mekanları ile kesinlikle incelenmeye değer bir semt.

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

Saha ekiplerimizden aldığımız en güncel verilere göre Balçova’da açık hava düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Yemekli ve içkili bir konsept istersen ise düğün fiyatları 150 TL’ye kadar yükseliyor. Balçova açık hava düğün mekanlarının DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatları için ise danışmanlık hattımızı ücretsiz bir şekilde arayabilirsin.

Saklı Bahçe İnciraltı

Balçova açık hava düğün mekanları arasında şıklığı ile öne çıkan Saklı Bahçe, görselliği ve ahşap teması ile seni büyüleyecek. Yıllarca saklanacak mükemmellikteki düğün fotoğrafları, Saklı Bahçe’nin özel fotoğraf alanları sayesinde çekilecek. Sıkça başvurulan çiçek aranjmanları ise Saklı Bahçe’nin bir diğer öne çıkan özelliği.

Saklı Bahçe Kır Düğünü Fiyatları

Saklı Bahçe’de düğün fiyatları 80 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Eğer misafirlerin için kokteylli bir düğün sunmak istersen kişi başı ortalama 90 TL’yi gözden çıkarmalısın. Ancak yemekli ve içkili bir düğün konsepti düşünüyorsan eğer Saklı Bahçe’nin fiyatları ortalama kişi başı 130 TL ile seni karşılıyor.

Ücretsiz Destek Al

Aura Wedding Kır Düğünü

İnciraltı mevkiinde bulunan Aura Wedding Kır Düğünü ile İzmir açık hava düğün mekanları incelememize devam ediyoruz. 30 TL’den başlayan Aura Wedding düğün fiyatları, 80 TL’ye kadar çıkabiliyor. Buna ek olarak Aura Wedding kapasiteleri ile de konukları memnun ediyor.

Aura Wedding Kır Düğünü Fiyatları

Geniş bir alana kurulu olması ile ferahlığı sunan Aura Wedding İnciraltı toplamda 1000 misafire aynı anda hizmet verebiliyor. Peki Aura Wedding’e nasıl gidiliyor? Bahçelerarası yolunu takip ederek ulaşabileceğin İzmir açık hava düğün mekanı, 200 araç kapasiteli bir de otopark alanı bulunduruyor. Şahsi araç ile ulaşım sağlayacaklara duyurulur.

Hera Wedding House

Rustik bir açık hava düğünü kulağa nasıl geliyor? Hera Wedding House teması hakkında şunu öncelikle belirtmemiz gerekiyor. İnciraltı mevkiinde yer alan kır düğünü mekanı, İzmir dış çekim & düğün fotoğrafçıları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Böyle bir popülerliğe sahip olan bir açık hava düğün mekanında kim dünya evine girmek istemez ki?

Hera Wedding House Kır Düğünü Fiyatları

Park Hera Wedding House düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. 10 TL ile 50 TL arasında değişen kişi başı fiyatları ile en uygun Balçova açık hava düğün mekanı da olan Park Hera, bu özelliği ile de sıklıkla inceleniyor.

Ücretsiz Destek Al

La Win Bahçelerarası

Assolistler sahneye en son çıkar! Samimi havası ile içini ısıtacak, görselliği ile kendine hayran bıraktıracak ve fiyatları ile de cep yakmayan bir mekan ile karşındayız. Bahçelerarası konumunda bulunan La Win, İzmir açık hava düğün yerleri arasında en popüler seçimlerden bir tanesi.

La Win Kır Düğünü Fiyatları

La Win düğün fiyatları 50 TL ile 120 TL skalasında bulunuyor. Yemekli ve içkili bir düğün için La Win, kişi başı ortalama 110 TL talep ediyor. Kokteyl düzeni barındıran düğün organizasyonu ise kişi başı fiyatları ortalama 70 TL olarak karşına çıkıyor.

İzmir’de Açık Hava Düğün Mekanı Alternatifleri

İzmir’de açık hava düğün mekanları denildiğinde akıllara ilk olarak kır düğünü geliyor. Ancak varsayalım ki kır düğünü taraftarı değilsin, peki açık hava düğün fikrinden cayacak mısın? Tabiki de hayır. Burada ise devreye kumsal / plaj düğünü, havuz başı düğünü gibi alternatifler giriyor.

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

Plajda düğün son yıllarda gittikçe yükselen bir trend haline gelmiş durumda. Ayrıca İzmir’de havuz başı düğün mekanları ise bir hayli revaçta. Peki bu iki farklı kategoride seni nasıl bir fiyatlandırma bekliyor, cevaplar aşağıda! Buna ek olarak sitemizin ücretsiz danışmanlık servisini arayarak bu trendler için geçerli kampanyaları sorgulayabilirsin.

İzmir’de Kumsal Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

İzmir’de kumsal düğünü denildiğinde akıllara ilk olarak Çeşme geliyor. Ancak İzmir’de plaj düğünü düşleyen çiftler için güzel bir haberimiz var. Tek alternatifiniz Çeşme değil! Seferihisar, Urla ve Karaburun gibi yazlık ilçelerde de birçok plaj düğünü mekanı yer alıyor. Peki, İzmir’de plaj düğünü fiyatları ne kadar?

Medis Resort Hotel Çeşme

Çeşme, Ildır mevkiinde yer alan Medis Resort Hotel, 300 kişi kapasiteli plaj alanı ile misafirleri ağırlıyor. Nikah alanı ve after-party alanı olarak da kullanılan kumsalda teknolojik alt yapı da misafirlere keyifli anlar yaşatıyor. 250 kişilik konaklama imkanı da Medis Resort Hotel Çeşme tarafından düğün organizasyonu kapsamında sunuluyor.

Medis Resort Hotel

Medis Resort Hotel Çeşme’de düğün fiyatları 80 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Medis Resort Hotel yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel düğün paketleri hakkında fikir sahibi olmak ister misin? Hemen ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak kampanyalı düğün paketleri hakkında bilgi alabilirsin.

İzmir’de Havuz Başı Düğün Fiyatları Ne Kadar?

“Onların düğünü havuz başında oldu.” cümlesinin özlemi her zaman imrenilen kişidir. Havuz başı düğünleri gerek lükslüğü gerek ise modernliği ile açık hava düğün mekanı arayan çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İzmir’de ise açık hava düğünü denildiğinde kır düğünü ardından akıllara ilk gelen konsept havuz başı düğün oluyor.

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

İzmir’de havuz başı düğün fiyatları 50 TL ile 200 TL arasında değişiyor. Havuz başı düğün fiyatları belirlenmesinde rol oynayan en önemli etkenler ise konum ve süsleme ayrıntıları. Özellikle birçok düğün organizasyonu firması tarafından da havuz başı düğünü için ayrı bir süsleme tarzı oluşturulduğunu da sözlerimize ekleyelim.

Prenses Garden

Prenses Garden İzmir’de kır düğünü davetleri verilebilecek yerlerden bir diğeri. Mekanda düzenlenecek organizasyonları hem yemekli hem de kokteyl düzeninde gerçekleştirebilmek mümkün. 

Prenses Garden Kır Düğünü Fiyatları

Toplamda 1000 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Böylelikle kalabalık davetler için de tüm planlamalar eksiksiz şekilde uygulanıyor. 

Ücretsiz Destek Al

Bonus; Açık Hava Düğünü İçin Gelinlik Seçimleri

Gelin adayları için tüm bu süreçte hiç şüphesiz ki en önemli şey doğru gelinliği seçmek. Açık hava davetlerine sade ve bohem tasarımlar çok yakışıyor. Gelinlik seçimleri yapılırken davetin hangi konsepte gerçekleştirileceği de bir hayli önemli. 

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

Örneğin kır düğünü konseptleri için şifon kumaşlı veya tül tasarımları tercih edebilirsin. Düz kesim gelinlikler de plaj düğünleri için çok uygun! 

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

İzmir, Konak’ta hizmet veren firma benimsediği kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte gelin adaylarının hafızasına kazınıyor. Marka birçok farklı tasarım seçeneğini her yılın modasına göre farklı şekillerde uyarlıyor. 

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Fiyatları

Ortalama 3 prova hizmeti içerisinde hazır olan gelinliklere, onlarla çok uyumlu olacak aksesuarlar eşlik ediliyor. 

Ücretsiz Destek Al

Bonus; Açık Hava Düğünü İçin Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçısı

Açık hava düğünlerinde sunulan manzaralar ve şık arka planlar ile ortaya muhteşem dış çekim fotoğrafları çıkıyor. Dış çekim gerçekleştirmek için uzman profesyonellerden yardım almak son dönemlerde oldukça trend halinde. 

İzmir Açık Hava Düğün Mekanları

Sen de hemen bir bilene danışarak en güzel mekanlarda hayatının en özel anlarını ömür boyu saklanmak üzere dondurabilirsin!

Güneş Üstüner Studio

İzmir’in Konak ilçesinde yer alan Güneş Üstüner Studio, doğum çekimlerinden düğün belgesellerine kadar birçok hizmeti bir arada sunuyor. İsteklerin doğrultusunda Türkiye’nin farklı yerlerinde de hizmet alabilmen mümkün oluyor. 

Tüm süreç belirlenen konsept planlamalarına göre gelin ve damat adaylarının da istek ve fikirleriyle yürütülüyor.

Ücretsiz Destek Al

Güneş Üstüner Studio Dış Çekim Fiyatları

İzmir açık hava ve düğün mekanlarını senin için tüm ayrıntılarıyla incelediğimiz içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Açık hava düğün mekanlarından gelinlik firmalarına kadar birçok tavsiye sunduk. Tüm bu mekanların hizmetlerinden aktif kampanyalar aracılığıyla faydalanmak ister misin? Ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin. 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!